Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne Fajne Polecam :D 

• Piwko 1

b.ładne :)

• Piwko 1

Zajebiste B)

• Piwko 1

Masz talent. 

• Piwko 1

Świetne ^^

• Piwko 1

DTOHOn6.pngoFO0X6w.pngx1YLEc0.png
HB0ToRL.pngmsBFZeZ.pnglR27cpb.pnggszi3yt.pngp3DWImd.png
60pXRIQ.png

• Piwko 7
  • Winko 3
  • Wódeczka 3

Bardzo oryginalne prace w dobrej jakości, świetne dopasowanie tekstu do grafiki.
Dobór czcionki i wariacyjne kształty zamiast prostokątów i kwadratów.
Świeżość i kreatywność.

• Piwko 1

LV6xxFw.pngivXdUNZ.png
L5kI9Tw.pngOjLUbhx.png
84xDYbC.pngNinXoTT.pngx0W9wLX.png3r5aExI.png
WHM9gm5.png
8HptXKA.pngarHWoWR.png

LK4MjqY.png

U7DEtLn.png

• Piwko 5
  • Winko 3
  • Wódeczka 3
  • Piwo bezalkoholowe 1

Bardzo ładne grafiki, tylko mam jedno ale

Dlaczego przy większości prac opierasz się na oraktycznie tym samym? 

Chodzi mi o ten efekt poszarpania krawędzi, jak zwał tak zwał, pomimo tego

Nie mam do czego się przyczepić, ładnie efekty, filtry, flary dopasowane do obrazów.

• Piwko 1

1 godzinę temu, Przebiegla Zebra napisał:

Dlaczego przy większości prac opierasz się na oraktycznie tym samym? 

Chodzi mi o ten efekt poszarpania krawędzi, jak zwał tak zwał,

Osobiście uważam, że każdy artysta działa według własnego upodobania.
Stąd dodajemy przeróżne filtry, poprawiamy kontrast czy nadajemy dowolny kształt naszej pracy.
Jeżeli przyjrzysz się uważniej galerii powyżej, możesz zauważyć że nie każda, a nawet większość prac nie jest stworzona właśnie w ten sposób.
Tyczy się to jedynie sygnatur. Sam wielokrotnie porzucałem technikę uzupełniania prostokąta po same brzegi, ze względu na to że jest to strasznie okrojony i powtarzający się styl. @ DarkAng3l!stworzyła to w ten sposób ponieważ prawdopodobnie uznała że tak będzie wyglądać lepiej aniżeli jak już wcześniej wspomniałem wypełniony po brzegi prostokąt.

W dziedzinie jaką są sygnatury, czy ogólnie grafika w której głównie chodzi o podpis użytkownika pod treścią, możemy się spotkać często, a praktycznie zawsze z nałożonym napisem na obrazek. W końcu o to w tym chodzi. Z kolei jaką formę uzyska całokształt pracy, zależy jedynie od osoby wykonującej ten obrazek. Stąd twój argument o powtarzaniu się wydaje mi się niepoprawny. Powiedzmy sobie szczerze, to tak jakbyś pytał dlaczego zawsze robisz prace w aspekcie 16:9 a nie innym, czy nawet dlaczego zawsze twój obrazek (sygnatura) ma postać prostokąta a nie koła czy trójkąta.

Możliwości tworzenia są ograniczone jedynie przez twój kąt patrzenia na to czym jest sygnatura. Niektórym wystarczy sam napis, niektórym nie wystarcza animacja i tony efektów.
Pozwoliłem sobie wyjaśnić tę sprawę w imieniu autorki ponieważ pierwszy raz się spotkałem z takim przedstawieniem sygnatury właśnie u niej. Chodzi mi tu oczywiście o ten "efekt poszarpania krawędzi", za co już zdaje się gratulowałem pomysłowości.

• Piwko 2
  • Winko 1

Napisano (edytowany)

Wow. Długo mnie tu nie było, ale jakbym mogła nie zajrzeć w swój ulubiony dział :D Nie ma się do czego przyczepić, po prostu jesteś dobra. 

Dodam tylko, żebyś uważała przy awatarach i nie ustawiała napisu tak, że po użyciu go na naszym forum będzie przycięty. Mamy tutaj okrągłe awatary :p

Edytował/a przez Miętowa.
  • Winko 2

Mi się bardzo podobają widać,że znasz się na rzeczy.Załatwisz mi też jakaś fajną sygnature :kotek: ?

• Piwko 1

4 godziny temu, Pacislavek napisał:

Osobiście uważam, że każdy artysta działa według własnego upodobania.
Stąd dodajemy przeróżne filtry, poprawiamy kontrast czy nadajemy dowolny kształt naszej pracy.
Jeżeli przyjrzysz się uważniej galerii powyżej, możesz zauważyć że nie każda, a nawet większość prac nie jest stworzona właśnie w ten sposób.
Tyczy się to jedynie sygnatur. Sam wielokrotnie porzucałem technikę uzupełniania prostokąta po same brzegi, ze względu na to że jest to strasznie okrojony i powtarzający się styl. @ DarkAng3l!stworzyła to w ten sposób ponieważ prawdopodobnie uznała że tak będzie wyglądać lepiej aniżeli jak już wcześniej wspomniałem wypełniony po brzegi prostokąt.

W dziedzinie jaką są sygnatury, czy ogólnie grafika w której głównie chodzi o podpis użytkownika pod treścią, możemy się spotkać często, a praktycznie zawsze z nałożonym napisem na obrazek. W końcu o to w tym chodzi. Z kolei jaką formę uzyska całokształt pracy, zależy jedynie od osoby wykonującej ten obrazek. Stąd twój argument o powtarzaniu się wydaje mi się niepoprawny. Powiedzmy sobie szczerze, to tak jakbyś pytał dlaczego zawsze robisz prace w aspekcie 16:9 a nie innym, czy nawet dlaczego zawsze twój obrazek (sygnatura) ma postać prostokąta a nie koła czy trójkąta.

Możliwości tworzenia są ograniczone jedynie przez twój kąt patrzenia na to czym jest sygnatura. Niektórym wystarczy sam napis, niektórym nie wystarcza animacja i tony efektów.
Pozwoliłem sobie wyjaśnić tę sprawę w imieniu autorki ponieważ pierwszy raz się spotkałem z takim przedstawieniem sygnatury właśnie u niej. Chodzi mi tu oczywiście o ten "efekt poszarpania krawędzi", za co już zdaje się gratulowałem pomysłowości.

Okej rozumiem, osobiście mi soę to nie podoba, ponieważ niepatrząc gołym okiem widać, że pod tym względem każdy ma podobną sygne, ale to tylko moja opinia ^^ Po za tym i tak prave są mega :3

Coś pięknego 

• Piwko 1

Prace przyjemne dla oka, oraz bardzo dobrze się prezentują.

• Piwko 1

Prace bardzo  ładne :)

• Piwko 2

Masz kobitko talent.. startuj na grafika :D

• Piwko 1

EoyNJMl.png

RN9AIf9.png

jco6DO3.png

ZQMvzxs.png

fWXGxW8.pngcGPabD2.png
sLDcCHK.png
gwEzQ95.png4XREsIK.png
4GGbcoA.pngo1McOBZ.png
X5GxOWM.pngLwq3CcY.png

• Piwko 4
  • Wódeczka 2
  • Piwo bezalkoholowe 1

Bardzo ładne grafiki naprawde pewnie nie tylko mi sie tak podobają więc szczerze mówiąc graficzki spoko i jeszcze raz spoko 

• Piwko 1

Świetne, genialne ;p

• Piwko 1

vBG5zrx.png49Ebbmq.png
TDidyGN.png
ThzvTfA.png
lwlQ2Y1.pngsv5d1M7.pnguIU94sX.png2kVLnLb.png
DKqQ3KS.png

• Piwko 6
  • Wódeczka 3
  • Piwo bezalkoholowe 1

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.