Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Wujek Hedlos
Steam_ID : STEAM_0:0:174594751   0 02:05   29    0
Doświadczenie: Tak oczywiście, nie raz byłem adminem na innych sieciach. Posiadałem także własny serwer. Oczywiście jestem osobą co potrafi rozróżnić Gracza od tak zwanego Czitera.
Znajomość AMXX(1-5) : 4
Link do Twojego gametracker'a: https://www.gametracker.com/player/Wujek Hedlos/193.33.176.33:27015/
Czy byłeś banowany na naszych serwerach?: Oczywiście że nie byłem.
Zapoznałeś się z obowiązującymi regulaminami?: Tak oczywiście zapoznałem i za jednym razem akceptuję.

Pozdrawiam Wujek Hedlos

Osoby niepełniące rang na serwerze 4Maps, które wypowiadają się na temat danego kandydata mają obowiązek dodać do własnego postu link ze swoim GT z serwera.

OP 

-mało widuje cię ma serwerze 

+wiek

+\-forum 

• Piwko 1

Jesteś stosunkowo od niedawna z nami ale wydajesz się osobą ogarniętą. GT jest fajne, wiek ok masz doświadczenie i pojęcie o tym. Duży plus bo masz Steama. Poczekamy co powiedzą inni . 

• Piwko 2

Za mało grasz.
Daj się poznać innym. 

Po prostu z Killerem było tak samo. 
Jestem na Nie.
Za krótko grasz.

Jestem tego samego zdania co @kolaokl
GT masz dobre, wiek, steam, no i z tego co napisałeś masz doświadczenie... nawet lepsze od niektórych adminów;D 
Myślę, że jak dasz sobie jeszcze tydzień to będzie już wystarczająco abyś wstąpił do naszej ekipy;)

Jak Na razie Jestem na Nie

Daj się poznać

Pograj troszku i złóż podanko

Grałem z tobą ostatnio dużo razy i myślę że jesteś ok. Ogarnięty z kulturą. GT w miare dobrze choć są luczki :D . Ale co do admina byłbym na Nie bo krótko gracz i poczekaj jeszcze. :) 

Daj się poznać, owszem widuję Cię na serwerze coraz częściej  ale gracze Cię słabo znają jak i admini :(

+ Steam

+ Kultura

+ GT

Małe tak

Pozdr ^^

• Piwko 1

a Ja jestem na nie, i juz widze te roznice, jak dla Mnie to bardzo dziwne bo ja jestem naprawde zwiazany z serwerem i znam kazdego tutaj, a gracza widze od niedawna, nie moglbym pracowac z kims kogo nie znam, zbyt krotki czas widze go na sieci, i nie zgodze sie z tym co pisal wyzej @kolaokli @Czarnulka. tydzien to zdecydowanie zbyt malo by od razu wskoczyc w szeregi Adminow 4MAPS :) na te chwile NIE 

• Piwko 1

Daj się jeszcze trochę poznać adminom graczom i za 7 dni spróbuj ponownie. Zgłaszaj cziterów, osoby łamiące regulamin na [email protected] oraz bądź aktwyny na serwerzei forum . Powodzenia :) 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.