Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Kill3r_PL
Steam_ID : Brak Steam.
Doświadczenie: Tak miałem tutaj admina 2 razy i na innych sieciach.
Znajomość AMXX(1-5) : 3/5
Link do Twojego gametracker'a:  https://www.gametracker.com/player/Kill3r_PL/193.33.176.33:27015/
Czy byłeś banowany na naszych serwerach?: Miałem kiedyś ssy' lecz były one czyste :) Czy admin demka nie rozpisał nie pamiętam już.
Zapoznałeś się z obowiązującymi regulaminami?: Tak

Osoby niepełniące rang na serwerze 4Maps, które wypowiadają się na temat danego kandydata mają obowiązek dodać do własnego postu link ze swoim GT z serwera.

Myślę że można dać Ci szansę. Mam nadzieję że nie zrezygnujesz szybko z posady. GT jest ok wiek doświadczenie masz. Aktywny jesteś zgłaszasz na [email protected] czasem aż za bardzo.  Ode mnie masz tak.

• Piwko 1
  • Wódeczka 1

Ja podpinam się do tego co pisze @kolaokl:) Miałeś już tutaj prawa Admina, a pomoc przyda się każda.

GT jest wystarczająco dobre, udzielasz się na [email protected] to prawda czasem aż za bardzo :D ale to dobrze bo czasem nawet jednego zgłoszenia nie ma na full serwer.

Wiek jest ok, myślę że nawet gdybyś był młodszy to i tak by przeszło, wielki + że miałeś tu admina, znasz robotę z autopsji :) JESTEM NA TAK :)

• Piwko 2

A ja jestem na Nie.

Dopiero co wrócił. To że kiedyś był adminem nic nie oznacza.
Teraz mało kto go zna. :>
I może grywa jednak tydzień to za mało.
Nie oszukujmy się jednak trzymajmy się zasad żeby ktoś pograł dłużej. ;) 

GT - http://prntscr.com/hbar15
Również za dobre nie jest. Grasz 6 dni.
I może aktualnie nie mam co się wypowiadać o GT. Bo pustka u mnie ze względu na problemy z serwerem.
Ale no troszku przesada aby od razu admina dostawał.

@RozrabiakaRównież jest na nie. (nie mógł sam napisać bo ma problemy z internetem mogę ssa zrobić ze steam dla potwierdzenia i wysłać pw)

Edytował/a przez eXe.`!
  • Wódeczka 2

Ja jestem na tak wrócił na stare śmieci :)

Ja pamiętam kilera jako admina i nie sprawiał problemu więc ma u mnie Tak :P

Stara się gra  zgłasza na [email protected]

niech opiekunowie oddadzą ostatni głos :)

Pozdr ^^

• Piwko 1

Hmmm. Wróciłeś - to prawda, ale grasz dopiero 6 dni, daj się poznać nowym graczom bo jednak trooochę Cię nie było. GT jest w porządku, amx myślę, że ogarniasz jeśli pamiętasz, brak steam. No nie wiem, tak w sumie nie bardzo, ale pozostawiam decyzję opiekunom;)

• Piwko 1
  • Wódeczka 1

Po analizie wszystkich wypowiedzi, pograj jeszcze tydzień i wtedy złóż podanko, daj się poznać nowym ludziom/adminom, bo nie wszyscy Cię znają, na tą chwilę odrzucę.

Za ten czas może kupisz steama do lepszego kontaktu ze mną, kolaoklem oraz adminami, ale steam nie jest wymagany.

• Wódeczka 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.