Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, często na serwerze gracze pytają, skąd macie skiny, ja tez chce! Aby mieć u nas skiny trzeba mieć vipa, to oczywiste, ale czy nie lepiej to zmienić? Wbija nowy gracz widzi skiny, chciałby mieć takie skiny, ale nie każdy chcę wydawać pieniądze na vipa. Moją propozycją jest dodanie np. 5 zestawów skinów, 3 zestawy dla graczy( w zależności od fragów będą się odblokowywać), a vip miałby swoje 2 zestawy +te 3 do odblokowania za pomocą ilości zabójstw, wiem, wiem pewnie powiecie -EEEEE a ciekawe komu będzie się chciało tych skinów szukać, nie ma problemu jestem w stanie wejść na gamebanana i poszukać :v Myślę, że dla  zwykłych graczy było by to dobre rozwiązanie, a vipy dużo na tym nie tracą bo będą mieli swoje zestawy, oraz inne przywileje jakie ma vip :) (Oczywiście jak graczowi nie będą pasować skiny będzie mógł je wyłączyć /modele :))Zapraszam do komentowania. o7 

• Piwko 6
  • Wódeczka 5

Myślę, że to dobry pomysł :D Bo już czasem męczą te pytania 5 razy od tej samej osoby jak się skiny włącza itp. :D

• Piwko 1
  • Winko 1

Dobry pomysł.

• Piwko 1
  • Wódeczka 1

Również jestem za. Jeśli chodzi o wybór skinów, to również mogę pomóc. :) Myślę, że to "uatrakcyjniłoby" grę na serwerze. ;) 

• Piwko 1
  • Winko 1

Z jednej strony masz rację, że mogło by się to spodobać, z drugiej strony takie posunięcie może z serwera Only DD2#2 zrobić CS:GO MOD ONLY DD2#2. Propozycja na pewno jest godna uwagi i przedyskutujemy ją z Mariuszem. 

Co do wyboru skinów: Jeśli już zdecydujemy się zaakceptować propozycję to zapewne powstanie temat, gdzie gracze będą mogli dawać swoje propozycje skinów, tak ja ma to miejsce przy wymianie skinów dla vip`a.

Obecnie chcę poznać zdanie szerszej grupy graczy.

• Piwko 2
  • Wódeczka 3

Pomysł dobry, ale czy przez to vip nie przestanie być w jakiś sposób wyjątkowy?

• Piwko 2
  • Wódeczka 1

Zgadzam się z @Chapaj :D
Będzie to już granica między CS:GO MOD a starym dobrym DD2.
Aczkolwiek nie powinien przeszkadzać 1 czy 2 zestawy skinów dla graczy bez VIPa. Mnie się to osobiście średnio podoba ale wiem, że sporo osób jest za. 

Także podsumowując jestem za ale ograniczając to do minimum wodotrysków i proponuję domyślnie wyłączyć ten dodatek.

• Wódeczka 1

pomysł godny uwagi,lecz nie zbyt jestem za tym by gracze bez vipa mieli skiny bo to tak jak by dać im coś czego nie powinni mieć,skiny dla vipów to dodatkowe uatrakcyjnienie gracza vip który ma parę rzeczy których inni gracze nie mają,jeśli to przejdzie zaczną się pytania o podwójny skok i pewnie znowu się ktoś trafi kto będzie chciał to wcisnoć  na siłę dla innych  graczy jak i odnawianiem życia po zabójstwie,zmiany są dobre lecz trzeba dawkować je i dawać w takim stopniu by nie korzystali tylko jedni gracze :)

• Wódeczka 1

Dnia 14.11.2017 o 17:20, DRANZIRO77 napisał:

pomysł godny uwagi,lecz nie zbyt jestem za tym by gracze bez vipa mieli skiny bo to tak jak by dać im coś czego nie powinni mieć,skiny dla vipów to dodatkowe uatrakcyjnienie gracza vip który ma parę rzeczy których inni gracze nie mają,jeśli to przejdzie zaczną się pytania o podwójny skok i pewnie znowu się ktoś trafi kto będzie chciał to wcisnoć  na siłę dla innych  graczy jak i odnawianiem życia po zabójstwie,zmiany są dobre lecz trzeba dawkować je i dawać w takim stopniu by nie korzystali tylko jedni gracze :)

