Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Z góry chciałbym powiedzieć że wiem, że serwer jest cały czas aktualizowany, są dodawane nowe rzeczy itd itp, ale nie zaszkodzi podzielić się ze społecznością moim pomysłem :) Przechodzę do sedna sprawy. Chodzi o to, żeby na KD co jakiś czas zamiast broni, była losowana tylko walka na pięści. To by trochę urozmaiciło grę, i było by ciekawiej :D Większość z was pewnie ogarnie żal "BO SVIPY". To od razu mówię, zamiast  pisać że "Jestem na NIE", polecam się zastanowić nad tym głębiej i wyobrazić sobie jakby to fajnie wyglądało :) Zachęcam do wypowiadania się w temacie!! 

• Piwko 2

Dla mnie bezsensu dawać kd w stylu boxa ale widziałem gdzieś na necie takie cost ,kiedy zostanie 2 więźniów każdy z nich ma po 200hp i same kosy.

• Piwko 2

Napisano (edytowany)

Czemu bez sensu? :p Raz na jakiś czas żeby się losowało i to wszystko :D Gra na pewno będzie ciekawsza, jak wszyscy będą się gonić po mapie i próbować zabić :D Ale jeśli to nie przejdzie to chociaż tak jak napisałeś wyżej. 2 ostatnich więźniów, po 200 hp i koski :) Oczywiście propozycja jeśli zostanie przyjęta, może zostać dodana w późniejszym czasie :) 

Edytował/a przez BialyMewiec
Dopiska zdania

Fajny pomysł, ale fajna według mnie zabawa, która się ciekawie sprawdzała na innych serwerach to była zabawa "Rekin". 

• Straznicy vs Rekiny
  • Rekiny maja noclipa!
  • Straznicy kampia!
  • Duszek za zabicie Straznika lub zwyczajne /lr, a reszta ginie jak przy butelce

Rekiny co 3 sekundy dostają slapa, aby nie kampić i aby runda nie trwała za długo. Piszę to tutaj bo szkoda mi tworzyć nowego tematu wiedząc jak będzie.

@JemPingwinawidziałem tą zabawę, jest w porządku, może niedługo dodamy.Bardziej widzał bym tą zabawę w stylu NinjaDay ,czyli tt nie ma życzenia a ct jeżeli przegra to tylko w nagrodę ma jointy za zabójstwo.

Nieznajomy,

Na razie zamknę temat,bo nie jestem pewien czy to znajdę.

• Piwko 1

przyjeta.png

• Wódeczka 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.