Skocz do zawartości
Wujek Hedlos

[WAZNE] Pomoc Dla Brata

Recommended Posts

Witajcie. Chciał bym zająć chwilkę i opowiedzieć Wam pewne zdarzenie w którym uczestniczyłem. Spędzamy razem czas na serwerach, znamy się więc może ktoś będzie chciał pomóc. 2 Marca 2016 rok, wracaliśmy z Treningu Piłki Nożnej, wpadliśmy w poślizg i zdeżyliśmy się z jadący z na przeciwka busem. Nasze życie w kilka sekund zminiło się o 180 stopni. Brat doznał urazu mózgu, zapadł w śpiączkę - jego stan był poważny a lekarze nawet stawiali na najgorsze... Kolega który z nami wracał niestety nie przeżył tego, a Ja doznałem urazu kręgosłupa i pożgnałem się ze Sportem tak samo jak mój brat. Rehabilitacja przerasta nasz budżet, niestety nie damy rady sami jej opłacić. Prowadzimy zbiórkę, i wielu ludzi dobrej woli już Nam zechciało pomóc. Jeśli ktoś z Was jest w stanie pomóc, niżej zamieszczał link do zbiórki, znajdziecie tam również więcej informacji na temat

sytuacji. 

Link:

Ukryta zawartość

Zaloguj się, aby zobaczyć ukrytą zawartość

Z góry serdecznie dziękuję za każde dobre słowo i pomoc. Arkadiusz ( Wujek Hedlos)

• Piwko 11

Ja oczywiście ile będę w stanie wyślena dniach, oby wszystko poszło w jak najlepszym kierunku! Myślę że My jako tak duża społeczność możemy pomoc koledze. Jeżeli jest możliwość niech ktoś z administracji temat da wyżej i jak najwidoczniej, aby większa ilość użytkowników dotarła do tematu. Pamiętajcie ze dobro wraca! ;)

• Piwko 4

Wespółczuje sytuacji ale na pewno wszystko sie ułoży. Trzymam kciuki i przesyłam również ile mogę. I tak jak @ Ziolek92napisał dobro zawsze wraca! 

• Piwko 1
  • Winko 1

Jutro wpłacę co się da. :) 
Trzymam gorąco kciuki. 

• Piwko 2

Zrobię co w mojej mocy i wyślę znajomym, aby również wpłacili, jeśli będą w stanie!

Bądźmy zgraną siecią - pomagajmy Sobie wzajemnie, wszyscy razem jak w rodzinie..! :wub:

A ja mogę jedynie życzyć udanego powrotu do zdrowia i ,aby wszystko poszło po dobrej myśli. :) 

• Piwko 2

Poszło na razie tyle ile mogłam, postaram się podesłać jeszcze coś na dniach :) 

Oczywiście udostępniłam, może ktoś ze znajomych również pomoże.

Trzymam kciuki :wink:

• Piwko 1

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się