Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
SennY

Problem z vipem

Recommended Posts

Witam, mam problem który mi wadzi. Chce kupić vipa i nie mogę. Próbowałem już wszystkiego np

1. wyłączałem opcje Sms Premium i nie miałem wgl włączonego

2. Mam środki na koncie wiec  to tez odpada

3. Wyłączyłem telefon i włączyłem bo moze coś sie zblokowało, ale to tez nie pomogło. 

w zeszłym miesiącu nie miałem wgl problemu z kupnem vipa , ale zmienił się dostawca i również z nim nr i treść. 

Proszę o pomoc.. 

Masz możliwość przełożenia karty SIM do drugiego telefonu i tym samym sprawdzenia czy z innego możesz wyslac sms-a ? Sugeruje to sprawdzic i jeżeli dalej nic się nie zmieni proponuje skontaktowac sie z obecnym operatorem w tej sprawie.

Napisano (edytowany)

Ukryta zawartość

Zaloguj się, aby zobaczyć ukrytą zawartość

po zmianie telefonu 

Edytował/a przez SennY

Ja pamiętam u mnie było podobnie, pisałem do pukawki czemu mi nie wysłali kodu zwrotnego a tu jeb okazało się, że pamięć sms pełna :v 

Luknij czy nie masz pełnej skrzynki z wiadomościami.

Z tego co widzę po screenie, to zmiana operatora płatności na Naszych serwerach nie ma związku z Twoim problemem. Owy leży po stronie Twojego operatora/urządzenia. Zobacz, czy nie masz w telefonie włączonego blokowania wysyłania sms premium i czy u operatora nie występuję problem. Czasem sms`owe wyłączenie blokowania może nie poskutkować i lepiej skontaktować się z infolinią przedstawiając swój problem. 

Też tak kiedyś miałem jak premke na 501 kupiłem wysłałem 5 sms i żaden się nie wysłał dokladnie było tak jak u ciebie . ale pieniądze z konta zjadło chyba wtedy mi zjadlo 35 zl :D kody nie przyszły , sms nie wysłane kasa zjedzona :D nie pisałem bo  tel się rozwalil i nie było dowodów :)

Sprawa rozwiązana. 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować