Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sasquatch

odbanowany [Odwołanie] sasquatch

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowany)

Nick: sasquatch

Powód: See banlist - wyśmiewanie się z wymowy (?)
Admin banujący: WilK
Data i godzina zdarzenia: Nie pamiętam
Mapa: Bodajże jail_2014, ale nie dam sobie ręki uciąć
Wycinek z konsoli: 
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina WilK. 
[AMXBans] Pozostalo ci 6 dni, 6 godzin, 32 minut i 57 sekund bana. 
[AMXBans] Zbanowany Nick: sasquatch 
[AMXBans] Powod: 'See banlist' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ Pijemy-Rozrabiamy.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:219980588' 
[AMXBans] Twoje IP:  Nie dam bo DDOS'a mi ktoś puści zara ;p Macie do tego dostęp, a ban nie jest na IP bo brat normalnie może wejść - sam serial zbanowany.
[AMXBans] =============================================== 

Wyjaśnienie: Skarga na admina już jest w odpowiednim dziale, oczywiście również się pod nią podpisuje. Opiszę jak to wyglądało po mojemu od początku do końca bez pominięcia jakiejkolwiek kwestii. Zacznijmy od tego, że mati344 został strażnikiem, prowadził rundę/dwie. W trzeciej po uśmierceniu nas na czacie pisaliśmy sobie z Closed'em i xKilli o tym, że prowadzący nie ma dzwięcznego "r". Było to według nas zabawne. Nie rozumiem tutaj jednego. Osoba nadzorująca - w tym przypadku WilK widział czat bo jest administratorem, lecz mati344 nie widział tego co pisaliśmy, zresztą to pisałem w skardzę. Pozwolę również sobie coś tutaj zacytować z tej skargi. 

Cytat

Następnie widać jednego z pokrzywdzonych gracza sasquatch  ,który w swojej wypowiedzi mówi ,że mati344 nie czuł się urażony. pomimo tego ,że mówił przez mikrofon (Niestety hltv to hltv dźwięku nie ma :c) oraz pisał mi na steam  (ale to też chyba średnia wymówka) c'nie panowie ?

Jestem pokrzywdzony. Po prostu bawi najbardziej mnie twoje nadużywanie rangi i blokowanie kont na prawo i lewo. To, że taryfikator ma możliwość zbanowanie maksymalnie na tydzień nie znaczy, że za takie coś mamy dostawać bana na tygodniowy okres czasu. Prosiłbym również @TxWilKxT o screena z tego płakania na STEAM'ie matiego. To przykre, że musicie w taki sposób się porozumiewać bez naszej obecności. Dodatkowo powinno tutaj również działać coś takiego jak ostrzeżenia. Napisałbyś na czacie o ostrzeżeniach 1/2, przy 2/2 = wylot. Nikt nie był przygotowany na tak surową karę nadaną przez twoją osobę dlatego też wnoszę o skrócenie/zdjęcie bana. Jakże urażonego tym @mati344 pragnę przeprosić.

Edytował/a przez JemPingwina

@TxWilKxT <- proszę o zajęcie stanowiska.

Tak samo proszę o wyjaśnienie skąd u Ciebie pomysł na bana na 7 dni?!

Co to za samowolka? Toć to pierwszy ban tego gracza...

5. Obraza gracza/admina- Ban max Tydzień

MAX = maksymalnie = albo przy mega przegięciu, albo dla recydywisty! 

• Piwko 1

@Maggio wszystko do takiego bana wyjaśniłem w skardze. jeżeli chodzi o ss'y z tego co mati pisał mi na steam to nie mam tego ponieważ nie mogę na steam przewinąć do takiego momentu. Proszę o odbanowanie gracze lub Zmniejszenie bana.

Kara zostanie zdjęta,można zamknąć.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.