Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
Barylix

przyjęty [Podanie] Barylix | PB Trans

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Barylix | PB Trans
Steam_ID : STEAM_0:0:197296380 :D
Doświadczenie: Adminowałem wiele razy, szczegolnie na codach, amx znam na tyle dobrze aby pełnić tą role. Na serwerze gram cały czas dzień w dzień, więc z pilnowaniem go problemu żadnego nie będzie.
Znajomość AMXX(1-5) : 4/5
Link do Twojego gametracker'a: https://www.gametracker.com/player/Barylix | PB Trans/193.33.177.69:27015/
Czy byłeś banowany na naszych serwerach?: niestety tak ;c
Zapoznałeś się z obowiązującymi regulaminami?: tak

ps; przepraszam za siedzenie na AFK, już nie będę :D ale biznes który prowadzę polega na częstym odpisywaniu na maile, natomiast często buguje się spect i nie zawsze da się na niego wejść, a nie chcę tracić perka oraz killi. Ppozdrawiam

Osoby niepełniące rang na serwerze COD 501, które wypowiadają się na temat danego kandydata mają obowiązek dodać do własnego postu link ze swoim GT z serwera.

=

Edytował/a przez Barylix
  • Wódeczka 1

Ogólnie jestem na TAK na okres próbny.

+Wiek

+Miły, pomocny

+GT

-Steam

-AFK

AFK zdarza się zbyt często, stoisz na AFK przez pół mapy. Ale oprócz tego jesteś dość znanym graczem, ale przede wszystkim miłym gościem. I jestem za daniem Ci szansy jako admin, tylko przestań afczyć Baryluś :D

• Winko 1

Jestem na nie

-brak steam

-ciągłe afczenie na respie

+wiek

+/- aktywnośc na serwie

na nie, ogólnie nie mam Tobie nic do zarzucenia jednak na niekorzyść wpływa to, że niekiedy potrafisz przeafczyć pół lub całą mapę

A ja jestem na Tak, co prawda afczysz ale jako admin tego nie można więc mam nadzieję że gdybyś dostał szanse to by się skończyło :)

Zbliża się reset wielkimi krokami, wtedy potrzeba sporo aktywnych, pomocnych i znających się adminów na tej robocie :D

GT: https://www.gametracker.com/player/Hebcio %3A*/193.33.177.69:27015/

Zapraszam po świętach na PW (wcześniej nie dam rady, bo jutro jadę do rodzinki i wracam 25:D )

• Piwko 2

przyjete.png

• Piwko 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.