Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Wild Marten

Rekrutacja admin

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć zauważyłem że rekrutacja na admina jest zamknięta że względu na duża ilość adminów . Ale chciałem zauważyć że od 3 h gracz o nicku "Kapitan" 18686 STEAM_1:0:1238148560   3  1:08:58   60  1 biega sobie z aim + oślepiają swoich z drużyny i nawet nie ma komu zgłosić bo adminów w ogóle niema.Gracz został zgłoszony na Alkoboxie jak i na forum. Zauważyłem że admini graja popołudniami jak wszyscy " koledzy i koleżanki " grają więc pytanie zadaje się samo po co zamknęliście rekrutacje jak tylko po popołudniu jesteście a rano i do południa ? Kotów nie ma myszy grasują. Są stali gracze na tym serwerze którzy grają od rana do praktycznie wieczora i nie mogą dostać admina nie wiedząc czemu np taki Mikas. Zaraz mi zarzucicie że macie prywatne życie ale ja rozumiem sprawy prywatne i życie poza gra ale myślałem że będzie jakiś kontakt z adminami z tego serwera  chociaż na Steam (Większość jest non steam  albo na Gadu gadu )  Jeżeli ktoś poczuł się urażonym to bardzo przepraszam ale Nie miałem zamiaru nikogo urazić a jedynie wyrazić swoją opinie dotyczącą  serwera.

• Piwko 2

a pokaż mi podanie na forum, gdzie mikas nie dostał admina? Starał się o niego kiedyś? Jak rekrutacja była otwarta, nie wykazywał chęci, a Ty piszesz, że nie może dostać... Jak mi pokażesz serwer gdzie 24/7 siedzą admini i banują każdego czitera to szacun. Zdarzają się sytuacje, że w danym momencie nie ma admina i będą się zdarzać, szczegolnie dzisiaj, gdzie większość odsypia, a inni jadą do rodziny/znajomych. Jeśli widzisz czitera, a nie ma admina to nagraj demko, wrzuć na forum do odpowiedniego działu. 

Mikas też jak widać nie jest cały czas na serwerze, nikt nie jest.

image.png

• Wódeczka 1

My, admini, jesteśmy aktywni na tyle ile możemy, nie zawsze będziemy mogli wejść na serwer, tym bardziej przy takich dniach jak wczoraj i dziś czy w jakiekolwiek święto. Macie również forum, możecie przecież zgłosić na forum jeśli ktoś łamie regulamin i macie na to odpowiednie dowody tak jak wyżej Matiyo napisał. A co do rekrutacji, adminów jest dużo, dlatego zamknięta, owszem. Ale nie możesz mówić, że ktoś go nie może dostać z jakiegoś tam powodu, skoro nawet nie próbował. 

Edit

Z własnego doświadczenia wiem, że kontakt z adminami poprzez gg jest możliwy, tak samo jak na steam. Praktycznie każdy admin ma gg podane na swoim profilu na forum. GG mam włączone 24/7 i jakoś nie zauważyłam abyś próbował się skontaktować :)

Edytował/a przez Inaa.

Jakbyś chciał i mógł sie troche wysilic to jest odpowiedni dział na zgłaszanie cziterow i po kłopocie :) 

2 godziny temu, Wild_Marten napisał:

Cześć zauważyłem że rekrutacja na admina jest zamknięta że względu na duża ilość adminów . Ale chciałem zauważyć że od 3 h gracz o nicku "Kapitan" 18686 STEAM_1:0:1238148560   3  1:08:58   60  1 biega sobie z aim + oślepiają swoich z drużyny i nawet nie ma komu zgłosić bo adminów w ogóle niema.Gracz został zgłoszony na Alkoboxie jak i na forum. Zauważyłem że admini graja popołudniami jak wszyscy " koledzy i koleżanki " grają więc pytanie zadaje się samo po co zamknęliście rekrutacje jak tylko po popołudniu jesteście a rano i do południa ? Kotów nie ma myszy grasują. Są stali gracze na tym serwerze którzy grają od rana do praktycznie wieczora i nie mogą dostać admina nie wiedząc czemu np taki Mikas. Zaraz mi zarzucicie że macie prywatne życie ale ja rozumiem sprawy prywatne i życie poza gra ale myślałem że będzie jakiś kontakt z adminami z tego serwera  chociaż na Steam (Większość jest non steam  albo na Gadu gadu )  Jeżeli ktoś poczuł się urażonym to bardzo przepraszam ale Nie miałem zamiaru nikogo urazić a jedynie wyrazić swoją opinie dotyczącą  serwera.

1. Tak, jest zamknięta dokładnie z tego powodu który wymieniłeś. Mało adminów = Źle // za dużo adminów = Źle  (Jeżeli jest nas za dużo to nie ma roboty dla każdego)

2. Aha, okej. Zgłosiłeś na alkoboxie taką sytuacje. Musisz wiedzieć, że od tego jest specjalny dział (nawet ci go podlinkuje - https://pijemy-rozrabiamy.pl/forum/29-archiwum-zgłoszeń/ )

3. Tak jak napisałeś, każdy admin ma życie prywatne, swoją rodzine i znajomych. Poza tym człowieku, wczoraj był sylwester, na moim przykładzie wróciłem do domu dzisiaj o 12 i poszedłem spać. Jeżeli ktoś ma znajomych i trochę więcej niz 12 lat to wychodzi na miasto/domówke w takie dni. Dzisiaj mamy Pierwszy dzień nowego roku i nawet kośćiół mówi że to święto nakazane xD

4. Jeżeli znajdziesz mi podanie Mikasa, w momencie kiedy rekrutacja była otwarta (jakioś przez 2 miesiące) to postawie ci piwo jeżeli się spotkamy. Ja osobiście tak owego nie widze.

5. A próbowałeś osiągnąć porozumienie z jakimś adminem czy jak widzisz że NS to tylko o tym piszesz. Wielu z nas ma GG, a niektórzy steama więc dla chcącego nic trudnego.

6. Nikt się nie czuje obrażony (chyba) a to jest twoja opinia i każdy ma prawo do swojej własnej, jeżeli ci się nie podoba to zawsze możesz poszukać gdzie indziej bo na Pijemy-Rozrabiamy są aktualnie 22 inne serwery do cs 1.6 i jeden do CS:GO

7. Przepraszam za brak poprawnej polszyzny w niektórych momentach ale piszę to świeżo po pobudce ze snu sylwestrowo-nowo rocznego

• Piwko 1
  • Wódeczka 3

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.