Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
zuchwaly

przyjęty Dołączenie serwera AIM/AWP

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer musi być zarejestrowany na www.gametracker.com       -            https://www.gametracker.com/server_info/147.135.197.190:27015

2. Serwer musi być potwierdzony własnością na www.gametracker.com (claim server)       -     Oczywiście, że potwierdzony https://www.gametracker.com/zuchwaly/

3. Aktualny rank serwera musi być lepszy niż 2000 miejsce                                                               - Niestety jeszcze nie mam wymaganego miejsca ale wszystko da sie nadrobić .. w piątek ida reklamy do czerwcza 20 zl dziennie na DD2 i AWP/AIM

4. Jeśli Twój dołączony serwer po jakimś czasie masakrycznie spadnie w rankingu i przez 2 tygodnie się nie podniesie - zostanie usunięty z sieci.  -  / chcę notować zyski i mnożyć je. Nie ma opcji ze będzie niżej.. serwer do świeżak więc wszystko przed nami

5. Właściciel serwera musi posiadać aktywne konto steam w celach kontaktu z Administracją.        64601449  http://steamcommunity.com/profiles/76561198817241374

6. Dopuszcza się przyjęcie tylko jednego właściciela serwera z maksymalnie dwoma opiekunami.     Jestem jedynym właścicielem + 2 adminów .. robiłem do tej pory wszystko sam jakoś nie mam zaufania do dopiero poznanych osób !

7. Właściciel Serwera zobowiązany jest o udostępnienie jednorazowo FTP serwera (obowiązuje po pozytywnym rozpatrzeniu) w celach sprawdzenia zabezpieczeń przed dołączeniem go do sieci, cenimy sobie bezpieczeństwo własne i graczy, dlatego wymóg ten jest obowiązkowy.                             Jasne, że dam subba.. nie ma problemu.

8. Właściciel serwera musi dodać na wniosek Administracji na ich konta dostęp do flag admina.         Jasne tak jak wyżej 

9. Nie akceptujemy serwerów po znajomości, nawet od brata szwagra mietka. Nie interesuje nas, czy kupisz reklamę czy nie. Jeśli spełniasz/akceptujesz powyższe wymagania pisz podanie. Jeśli nie - nie spamuj bezsensownie [email protected] o przyjęcie.         Jestem osobą neutralną nie znam tu ludzi z najwyższych sfer. Zero korupcji czy też układów .. poprostu szukam miejsca gdzie można dłużej zagrzać i rozwijać siebie i sieć. do tej pory trafiam na sieci które zaraz padają. teraźniejsza sieć w której już złożyłem wniosek o rozwiązanie współpracy jest w stanie agonalnym a ja nie moge sobie pozwolić zeby trzymać sie tonącego okrętu.

🅉 🆄 🄒 ʰ w🅰🅻 🅨 

Imię: Artur
Rodzaj gry: cs:go
Mod serwera: awp-aim
Platforma: Steam
Ilość slotów: 25 narazie więciej nie ma sensu
IP: 147.135.197.190:27015
Link do GameTracker: https://www.gametracker.com/server_info/147.135.197.190:27015
Link do Twojego steam'a: http://steamcommunity.com/profiles/76561198817241374/
Kontakt:  64601449
Reklama? (TAK/NIE): od piątku 20 zł do czerwcza 

rekla.jpg

Edytował/a przez zuchwaly
  • Piwko 2

+ Wiek

+ Steam

+ Mod serwera

- Brak wymaganego GT serwera

- nie rozumiem dlaczego nie zastosowałeś się do wzoru panującego na forum ?

Neutral

• Piwko 1

Nie wiem dlaczego ale Twoje "podanie" jakoś średnio mnie przekonało. Jakbyś szukał byle czego, a ta sieć stawia na jakość i przykładanie się do obowiązków.

Aktualnie jestem na nie.

• Piwko 1

Fajnie by było jakbyś zastosował się do naszego wzoru a nie podanego przez siebie 

• Piwko 1

Z tego co widzę to masz właściciela serw. AIM/AWP , oraz Only DD2 (oba są CS:GO) - PROFIL

Co do sewera? Jestem na tak.

Powodzenia. :) 

• Piwko 1

Jestem Na tak 

Steam

Mod serwera 

Tylko proszę się dostosować do wzoru 😀

• Piwko 1

3 godziny temu, Vakos napisał:

Fajnie by było jakbyś zastosował się do naszego wzoru a nie podanego przez siebie 

Przepraszam nie wiedziałem, ze to takie ważne .

1 godzinę temu, zuchwaly napisał:

Przepraszam nie wiedziałem, ze to takie ważne .

Teraz kolega nie umie czytać bo skopiował wymagania :) Wystarczyło utworzyć nowy temat i wyskoczył by wzór :>

Imię:
Mod serwera:
Platforma:
Ilość slotów:
IP:
Link do GameTracker:
Link do Twojego steam'a:
Kontakt:
Reklama? (TAK/NIE):

• Wódeczka 1

Hm. Jestem na tak, widać ze ludzie sa na serwerze a reklama zwiększy tą liczbę jeszcze wiecej

Właściciel tez wydaje się ogarniętym kolegą

Powodzenia!

Jetem na TAK 

serwer cs:go 

Jestem na tak

serwer cs go

steam

Reklama 

Na tak

Reklama

Serwer nie jest pusty

Mamy tylko jeden serwer cs go

przyjete.png

Proszę o kontakt.

• Piwko 2

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.