Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
Tomo.

[5vs5] TURNIEJ [ESL MAPS] - OGŁOSZENIA DOT. TURNIEJU

Rekomendowane odpowiedzi

@Tomo.nie da się do Ciebie wysyłać PW, a jednak trzeba przekazywać ewentualne info o terminach ustalonych spotkań. Piszę tutaj, bo nie mam jak Ci tego inaczej napisać. xD

Cytat

Tomo. nie może otrzymywać wiadomości.

Edytował/a przez ezovsky legend

44 minuty temu, ezovsky legend napisał:

@Tomo.nie da się do Ciebie wysyłać PW, a jednak trzeba przekazywać ewentualne info o terminach ustalonych spotkań. Piszę tutaj, bo nie mam jak Ci tego inaczej napisać. xD

już ogarniam skrzynke. duzo ludzi mi pisalo i widocznie juz mam 100% :D 

• Na serwerze został wyłączony AMXX co skutkuje brakiem pauz w meczach. Niestety postanowiliśmy go wraz z @Vakos usunąć bo był sporo płaczu z tego powodu.

tomo kiedy wznowienie turnieju bo cos czuje ze znowu w weekend a my w tygodniu wolimy grac

bo 48h jak pisales mija zadnielugo a rozpiski nie ma

Edytował/a przez terapeuta002
  • Piwko 1

SPOTKANIA [kliknij aby przejść do tabeli grup]

Tak więc nadszedł czas rozpisania spotkań, lecz po dłuższym zastanowieniu nie mam co się męczyć póki co z tym, dlaczego? Bo i tak terminy ustalacie WY.

Sami dobrze ogarniecie według rozpiski grup z kim macie zagrać, jeżeli nie wiecie kto jest kapitanem i z kim musicie utworzyć konwersację na forum to zapraszam na PW.

Grupa rozgrywa mecze między sobą, dokładny termin [dzień + godzina] ustalacie między sobą [2 kapitanów] i dodajecie mnie do konwersacji na forum [wiad. prywatna]

WAŻNA INFORMACJA! 

Na rozegranie meczy macie maksymalnie 3tygodnie [grupy] potem w tydzień ogarniamy drabinkę [8 teamów więc 4 mecze potem 2 spotkania i znów 2 więc łącznie 8, myslę że w tydzień się wyrobimy]

Dlaczego tyle czasu? Otóż wiele osób nie chce rozgrywać turnieju w święta więc ustaliłem maksymalny czas rozgrywek grupowych, jeżeli jakaś drużyna nie dojdzie do porozumienia z inną i nie rozegrają spotkań do wyznaczonego czasu to po prostu mecz nie będzie brany pod uwagę i drużyna będzie posiadała tyle punktów ile zdobędzie w rozegranych spotkaniach.

Ja dostosuję się do każdego waszego terminu, ewentualnie gdyby coś naprawde mi wypadło i będę wiedział o tym wczesniej to po prostu nie zgodzę się na podany przez Was termin i przesuniemy to na inny dzień. Lecz nic nie planuje, nigdzie nie wyjeżdzam itp więc jestem dostępny codziennie od 15:00 - 06:00 :) Jedynym wyjątkiem są PIĄTKI gdzie od godziny 17-24 mnie nie ma. Bez wyjątków. W tym tygodniu tylko rozegrany będzie mecz powtórkowy ze względu na to że znajdę godzinę o 20:00 na meczyk więc to jest wyjątek nad wyjątkami. Więcej takich sytuacji nie będzie.

Listę rozegranych spotkań znajdziecie w temacie z raportami. Natomiast w tym temacie [poniżej] będę wklejał dokładne terminy spotkań abyście mieli do wglądu kiedy jest już "rezerwacja".

Edytował/a przez Tomo.

Czyli co mam powiedzieć z kim chce zagrać ?

2 minuty temu, NikePike napisał:

Czyli co mam powiedzieć z kim chce zagrać ?

Kapitan Twojej drużyny musi napisać do jednej z drużyn, które są w Waszej grupie i ustalić dzień oraz godzinę. Jak to zrobi to pisze później do Tomo i przekazuje mu datę meczu i gracie. Musisz rozegrać wszystkie mecze z każdą z drużyn w ciągu 3 tygodni.

