Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : Magafiks
Admin banujący: Pakuj plante
Data i godzina zdarzenia: 13.03.2018 - 16:58:23
Mapa:de_westwood
Wycinek z konsoli:
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
[AMXBans] Zbanowany Nick: Magafiks 
[AMXBans] Powod: 'SSy na Pijemy-Rozrabiamy.pl' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ Pijemy-Rozrabiamy.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:73759647' 
[AMXBans] Twoje IP: '176.101.128.37' 
[AMXBans] =============================================== 

de_westwood0000.bmp

Admin zrobił Ci 7 screenów w formacie TGA. Spakuj je wszystkie i wrzuć na hosting. Podsyłam poradnik jak poprawnie to zrobić. 

https://pijemy-rozrabiamy.pl/topic/9867-jak-znaleźć-spakować-i-wstawić-screeny/

Wasz admin jest niedouczony i zrobił tylko 1 ss. Prosiłbym o dogłębne sprawdzanie umiejętności osób składających podanie na admina 

Bez tytułu.png

Admini są douczeni. Nie zwalaj winy na admina który zrobił wszystko zgodnie z regulaminem. Szukasz ss pod złą nazwą. Szukaj pod nazwą halflife.tga Jest ich 7 występują jeden po drugim. 

• Piwko 1

Przepraszam bardzo jeżeli kogoś obraziłem . Ja nie zwalam na nikogo winy . w cs 1.6 mam ponad 2000h na samym steamie  w młodszych latach na non steam też było grane jeżeli gram w tą gre od spokojnie 8 lat to chyba wiem gdzie sie znajdują ssy i jak wyglądają niestety znaleziony był tylko 1 ss z tego zdarzenia prosze o unbana 

Nikt nie twierdzi że nie potrafisz znaleźć ss. Po prostu te ss są w formacie TGA. I musisz je szukać pod nazwą halflife.tga. Bez ss nie otrzymasz ub. Przykro mi z tego powodu, masz 48h na wstawienie ss. 

• Piwko 2

ziomeczek piszesz mi to juz 2 raz nazwa halflife.tga ,czy ty nie rozumiesz ze nie ma . Jedyny ss to byl ten ss co wstawiłem . ja sie poddaje z waszymi ss wgl nwm po co miałbym grać na wh lub aim-ie na steamie zawsze grałem na tym serwie i wszystko było spoko nawet kicka nie dostałem chyba ze afka .  Dostałem 48h tak ? ciekawe skąd mam wziąć ss jezeli ich nie ma proszę o informacje do jakiego magika sie zgłosić w tej sprawie 

Wejdź tutaj i poczytaj dokładnie. Czas leci.

Temat zamykam w celu zapobieżenia niepotrzebnej dyskusji. Kolega próbował wykazać moją niekompetencję (3 lata w AC, 5619 godzin na steam, nsów nie liczę).

Po 2k godzin na steam kolega nie potrafi znaleźć ssów, więc jak zapozna się z lekturą wskazaną powyżej niech poprosi któregoś z AC na PW o otworzenie tematu.

Zgodnie z regulaminem - osoby nieuprawnione, wypowiadające się w temacie, a nie wnoszące nic do tematu muszą liczyć się z ostrzeżeniami.

• Piwko 2
  • Winko 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.