Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
xdbx

Oficjalne "podziękowanie" za współpracę

Recommended Posts

Co was skłoniło do tego? :japierdole:

Ukryta zawartość

Zaloguj się, aby zobaczyć ukrytą zawartość

• Piwko 1

Krótko mówiąc... 

Coś się zaczyna, coś się kończy... 

• Piwko 1

Szczerze nie spodziewałem się tego po Was.

Ukryta zawartość

• Piwko 2

3 minuty temu, Mategros napisał:

Krótko mówiąc... 

Coś się zaczyna, coś się kończy... 

• Ukryta zawartość

• Ukryta zawartość

Ukryta zawartość

Przykre, nigdy takie decyzje nie są pryjemne. Ale Ty mógł byś sobie oszczędzić tego nabijania postów, wszędzie tylko widać twoje "Spoko"... a Tutaj też się nie wysiliłeś.

Szczerze ? Osoby które będą się tutaj wypowiadać i które nie są wtajemniczone w całą sytuację nie mają do końca pojęcia jak było, a z połową rzeczy napisanej wyżej się nie zgadzam.

• Piwko 12
  • Winko 1
  • Wódeczka 5

Zaraz się okaże że to jeszcze nasza wina :hrhr:

Co do niektórych rzeczy wymienionych wyżej to chyba zwykły użytkownik by zauważył :) I nie trzeba być w administracji :) 

• Piwko 4
  • Winko 1
  • Wódeczka 1

Mój wpis na AB dotyczył głosów w bestach, nie Twojego śmiesznego statusu. Widzieliśmy Twoje pliki i to co z Kropkiem robisz, ale brakowało Wam jednej rzeczy do awansu, czego do dziś nie potraficie zrozumieć. Przecież opiekun nie musi siedzieć na serwerze. Fajnie, że się nie chwaliłeś tym co robiłeś, ale on też tego nie robił, więc nie rozumiem trochę.

Nie wymieniłam na AB tego co robił sugerując, że Ty nic nie robisz, tylko nie rozumiem dlaczego takie osoby są nazywane nierobami. Jest milion osób, które totalnie nie wykonują swoich obowiązków w danym miesiącu, a uczepiliście się akurat jego, bo jest moim kolegą z ts. No w sumie to nie tylko z ts, bo o dziwo byliśmy już w kinie, raz nawet u @*Naja_Smc*(pozdro) na filmie, ale dzięki za propozycję, skorzystam jeszcze kiedyś :) Tobie i Alfie również proponuję. Dobrze, że wy nie obgadujecie, wcale tego nie widać, ani nie słychać od kolegów z Waszego kanału. Vakosa akurat lubię i nic przed nim nie ukrywam. Sama mu pisałam swego czasu w naszej rozmowie administratorów o tym, że zaczyna zachowywać się jak jego kolega, były management : ) Już tego nie widzę, więc widocznie podziałało ;] Uczepiliście się tego lizostwa, bo jestem dziewczyną, a on chłopakiem prawda? Jak kolaokl dał awans 3odzie to było wszystko w porządku, ale teraz dostał go ode mnie i o nieeeee - po znajomości dała! Ty też siedzisz często z Alfą na ts i jakoś nie pierdolę na prawo i lewo o żadnym BIG LOVE ;>  PRzykro mi, że się na mnie zawiodłeś, ale ja na Tobie troszkę wcześniej. Takiego zachowania naprawdę nie spodziewałabym się akurat po Was. 

• Piwko 11
  • Winko 5
  • Wódeczka 2

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować