Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
IzC3oN

[Skarga] Barylix | PB Trans

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: IzC3oN.
Nick oskarżonego: Barylix | PB Trans

SID oskarżonego: Nie mam, ale będę miał.
Powód: Kolega, to bardzo nie ogarnięty admin, nie jedna osoba się ze mną zgodzi, daje bany bez powodu, a właściwie jest jeden powód: jak się go ciśnie wywala z serwera bez pytania, ciągle votuje mapy, nikt nie chce zmiany, pan baryła zmienia na mapę pod siebie, najgorszy admin!
Opis sytuacji: Po zmianie mapy przez baryły na longa, dostał parę dedów, ujrzałem takiego bana o treści "[AMXBans] Powod: 'No to zegnamy :)'". Kolega chyba myśli że to śmieszne, ale pokazuje tym swoją dziecinność. Ludzie zniknęli z tego serwera, właśnie przez takiego admina.
Dowody (demko lub ss): Demo nie długo się zaktualizuje, proszę o wyciągniecie konsekwencji. 

Pełna kultura admina ~ https://zapodaj.net/9ab0020298f3e.jpg.html

Wiadomo że będzie go bronił BRAIN, w końcu razem w klanie, ale to najgorętszy nie ogar z 501 lvl, niestety, ale to prawda ..

Edytował/a przez IzC3oN

po 1. nic nie przeklnął

po 2. zmienia mapy bo gracze tego chcą

po 3. gdzie demko i gdzie Ssy

po 4. Ogarnięty jest w 100%

po 5. kto się niby z tobą zgodzi ?

• Piwko 2

Nie wiem po co piszesz dwa tematy..  albo ty zostaniesz ukarany albo ja będę i dostane ostrzeżenie w tamtym wątku, więc nie rozumiem po co spam. 

##edit: Człowieku, jeszcze w życiu nie zmieniłem mapy bez zgody graczy, zawsze ale to zawsze jak widziałem że mapa nie idzie albo jest strasznie mało osób a graczom nie chce sie pisać albo nie wiedzą jak (rtv/mala mapa) to zawsze robie amx_vote i jak wyjdzie, że zmiana to zmieniam. jeszcze w życiu nie zmieniłem bez zgody graczy - powtarzam :)

Nie, nie martw, BRIAN nie liże mi dupy tylko jest świadomym tego co ty wyprawiasz na serwerze, jakie masz podejście do graczy oraz znają twój całokształt. Każdy ale to każdy stanie za mną, czy to admini czy to reszta graczy, i to nie dlatego że mnie lubią, bo nie wszyscy mnie lubią i nie muszą, tylko dlatego, że wiedzą jaka jest prawda oraz jak ty się zachowujesz.. :) 

##EDIT2: Tutaj dorzucam ss jak kiedyś izc groził mi że napisze skarge na mnie gdyż nie chciałem zmienić mapy na longa gdyż było 12 graczy na serwerze a tylko on chciał longa, grzecznie powiedziałem, że mają od tego mała mapa rtv oraz nominowanie mapy i że nie będę na jego życzenie zmieniał map.

42873436488107484317_thumb.jpg  

48257461827663920444_thumb.jpg

46200387678498488933_thumb.jpg

64013900473222456187_thumb.jpg

49421452558444719143_thumb.jpg

• Piwko 1

Przepraszam że się wypowiem, ale jesteś ostatnią osobą na tym forum która powinna uczyć kultury adminów czy innych graczy. 

Przykład, proszę:

https://pijemy-rozrabiamy.pl/topic/62772-odwołanie-izc3on/?tab=comments#comment-352923

Ocenianiem poziomu adminowania Baryla też nie powinieneś się zajmować, bo jak widać Twoje podania i wypowiedzi graczy w nich mówią wszystko.

Przykład:

https://pijemy-rozrabiamy.pl/topic/46235-podanie-izc3on/?tab=comments#comment-244341

A co do zmian map, zmienia je każdy z adminów najczęściej po prośbach ze strony graczy. Lecz za każdym razem używamy komendy amx_vote jak wspomniał Baryłka.

Jeżeli chodzi o dojrzałość Barylixa jest osobą od Ciebie starszą i to w latach a już na pewno dojrzalszą niż Ty. Co widać po ilości skarg które zarzucasz gdy ktoś nawet nie koniecznie Cie obrazi, a Ty z płaczem lecisz na forum. Przykład? Proszę bardzo:

https://pijemy-rozrabiamy.pl/topic/62799-skarga-hebcio/?tab=comments#comment-353125

A jeżeli chodzi o bany bez powodu, nie widzę do nich żadnych zastrzeżeń. Dorzucam screena.

Spoiler

5a6f8fd75e4b5_BansBaryla.thumb.png.b47d8a9bcba1fe41417f5a37136f0aa2.png

Więcej chyba nie trzeba dodawać, tyle ode mnie. :)

• Piwko 3

Dzisiaj z nim porozmawiam na temat ostatniego zajścia.

A odnośnie "Zmiany map" - jak jest mało osób na serwerze, a grana jest duża mapa, to gracze mają możliwość wpisania komendy "mala mapa", ale nie zawsze to działa. Dlatego admini za zgodą większości graczy (rtv) mogą zmienić mapę.

@IzC3oNw twoim screenie nie widzę, żeby to było chociaż skierowane do ciebie. Równie dobrze mógł mówić ogólnie, chyba że coś wcześniej mówiłeś, po czym @ Barylix tak odpowiedział hmm??

• Piwko 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.