Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MateOO /m/

[5vs5] TURNIEJ [Grupy!]

Rekomendowane odpowiedzi

Grupy---> [KLIK] 

Spoiler

wIP7bo6.png

http://www101.zippyshare.com/v/TyCZwy3Q/file.html (Filmik z losowania grup, aby nie było, że ustawione) .

Spośród 13 drużyn zostały wylosowane 4 grupy. Do kolejnej fazy przechodzą dwie najlepsze drużyny z każdej z grup. Mecze grupowe rozgrywane są w systemie bo1. Po rozegraniu fazy grupowej zostanie 8 najlepszych drużyn, które zmierza się w ćwierćfinale, w systemie bo3. Podobnie wygląda to w półfinale, gdzie zostają 4 drużyny, które również graja w systemie bo3. Mecz finałowy będzie rozgrywał się w systemie bo5.

Po rozegraniu fazy grupowej drużyny z 1 miejsc zmierza się z drużynami z miejsc 2. Drużyny mimo, ze grały ze sobą w fazie grupowej mogą ponownie na siebie trafić. Przeciwnik w pierwszej kolejności dobierany jest dla zwycięzcy z grupy pierwszej w formie rzutu kostka, gdzie drużynom z miejsc drugich zostaną przypisane cyfry od 1-4 licząc od grupy a.

Mecze zaczynają się od jutra w celu dogadania się piszecie do kapitanów drużyn ze swoich grup po czym konsultujecie się z, @ MateOO /m/@eXe.`!@Warjatek.

Życzę powodzenia wszystkim drużyną, niech wygra najlepszy! 

Proszę aby mecze były rozegrane w 2 tygodnie. Dużo meczy nie ma, 2 tygodnie to wystarczający czas. 

• Piwko 4

czm mojego teamu nie ma w tym ? :O kontynujesz to co zaczal tomo czy jak  >?

A zglosiles ponownie swoj zespol? Byly 2 dni na potwierdzenie kto gra dalej

Edytował/a przez terapeuta002

1 godzinę temu, Muerte napisał:

czm mojego teamu nie ma w tym ? :O kontynujesz to co zaczal tomo czy jak  >?

Czas na zapisy był 2 dni, drużyny aktywne zobaczyły ten temat i się zapisały, drużyny nie aktywne nie skomentowały go więc nie grają.

Rozmawiałem z współorganizatorem @eXe.`!i doszliśmy do wniosku, że nie ma co dodawać drużyny, która się nie zglosiła czas był 2 dni(A nawet dłuzej bo czekałem dzisiaj do 12:00) 

Nie chciałbym, aby była gówno burza, że ten zostaje przyjęty, to czemu ja mam nie zostać? -A co tam napisze po dwóch dniach "Ja chce grać, byłem zapisany wtedy, po prostu byłem offline" To już nie moja wina, nie chcę gówno burzy. @MuertePrzykro mi ale sam wiesz, że jak Tobie pozwolę to znajdzie się ktoś inny, który również będzie chciał grać. 

• Piwko 3

dlaczego nie przedluzycie czasu ?

moze ktos faktycznie byl offline i nie mogl zobaczyc postu..?

Dnia 1.12.2017 o 06:03, . Izka . napisał:

dlaczego nie przedluzycie czasu ?

moze ktos faktycznie byl offline i nie mogl zobaczyc postu..?

Chcemy skonczyc ten turniej jak najszybciej. Byly ponowne zapisy druzyna sie nie zapisala i nie gra. Bez zbędnego spamu. Tak jak pisalem u góry, jednym to bedzie na ręke, że zostali przyjęci a innym nie, wszystkim nie dogodzisz zapisy minely i koniec tematu.

• Piwko 1
  • Winko 1

(BO3) Jedną mapę wybiera 1 kapitan , Drugą mapę wybiera drugi kapitan . Trzecia mapa jest wybierana losowo z pozostałych w maszynie losującej online. Kolejność rozgrywania jest losowana 

Śmiech na sali. Skoro mamy 6 map to powinno wyglądać to tak

Drużyna A - Odrzucenie mapy 1

Drużyna B - Odrzucenie mapy 2

Drużyna A - Wybór swojej mapy (3)

Drużyna B - Wybór swojej mapy (4)

Pozostają dwie mapy i jedna zostaje wylosowana. Każda drużyna powinna mieć możliwość wywalenia jednej z map, które idą jej gorzej i żeby nie mogli narazić się na przegraną w trzeciej mapie na właśnie tej mapie. Jakieś losowania, kto to widział.. 

• Piwko 1

Po to jest kontakt z Kapitanami :) z faktem ze poszło fake info ze turniej się skończył to nie zaglądałem już na forum tak często, poza tym 3 grupy sa niepełne :) dlatego łatwiej będzie wam wyjść z poszczególnych tabel, a dopisać 1 drużynę (można nawet 3 żeby uzupełnić tabele) to nie problem, ale tak będzie wam po prostu łatwiej. Skoro podejmujesz sie kontynuacji tego turnieju to najpierw powinieneś się skontaktować z każdym kapitanem a dopiero potem wprowadzić limit czasowy... A jeszcze odwołując się do twojej wypowiedzi Mateoo to która drużyna napisała ci ze chce brać udział w tym turnieju ?

Edytował/a przez Muerte

21 minut temu, Muerte napisał:

Po to jest kontakt z Kapitanami :) z faktem ze poszło fake info ze turniej się skończył to nie zaglądałem już na forum tak często, poza tym 3 grupy sa niepełne :) dlatego łatwiej będzie wam wyjść z poszczególnych tabel, a dopisać 1 drużynę (można nawet 3 żeby uzupełnić tabele) to nie problem, ale tak będzie wam po prostu łatwiej. Skoro podejmujesz sie kontynuacji tego turnieju to najpierw powinieneś się skontaktować z każdym kapitanem a dopiero potem wprowadzić limit czasowy... A jeszcze odwołując się do twojej wypowiedzi Mateoo to która drużyna napisała ci ze chce brać udział w tym turnieju ?

Pisałem do kapitanów drużyn.

@Muerte Koniec turnieju?  Ciekawe gdzie ktoś z wyższej administracji tam to pisal.. Bo ja widzę, że @Vakosnapisał to: "Czekamy na niego do końca tygodnia - być może coś się stało. Potem zobaczymy dalej jeżeli się nie odezwie." Nie ma "fake infa" że turniej dobiegł końca :) Piszesz o tym, że będzie nam łatwiej wyjść z grupy.. Naprawdę? Myślisz, że jak by to tylko ode mnie zależało i żeby nie było żadnych spin to bym Cie nie przyjął? Jednak nie chce, aby były spiny, i gówno burze. Czas był ponad 2 dni na dodatkowe zapisy :) Nie zgłosiłeś się nie nasza wina. Pozdrawiam, bez zbędnego spamu proszę. 

• Piwko 2

Bf3BXTb.png

Pierwsze mecze się skończyły, punkty wyglądają następująco. 

Proszę kapitanów o ustalanie meczy!!!!!

Dziękuję @eXe.`! za wykonanie tabeli. 

• Piwko 2
  • Winko 1

Z grupy B odchodzi drużyna: Creative Team - Lider dostał bana na TS3. I ani razu nie odczytał jeśli chodzi o terminy.
Z grupy D odchodzi drużyna: Do Klubu Wbitka Wódka Popitka - Zrezygnowali sami.
Niestety musimy pomyśleć co zrobić dalej. 
Także do usłyszenia oraz zostawiam swoją fajną tabelę (xD)

EzjYigY.png

@MateOO /m/zrobione. ;) 

Edytował/a przez eXe.`!
  • Piwko 1
  • Wódeczka 1

Z Grupy A proszę wykreślić Team Reload.

Odjąć 3 punkty drużynie MamoNieBij.

Z Grupy C proszę wykreślić Kochamy Karolcie;* powód: VAC 

gd12L1Y.png

Z Grupy A wychodzą:

-MamoNieBij z pierwszego miejsca.

-Gimnazjum nr2. z drugiego miejsca.

Z Grupy B wychodzą:

- oby dwie drużyny jednak musicie zagrać mecz, aby było wiadomo kto z którego miejsca. (Dzisiaj o 17:30 mecz takie info dostałem.) 

Z Grupy C wychodzą:

-Dream Team z pierwszego miejsca.

-They Talk About Us One Taps z drugiego miejsca.

Z Grupy D wychodzą:

-Wigilia2009 z pierwszego miejsca.

- Z drugiego miejsca wychodzi The Vanquished/ATM zależy kto wygra jutro o 20.

Losowanie par ćwierćfinałowych będzie zrobione po ostatnim meczu czyli jutro po 20, jak nic się nie zmieni. 

• Piwko 3

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.