Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
*GriM KilleR*

odrzucony [Moderator] *GriM KilleR*

Recommended Posts

Imię: Mateusz
Coś o sobie: mam na imię Mateusz, interesuję się ochroną środowiska, mechaniką pojazdów oraz informatyką. Pracuję w firmie AKPOL produkującą regranulat.
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: 8-9h. W weekend więcej bo na tygodniu praca.
Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?: Z racji tego, że były mod Chapaj został zdegradowany składam podanie aby pomóc obecnemu moderatorowi @Natsu.w pełnieniu obowiązków. Pomoc zawsze się przyda i dlatego zgłaszam swoją kandydaturę na moderatora sieci Pijemy-Rozrabiamy.pl
Co swoją osobą możesz wnieść na forum?: Mogę pomóc obecnym jak i nowym użytkownikom forum w jego obsłudze, pomoc w ogarnięciu działow oraz innych ważnych lub mniej ważnych rzeczy.
Dlaczego Ty?: Jestem ciągle na forum jak nie w domu to w pracy gdy mam przerwę. Zawsze znajdę czas na PR i nigdy nie olewałem forum. 

Zawsze chciałem spróbować swoich sił jako moderator forum i chciałbym się rozwijać w tym kierunku.

W podaniach o stanowiska forumowe mogą wypowiadać się tylko użytkownicy posiadający rangę na forum inną niż użytkownik, lub jakikolwiek zielony naramiennik.

Tak 

+staż 

+ogarnięty 

+zależy mu na sieci 

• Piwko 1

Na tak 

Staż +

Ogarnięty +

Tylko czemu nie interesujesz się serwerem na którym masz opiekuna 🙁

• Piwko 1

A ja jestem na NIE.

Osobiście nic do Ciebie nie mam, dobrze mi się z Tobą rozmawia i w ogóle ale:

Twoje GT z ProCOD, gdzie masz Opiekna:

Ukryta zawartość

Zaloguj się, aby zobaczyć ukrytą zawartość

Dodatkowo cała sytuacja z ludźmi z DD2#3 - szukanie dziury w całym, bezsensowne skargi, które można było rozwiązać w inny sposób.

Zdanie jakie o tych ludziach miałeś - dobrze wiesz o co mi chodzi - Moderator się tak zachowywać nie może.

Nikt nie jest idealny - ja to rozumiem, ale moim zdaniem @Joanna, czy @ StarScreamo wiele lepiej nadają się na te stanowisko.

Nie odbierz tego posta źle - jak pisałem wyżej nic do Ciebie prywatnie nie mam, ale moim zdaniem nie sprawdzisz się jako Moderator.

• Piwko 3
  • Wódeczka 1

Jestem na Tak :)

+Wiek

+Pagon

+Chęć udoskonalania sieci

+Dużo czasu na forum

• Piwko 2

Osobiście jestem na nie, ponieważ są szczerze mówiąc lepsze kandydatury na te stanowisko. Według mnie nie poradzisz sobie z tą rangą. 

• Piwko 1

Nie wyobrażam sobie Ciebie jako moderatora wnioskując po Twoim zachowaniu, którym mogłeś się pochwalić jeszcze niedawno.

• Piwko 1

Również nie

-Nie widuję cię na forum za bardzo

-Są lepsi (bez urazy)

+wiek

Jestem na Nie, zachowujesz się bardzo dziecinnie wnioskując po problemach jakie miałeś do ludzi z naszego serwera i ogólnie do niego samego. Nie potrafiłeś przeczytać regulaminu w którym zabrania się podmieniania modeli broni i postaci. Wydaje mi się, że nie nadajesz się na tą rangę. Twoje podanie nie przekonuje, @ StarScream i @Joanna są lepszymi kandydatami.

• Piwko 2
  • Wódeczka 1

Nie 

- zachowanie 

- aktywność 

+ wiek

Jestem na NIE 

Twoje bezsensowne skargi utwierdzają mnie w przekonaniu , że nie poradzisz sobie na takiej funkcji jak moderator. Dodatkowo składając te skargi sam łamałeś regulamin moich serwerów podmieniając modele broni, za co jest ban permanentny. Patrząc też na twoją aktywność na serwerze gdzie masz aktualnie opiekuna, jest ona słaba. 

Osobiście uważam, że ranga moderator nie jest dla ciebie. 

• Piwko 2

odrzucone.png

• Piwko 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować