Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gummis

odrzucony [Podanie] Gummis

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Gummis
Steam_ID :  Brak
Doświadczenie: Znam się na robocie. Zanim dolaczylem do PR adminowalem jeszcze na kilku serwerach. Później po dojściu tutaj również byłem adminem dość długo, co tu więcej pisać.
Znajomość AMXX(1-5) : Myślę, że 3-4.
Link do Twojego gametracker'a: https://www.gametracker.com/player/Gummis/193.33.176.33:27015/    Jeżeli chodzi o wczoraj to nie mialem dostapu do komputera.

Czy byłeś banowany na naszych serwerach?: Tak
Zapoznałeś się z obowiązującymi regulaminami?: Tak

Osoby niepełniące rang na serwerze 4Maps, które wypowiadają się na temat danego kandydata mają obowiązek dodać do własnego postu link ze swoim GT z serwera.

Zatwierdziłem podanie w celu opisania Twojej sytuacji. Pamiętam byłeś adminem u nas i nie miałem do Ciebie większych zastrzeżeń. Natomiast starasz się o admina ponownie więc chciałbym, abyś wykazał się dobrym GT. Pozostałe wymagania spełniasz. To że grasz 12 dni jeszcze mi nie przeszkadza ze względu na przeszłość, ale masz dziury w swoim GT. Dni typu 18/27/37 min na serwerze to trochę za mało . Jeśli w ciągu tygodnia uda Ci się utrzymać GT w okolicach 60 min to proszę o ponowne złożenie podania, a wtedy z chęcią Cię przyjmę. Na tą chwilę jestem na nie :) 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.