Skocz do zawartości
Tomo.

[5vs5] TURNIEJ [ESL MAPS] - OGŁOSZENIA DOT. TURNIEJU

Recommended Posts

NIKOGO TO NIE OBCHODZI, JUZ JEST USTALONE. SAMI USTALAMY TERMINY I PISZEMY DO TOMO, PO CO ROBICIE MŁYN? 

• Wódeczka 1

a ci co nie rozegrali swoich meczy w weekend będą je rozgrywali z wczesniej wybranymi drużynami czy kompletnie nowe?

@Tomo.nie da się do Ciebie wysyłać PW, a jednak trzeba przekazywać ewentualne info o terminach ustalonych spotkań. Piszę tutaj, bo nie mam jak Ci tego inaczej napisać. xD

Cytat

Tomo. nie może otrzymywać wiadomości.

Edytował/a przez ezovsky legend

44 minuty temu, ezovsky legend napisał:

@Tomo.nie da się do Ciebie wysyłać PW, a jednak trzeba przekazywać ewentualne info o terminach ustalonych spotkań. Piszę tutaj, bo nie mam jak Ci tego inaczej napisać. xD

• Ukryta zawartość

Zaloguj się, aby zobaczyć ukrytą zawartość
  • Ukryta zawartość

Ukryta zawartość

już ogarniam skrzynke. duzo ludzi mi pisalo i widocznie juz mam 100% :D 

• Na serwerze został wyłączony AMXX co skutkuje brakiem pauz w meczach. Niestety postanowiliśmy go wraz z @Vakos usunąć bo był sporo płaczu z tego powodu.

tomo kiedy wznowienie turnieju bo cos czuje ze znowu w weekend a my w tygodniu wolimy grac

bo 48h jak pisales mija zadnielugo a rozpiski nie ma

Edytował/a przez terapeuta002

Ukryta zawartość

Tak więc nadszedł czas rozpisania spotkań, lecz po dłuższym zastanowieniu nie mam co się męczyć póki co z tym, dlaczego? Bo i tak terminy ustalacie WY.

Sami dobrze ogarniecie według rozpiski grup z kim macie zagrać, jeżeli nie wiecie kto jest kapitanem i z kim musicie utworzyć konwersację na forum to zapraszam na PW.

Grupa rozgrywa mecze między sobą, dokładny termin [dzień + godzina] ustalacie między sobą [2 kapitanów] i dodajecie mnie do konwersacji na forum [wiad. prywatna]

WAŻNA INFORMACJA! 

Na rozegranie meczy macie maksymalnie 3tygodnie [grupy] potem w tydzień ogarniamy drabinkę [8 teamów więc 4 mecze potem 2 spotkania i znów 2 więc łącznie 8, myslę że w tydzień się wyrobimy]

Dlaczego tyle czasu? Otóż wiele osób nie chce rozgrywać turnieju w święta więc ustaliłem maksymalny czas rozgrywek grupowych, jeżeli jakaś drużyna nie dojdzie do porozumienia z inną i nie rozegrają spotkań do wyznaczonego czasu to po prostu mecz nie będzie brany pod uwagę i drużyna będzie posiadała tyle punktów ile zdobędzie w rozegranych spotkaniach.

Ja dostosuję się do każdego waszego terminu, ewentualnie gdyby coś naprawde mi wypadło i będę wiedział o tym wczesniej to po prostu nie zgodzę się na podany przez Was termin i przesuniemy to na inny dzień. Lecz nic nie planuje, nigdzie nie wyjeżdzam itp więc jestem dostępny codziennie od 15:00 - 06:00 :) Jedynym wyjątkiem są PIĄTKI gdzie od godziny 17-24 mnie nie ma. Bez wyjątków. W tym tygodniu tylko rozegrany będzie mecz powtórkowy ze względu na to że znajdę godzinę o 20:00 na meczyk więc to jest wyjątek nad wyjątkami. Więcej takich sytuacji nie będzie.

Listę rozegranych spotkań znajdziecie w temacie z raportami. Natomiast w tym temacie [poniżej] będę wklejał dokładne terminy spotkań abyście mieli do wglądu kiedy jest już "rezerwacja".

Edytował/a przez Tomo.

Czyli co mam powiedzieć z kim chce zagrać ?

2 minuty temu, NikePike napisał:

Czyli co mam powiedzieć z kim chce zagrać ?

Kapitan Twojej drużyny musi napisać do jednej z drużyn, które są w Waszej grupie i ustalić dzień oraz godzinę. Jak to zrobi to pisze później do Tomo i przekazuje mu datę meczu i gracie. Musisz rozegrać wszystkie mecze z każdą z drużyn w ciągu 3 tygodni.

• Piwko 1

57 minut temu, Troku napisał:

Kapitan Twojej drużyny musi napisać do jednej z drużyn, które są w Waszej grupie i ustalić dzień oraz godzinę. Jak to zrobi to pisze później do Tomo i przekazuje mu datę meczu i gracie. Musisz rozegrać wszystkie mecze z każdą z drużyn w ciągu 3 tygodni.

• Ukryta zawartość

Polubiłeś/aś ten post
  • Ukryta zawartość

• Ukryta zawartość

Ukryta zawartość

Dziękuję Troku za wytłumaczenie tego za mnie. ;) Nic dodać nic ująć.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się