Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RockStaR ★

Poradnik | Wukong

Rekomendowane odpowiedzi

SPOSÓB GRY          wlH6oM-8QPqqHlsD7uwf9Q.png

QNioyKpLTJaRPs4fsh3MYg.png

WSTĘP

wukong_20.png Wukong to bardzo potężna postać. Świetnie nadaje się do ucieczek, harrasu, inicjacji oraz robienia sobie jaj z przeciwnika. Posiada AoE podrzucenie jak lulu_20.png Lulu, dlatego świetnie komponuje się z nią w drużynie. Jest to niesamowita postać do Early i Mid game.

 

 

EARLY GAME

Early game to przede wszystkim farma. wukong_20.png Wukong to postać słaba w late game ,dlatego wymaga wyrobienia sobie odpowiednio dużej farmy i przewagi w Early oraz Mid game. Inaczej poza cyclone_20.png Cyclone będziemy bez użyteczni.
Zacznij z boots-of-speed_20.gifBoots of Speed i trzema health-potion_20.gifHealth Potion. Po pierwszym powrocie do bazy powinieneś mieć na phage_20.gifPhage ,jeden lub dwa dorans-blade_20.gifDoran's Blade mercurys-treads_20.gifMercury's Treads. Nie zapomnj też o jednym lub dwóch Wardach, żeby ustrzec się przed gankiem. Farmiąc możesz też lekko i w łatwy sposób harrasować przeciwnika swoim podstawowym combo.
nimbus-strike_20.png Nimbus Strike + crushing-blow_20.png Crushing Blow i uciekasz z decoy_20.png Decoy. W ten sposób lekko uszkodzisz przeciwnika a on sam nie będzie mógł skontratakować ,a po tak udanej akcji możesz użyć skrótu klawiszowego odpowiadającego za śmiech co w pewnym momencie wytrąci przeciwnika z równowagi. Zacznie grać nieostrożnie i agresywnie.
Na początku proponuje budować trinity-force_20.gifTrinity Force 

 

TEAM FIGHT

Team fight musisz zainicjować ty. Wyczekaj moment aż wrogowie w piątke staną obok siebie. Wtedy inicjujesz walkę ,a następnie podrzucasz wszystkich z ulti co na chwilę wyłączy wszytkich z walki. Gdy masz w drużynie lulu_20.png Lulu lub sejuani_20.pngSejuani macie z góry team fight wygrany ,ponieważ wasze ultimaty świetnie się komponują i mogą wyłączyć z walki każdego przeciwnika na okres nawet pięciu sekund co okażę się dla nich zabójcze (no chyba ,że ktoś z przeciwnego teamu będzie miał cleanse.pngCleanse). 
Jeśli jednak walkę zainicjuję ktoś z twoich lub drużyna przeciwna staraj się złapać w ulti jak najwięcej wrogów.

 

 

COMBO

nimbus-strike_20.png crushing-blow_20.png decoy_20.png
E+Q+2x autoattack+W
Combo do harrasu w early game. Doskakujesz do wroga z nimbus-strike_20.png Nimbus Strike,zadajesz spore obrażenia z crushing-blow_20.png Crushing Blow ,dwa razy auto atakujesz, żeby wykorzystać boosta do attack speeda i uciekasz jako niewidoczny z decoy_20.png Decoy po czym wydajesz z siebie śmiech.

nimbus-strike_20.png cyclone_20.png 
E+R
Combo do inicjacji team fightu i od razu podrzucenia wszystkich wrogów w zasięgu.

nimbus-strike_20.png crushing-blow_20.png cyclone_20.png flash.png
E+Q+R+Flash
Combo do doganiania uciekających przeciwników ,którym udało się przeżyć team fight. Doskakujesz do najbliższego przeciwnika ,uderzasz go nastepnie włączasz ulti co go podrzuci i zostawiasz go drużynie, flashujesz do tych co zdążyli uciec trochę dalej ,a że ult jest jeszcze włączony podrzucasz tych do których się sflashowałeś.

decoy_20.png flash.png
Bezruch+W+Flash
Najlepsze co można na wukong_20.png Wukong zrobić. Gdy uciekasz lub cię gankują i masz marnę szanse żeby uciec klikasz na klawiaturze klawisz odpowiadający za bezruch. Wrogowie będą myślęli że użyłeś Decoy Decoy, po czym uciekasz w inna stronę niż podejrzewają przeciwnicy. Gdy już ruszysz użyj decoy_20.png Decoy, a wrogowie zgłupieją. Jedni będą myśleli że próbujesz powtarzać sztuczkę a inni będą biegać w kółko. Będąc niewidzialny możesz użyć flash.pngFlash , żeby uciec w bezpieczne już miejsce.

 

PODSUMOWANIE

Wukong Wukong to świetna postać którą można robić sobie niezłe jaja a po udanej akcji mieć uśmiech na twarzy jak małe dziecko. Ale ludzie nie grają nim tylko dla trollu. Ma potężne ulti ,świetne early połączone z niesamowitym harrasem. Coś pięknego.

 

 

 

Źródła :      

champion.gg

pentakill.pl  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra robota- oby tak dalej! :019:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki , przyda się! Wypróbuję i dobra robota. ^^ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyjemnie się to czyta, przyda się. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×