• Ukryta zawartość

Zaloguj się, aby zobaczyć ukrytą zawartość
  • Ukryta zawartość

Ukryta zawartość

Gracz vip może mieć inne skiny niż zwykły gracz :) Spokojnie nikt nie będzie płakał o dwa skoki, najwięcej jest pytań o skiny myślę, że to przyciągnie graczy, tudzież zatrzyma nowych :) 

Gracze w końcu będą mieć coś za te zabójstwa np. Pierwszy zestaw po zrobieniu 700 fragów(To tylko przykład) 

Dnia 14.11.2017 o 16:45, MArTA. napisał:

Pomysł dobry, ale czy przez to vip nie przestanie być w jakiś sposób wyjątkowy?

• Ukryta zawartość

• Ukryta zawartość

Ukryta zawartość

A dlaczego miał by być mniej wyjątkowy? Miał by swoje zestawy, których zwykli gracze nie mogli by zdobyć :) 

A co do serwera GOMOD to o ile mi wiadomo, tam kupuję się skrzynki/klucze/skiny? A nie zestawy do odblokowywania za ilość fragów. 

@terapeuta002a ja proponuję nauczyć się edytować swoje posty :v 

• Wódeczka 1

Witam, jeśli chodzi o właśnie takie sety skinów dla graczy, które są odblokowywane za odpowiednią ilość zabójstw, to lepiej to będzie uprościć może z "wbiciem" kolejnej rangi i równoczesnym odblokowaniu danej skórki, dla niższych rang takie zwykłe można powiedzieć skiny, a im większa ilość zabójstw na serwerze tym lepszy skin :) Jednocześnie macie reset rang jak co miesiąc to od razu będzie widać też kto ma jaka ilość zabójstw na serwerze od początku miesiąca :D Moim zdaniem pomysł ciekawy, tylko jak powszechnie wiadomo, dopracowani i szczegóły wchodzą w grę ;) pozdrawiam :D

• Wódeczka 1

jestem za 

• Winko 1

Chapaj :D,

Poproszę o Twoje GT z serwera DD2#2

Dnia 14.11.2017 o 15:39, MateOO /m/ napisał:

Wbija nowy gracz widzi skiny, chciałby mieć takie skiny, ale nie każdy chcę wydawać pieniądze na vipa.

Dla przykładu:

- nie chcę mi się pracować, ale chciałbym mieć pieniądze

- szkoda mi parę zeta na vip, ale chciałbym mieć vipa/skiny

Ukryta zawartość

• Piwko 1
  • Winko 1
  • Wódeczka 3

Ja jestem na nie, vip jest tak tani, ze każdy moze sobie na niego pozwolić.

• Piwko 1

No proste ze na nie:) wyslac ich do terapeuty jak beda prosic o skiny

Edytował/a przez terapeuta002
  • Piwko 1

Ja tam jestem na tak w moim przypadku jak i pewnie znajdą się też inni którzy nie kupili vipa ze względu na skiny a po darmową broń lub podwójne skoki a możliwosć posiadania skinów z pewnoscią uatrakcyjni rozgrywkę i przyciągnie innych graczy

• Wódeczka 1

Wiec proponuje jeszcze adminy rozdawac za darmo dzieciakom. Wkoncu to tez przyciagnie graczy.

• Wódeczka 2

Neutral bo nie ważne czy będą skiny za darmo czy za pieniądze i tak graczy będzie tyle samo+będzie 1500 pytań jak się je włącza :)

• Winko 1

Jestem na tak :v obecne skiny jakoś mi nie leżą :D 

• Winko 1

Na tak ;) tylko lepiej by było żeby vip miał inne skiny :D 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się