Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
Wujek Hedlos

[WAZNE] Pomoc Dla Brata

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Chciał bym zająć chwilkę i opowiedzieć Wam pewne zdarzenie w którym uczestniczyłem. Spędzamy razem czas na serwerach, znamy się więc może ktoś będzie chciał pomóc. 2 Marca 2016 rok, wracaliśmy z Treningu Piłki Nożnej, wpadliśmy w poślizg i zdeżyliśmy się z jadący z na przeciwka busem. Nasze życie w kilka sekund zminiło się o 180 stopni. Brat doznał urazu mózgu, zapadł w śpiączkę - jego stan był poważny a lekarze nawet stawiali na najgorsze... Kolega który z nami wracał niestety nie przeżył tego, a Ja doznałem urazu kręgosłupa i pożgnałem się ze Sportem tak samo jak mój brat. Rehabilitacja przerasta nasz budżet, niestety nie damy rady sami jej opłacić. Prowadzimy zbiórkę, i wielu ludzi dobrej woli już Nam zechciało pomóc. Jeśli ktoś z Was jest w stanie pomóc, niżej zamieszczał link do zbiórki, znajdziecie tam również więcej informacji na temat

sytuacji. 

Link: https://www.siepomaga.pl/michaltowpik

Z góry serdecznie dziękuję za każde dobre słowo i pomoc. Arkadiusz ( Wujek Hedlos)

• Piwko 11

Ja oczywiście ile będę w stanie wyślena dniach, oby wszystko poszło w jak najlepszym kierunku! Myślę że My jako tak duża społeczność możemy pomoc koledze. Jeżeli jest możliwość niech ktoś z administracji temat da wyżej i jak najwidoczniej, aby większa ilość użytkowników dotarła do tematu. Pamiętajcie ze dobro wraca! ;)

• Piwko 4

Wespółczuje sytuacji ale na pewno wszystko sie ułoży. Trzymam kciuki i przesyłam również ile mogę. I tak jak @ Ziolek92napisał dobro zawsze wraca! 

• Piwko 1
  • Winko 1

Zrobię co w mojej mocy i wyślę znajomym, aby również wpłacili, jeśli będą w stanie!

Bądźmy zgraną siecią - pomagajmy Sobie wzajemnie, wszyscy razem jak w rodzinie..! :wub:

A ja mogę jedynie życzyć udanego powrotu do zdrowia i ,aby wszystko poszło po dobrej myśli. :) 

• Piwko 2

Poszło na razie tyle ile mogłam, postaram się podesłać jeszcze coś na dniach :) 

Oczywiście udostępniłam, może ktoś ze znajomych również pomoże.

Trzymam kciuki :wink:

• Piwko 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.