Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Willku44

Kradzieże i włamania ( okradli mnie)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak dobrze wiecie na serwerze zdarzają sie kradzieże i co z tym zrobimy ? Wczoraj na własne oczy widziałem jak ktoś grał na moim nicku tak samo na nicku mateusza ( pewnego gracza) a admin nic z tym nie zrobił chodź pisałem na [email protected]

2 sprawa i w sumie najważniejsza mam hasło a skradziono mi jakimś cudem M4 HOWL którego wczoraj kupiłem, a dziś już go nie mam??  Piszę ten post o 7:44 i co teraz zrobić z tym faktem ??( nw czy coś jeszcze bo ogółem na m4 howl i na kosie naj b mi zależy co dziwne kosy mi nie ukradziono ani moich KL których mam aktualnie 8..)

mam pewną propozycję może by tak HISTORIA WYMIANY PRZEDMIOTÓW? kupna i tp ?? Wtedy jak nas ktoś okradnie mamy w histori wiedzę kto to zrobił i na jakie konto pozdrawiam.

Polecam wpisać /menu i kliknąć podajże 4/6? Jest tam opcja ustawiania hasła i zmian, polecam Ci ustawić trudniejsze, bo widocznie miałeś łatwe i ktoś je odgadł. Wtedy już Ci nikt nic nie ukradnie :) Druga opcja to taka by kupić sobie rezerwację nicku :)

• Wódeczka 1

Po pierwsze jeśli ktoś gra na Twoim nicku znaczy że nie masz wykupionego na serwerze vipa rezerwacji nicku itp. Co znaczy że nie masz zastrzeżonego tego nicku i stąd każdy może na nie wejść. Druga sprawa nie słyszałem o kradzieżach na serwerze. Jesteś pierwszy który coś zgłosił. Zdarzają się osoby w takiej sytuacji że im zniknęły skiny ale to albo nie mieli haseł albo mają za słabe hasło ewentualnie ktoś zna ich hasło. Jeśli macie dobre hasła nikt nie wejdzie Wam na wasze konta to oczywiste . Co do historii owszem to dobry pomysł ale to z Twojego konta wyjdzie dany skin na rynek a osoba która to kupi wcale nie musi być winna. Po prostu kupiła dany skin. 

• Piwko 1
  • Wódeczka 2

5 literowe hasło + liczby w tym myślę że nie jest łatwym do złamania pomijając że to nie jest 12345 qwe123 czy moze 123qwe i tp 2 sprawa to co w końcu z tym skinem którego nie mam jak by mnie nie okradli to z pewnością bym nie pisał posta bez sensownego prosił bym podjąć jakieś działania w tym zakresie dziękuje.

Kody zwrotne, i  do @OxyGeNa.  Jeszcze poproszę @xdbxa aby sprawdził w logach kto to taki i myślę, że zostanie ukarany. 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Zgłoś się do mnie.

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami
Ekipa Pijemy-Rozrabiamy.pl

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.