Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Misiaaa :* <3.!
Steam_ID :  - 
Doświadczenie: Brak doświadczenia ale szybko się uczę i myślę że mogę się sprawdzić 
Znajomość AMXX(1-5) : 3 (Oczywiście nadrobię i mam nadzieję że będzie na 5 :)) ) 
Link do Twojego gametracker'a: https://www.gametracker.com/player/Misiaaa %3B* <3.!/193.33.176.33:27015/
Czy byłeś banowany na naszych serwerach?: Nie 
Zapoznałeś się z obowiązującymi regulaminami?: Oczywiście że tak

Osoby niepełniące rang na serwerze 4Maps, które wypowiadają się na temat danego kandydata mają obowiązek dodać do własnego postu link ze swoim GT z serwera.

• Winko 1

Grasz na serwerze, znam Ciebie, masz dobre kontakty z innymi. Co do doświadczenia myślę że wszystkiego się nauczysz, a zawsze możesz na nas liczyć :) Jestem na TAK 

• Piwko 1
  • Wódeczka 1

Co do GT słabe ale mam nadzieje że poprawisz Minimum 60 minut przegrane w 1 dzien :) (oby bylo wiecej xD). Kulturka jest ok Gracze Cię znają. Jestem za okresem Próbnym :) 

• Piwko 1
  • Wódeczka 1

Jak już wspomniał mój przedmówca GT lekko słabe ale wiem że dasz rade się poprawić. Co do Twojego udziału na serwerze to masz spory wpływ na graczy. Ludzie Cie lubią i utrzymujesz z nimi dobry kontakt, pilnujesz w pewnym stopniu kultury graczy. Jestem na TAK

• Piwko 1
  • Wódeczka 1

Jestem skłonny dać Ci TAK. Jak miałem tutaj admina to mi zgłaszałaś, często "pomagałaś" w pilnowaniu serwera, dosyć szybko się uczysz i miałaś dobry kontakt z ludźmi. Na minus idzie twoje GT, ale to można nadrobić. Czekałem już kiedyś na twoje podanie i się nie doczekałem za mojej "kadencji xD". Aktualnie już nie gram na serwerze, ale osoby które już tu dużej grają to wiedzą kim jestem i jaki jestem.

https://www.gametracker.com/player/Bialy %3B)/193.33.176.33:27015/

• Piwko 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.