Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mr. FoxY

Jaką najczęściej mainujesz linie i dlaczego

Rekomendowane odpowiedzi

JW.

Ja mainuje ADC/JUNGLE nwm dlaczego ale ADC jest dla mnie OP nwm kim byś poszedł na mnie to i tak polegniesz czy to yasuo czy też Garenem czołgiem :D

dlaczego maineje  jungle bo lubie z zaskoczenia zaatakować jak ninja *RENGAR*

Największy wpływ na grę ma Jungle i Mid. ADC za wiele nie zrobi bez dobrego supporta.
Co do tematu, to najczęściej grywam ADC / Top, ponieważ najwygodniej mi się gra w tych rolach/liniach

1 minutę temu, H^s Diablo. napisał:

Największy wpływ na grę ma Jungle i Mid. ADC za wiele nie zrobi bez dobrego supporta.
Co do tematu, to najczęściej grywam ADC / Top, ponieważ najwygodniej mi się gra w tych rolach/liniach

nie zależnie od supporta  jakbym poszedł np adc vayne to cię letko opykam tak samo jak mf czy tristaną a nie chce wspomnieć o dravenie

12 minut temu, Mr. FoxY napisał:

nie zależnie od supporta  jakbym poszedł np adc vayne to cię letko opykam tak samo jak mf czy tristaną a nie chce wspomnieć o dravenie

No z takich graczy mam największe śmianie :D. Pamiętaj jedno, na każdego picka jest kontra. I nie opykasz każdego ADC, chociaż byś był niewiadomo jak OP. 

A co do tematu, Mid i adc (Lux i MF). Już się tak nie zachwycaj nad sobą, bo to nie świadczy za dobrze ;).

@Mr. FoxYniewiem ile masz lat i ile grasz w tą grę, ale Ja jednego się nauczyłem. Nie ma pewnych wygranych, nie ma graczy najlepszych. Twoja samoocena jest zabawna, zwłaszcza że ogarnięty pick na midzie robi Ciebie na combo. Ale żyj dalej w swojej Utopii ;).

Przed chwilą, Ziolek92 napisał:

No z takich graczy mam największe śmianie :D. Pamiętaj jedno, na każdego picka jest kontra. I nie opykasz każdego ADC, chociaż byś był niewiadomo jak OP. 

A co do tematu, Mid i adc (Lux i MF). Już się tak nie zachwycaj nad sobą, bo to nie świadczy za dobrze ;).

tylko wiesz tylko w umyśle masz kontrę a w grze nie ma takiego czegoś jak konta jeśli jesteś dobrym graczem to możesz wszystkich champów rowalić najsłabszym championem 

@11ruk3q.jpgZiolek92 jest zbyt pewny siebie, ale tak już niektórzy mają. Najlepiej zlać takich i się nie przejmować, takie "kozaki" i cwaniaczki schodzą na linii jak swieże bułki w Lidlu :pies:
A potem tylko flame i toxic, jaka ta drużyna nie jest zła Kappa

Adc/jinx/tristana dlaczego? mam kumpli którzy ogarniają supporta i jak tylko zacząłem grać w lola to od Bota ;)

@H^s Diablo.bez adc nie zrobisz gry jinx swoimi rakietkami potrafi zrobić dużo wystarczy chować się za supportem i bić z daleka ;)

Ja meinuje adc/mid/ jg, bo są to carry linie (supp też może kernąć ale gram raz na ruski rok a jak już gram to Soną :P)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.