Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Zmiana Mapy na Serwerze   

17 użytkowników zagłosowało

1. 1. Jaką mapę chciałbyś dodać na serwer ?

2. 2. Jaką mapę chcesz usunąć, na rzecz nowej ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, często słyszałem propozycje odnośnie zmiany mapy.

Więc stworzyłem ankietę która pomoże wybrać którą mapę dodać, a którą usunąć. 

Zapraszam do Głosowania :) 

Zdecydowanie przyda się tutaj westwood stąd też mój głos :drool5:

• Piwko 1

Nie no bez przesady... Nie zmieniaj na westwooda czy azteca bo kilku powiedziało to po to, żeby coś powiedzieć.. Według mnie to trochę może zepsuć serwer:) Jak już to normalne mapy właśnie typu train, cbble czy tuscan którego jest mało na serwerach 

PEJTER,

Na początku podstawową mapą był westwood, został wymieniony na rzecz nuka dawno temu

• Piwko 1

po to jest ankieta. Zmienię na tę mapę na którą będzie najwięcej głosów. 

czemu nie ma cpl_mill :/ 

ps: wszystko tylko nie westwood :/ 

• Wódeczka 1

Również jestem za Westwoodem ^^

train był już i ludzie niechętnie grali na nim. Zawsze było kilku graczy mniej niż na innych mapach. Westwood? Ludzie zazwyczaj tam kampią i nie wykonują celów, ale to lubiana mapa i może przyciągnąć nowe osoby. Zobaczymy co wyjdzie :) 

Witam co wy chcecie zrobić z serwera 4 maps serwer ffa jakieś nowe mapy cbble dust aztec westwood te wszystkie mapy z serwera ffa? 

Ludzie błagam z dobrego serwa zrobicie teraz ffa z serwa 4 maps? 

Co to ma znaczyć a mapa mirage najczęściej i najlepsza mapa jest gra na na serwie 4 maps a  jak nie wierzycie to zagrajcie na serwie i zobaczcie sami jak jest? 

Teraz z serwa 4 maps bd ffa jakiś bez sensu zmieniać mapy z 4 maps na mapy z ffa jakieś po prostu zmienić na na train i bd git... 

• Piwko 3

Witam!

Chciałbym zamieścić tutaj swoją opinie na temat zmiany mapy z serva 4 maps2.

Dlaczego chcecie zniszczyć ten server.Dodanie mapy de westwood, de dust .Śmieszne i oburzające dla licznego grona graczy tego serva.Ci wszyscy,którzy zagłosowali na de weswoood to chyba sobie robią jaja.

Ci którzy bedą grali na mapie the weswood nie bedą wykonywać celów,kampić to chyba bedzie każdy żadnego rashu po prostu powolna mapa to jest.Mapa de westwood to mapa ffa i mamy grac na mapie ffa?

Godzę sie aby zmieniać mapy przecież trzeba coś świerzego na tym servie musi sie zmieniać bo w końcu stanie sie nudny

Jeżeli już mamy zmieniać jedną z map to nie bedzie to nuke albo inferno.Chętnie pograłbym na mapie i można za jedną z wcześniej wymienionych przeze mnie map zamienić na mapy de aztec, de tuscan , dr train, de cp mil, de tuscan.

To nie lepiej już stworzyc nowy server albo zmienić jeden całkowicie i dodać tam mapy żadko widziane i grane.

Mam jeszcze jedną propozycje możecie przecież stworzyć server 5 a nawet i 6 maps i wtedy dodać do podstawowych głownych map które już sie tam znajdują.Myśle że to bedzie wtedy najlepsze wyjście doda to uroku nowych ludzi i sensacje że jest taki server 5 maps i nawet sam chetnie i chyba tylko na nim grałbym.

Pozdro!

• Wódeczka 1

Napisano (edytowany)
34 minuty temu, BENZYYYNA W LPG napisał:

Dlaczego chcecie zniszczyć ten server.Dodanie mapy de westwood, de dust .Śmieszne i oburzające dla licznego grona graczy tego serva.Ci wszyscy,którzy zagłosowali na de weswoood to chyba sobie robią jaja.

no jak na moje to glosowali ludzie którzy byli na serwie raz, dwa a moze nawet w cale tak jak ten cały Xardas > GT < albo Puchatek >  GT <

Z tego co słyszę na serwie to ludziom się nie uśmiecha de_westwood.

34 minuty temu, BENZYYYNA W LPG napisał:

Godzę sie aby zmieniać mapy przecież trzeba coś świerzego na tym servie musi sie zmieniać bo w końcu stanie sie nudny

Jeżeli już mamy zmieniać jedną z map to nie bedzie to nuke albo inferno.Chętnie pograłbym na mapie i można za jedną z wcześniej wymienionych przeze mnie map zamienić na mapy de aztec, de tuscan , dr train, de cp mil, de tuscan.

Postawiłeś/aś Alkohol

No wątpię żeby nuke czy inf zmieniać, mirage jak najbardziej,  nawet według GT jest to najrzadziej wybierana mapa :D wiec żeby ją wymienić  jestem za 

Edytował/a przez KrystianVanPIRI

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.