• Piwko 2

57 minut temu, Troku napisał:

Kapitan Twojej drużyny musi napisać do jednej z drużyn, które są w Waszej grupie i ustalić dzień oraz godzinę. Jak to zrobi to pisze później do Tomo i przekazuje mu datę meczu i gracie. Musisz rozegrać wszystkie mecze z każdą z drużyn w ciągu 3 tygodni.

Polubiłeś/aś ten post

Dziękuję Troku za wytłumaczenie tego za mnie. ;) Nic dodać nic ująć.

• Piwko 1

Jak mamy ustalać mecze kiedy organizator nie odwiedza forum: "Ostatnio:Wczoraj o 05:51"

• Piwko 1
  • Wódeczka 1

wlasnie chcielismy rozegrac dzis o 20 bo dogadani jestesmy a tomo nie ma

• Wódeczka 1

1 godzinę temu, terapeuta002 napisał:

wlasnie chcielismy rozegrac dzis o 20 bo dogadani jestesmy a tomo nie ma

Na marginesie:

Mówiłeś mu chociaż 1 dzień przed tym, że chcecie zagrać?

14 minut temu, MixMen napisał:

Na marginesie:

Mówiłeś mu chociaż 1 dzień przed tym, że chcecie zagrać?

Ja zgłaszałem mecz z 3 dniowym wyprzedzeniem, w piątek, wiadomości nie odczytał do teraz. :)

• Wódeczka 1

WIdzę kogoś czeka degrad, bo to już przesada
Dzisiaj musieliśmy rozegrać 3 meczy a Tomo jak zawsze nie ma
I jak my musumi zdążyć to wszystko rozegrać jak ADMINA który MUSI być na KAŻDYM meczu i który powiedział ze NIE POTRZEBUEJ POMOCY jest nieobecny na forum juz 2 dni?
Tomo rozczarowała mnie Twoja osoba
Rozumiem problemy z netem, ale jezeli ty ich ciągle masz, to czemu prowadzisz ten turniej sam skoro wiesz ze taki problem istnieje?

Edytował/a przez Just1k

troche z nas kpia z tym turniejem

Chciałbym tez dodać, ze my także umowilismy sie, ustalilismy termin i kazdy go zaakceptował, rownież Tomo. Skonczylo to sie tak, ze w 10 siedzielismy w poczekalni i czekalismy na organizatora, ktory finalnie sie nie zjawił.

Zamknijcie ten turniej w pizdu, bo tylko nasz czas tracicie. 

Btw, Vakos pisał Tomowi, ze jeżeli spieprzy turniej, to dostanie bana na PR

A Tomo juz 4 dni nie ma na forum...

Edytował/a przez Just1k

Mecz umowiony ale jego nie bylo juhuu! 17 dni od zamkniecia zapisow a dalej zero meczow gralem, juuhu!

w naszej grupie nikt nie gral jeszcze

Proponuje by zrobić oddzielny post kto przejmuje turniej jeśli nie ma chętnego to w pizdu z tym bo szkoda nerwów.

• Piwko 2
  • Winko 2
  • Wódeczka 1

Może nie od razu zamykać turniej tylko ktoś mógłby go kontynuować do czasu powrotu Tomo :) Turnieje na tej sieci są bardzo rzadko, więc przydałoby się go skończyć, bo kiedy ktoś zaproponuje kolejny - nie wiemy.

Jeśli znajdzie się osoba chętna, mająca czas i @Vakosudzieli zgody to można jeszcze go uratować. Przydałoby się skończyć turniej przed świętami, bo nie będzie czasu zbyt wiele. To jest moja propozycja. Został miesiąc i 3 dni, więc w takim czasie można go dokończyć ale decyzja musi zapaść od razu.

Edytował/a przez Troku
  • Wódeczka 1

@ TrokuMoim zdaniem tomo miał już swoje 5 minut i sam @Vakos dał u do zrozumienia " robisz to od początku do końca...". Inna osoba może podejść do tego bardziej profesjonalnie ale pytanie kto?! Czekamy na wypowiedz kogoś z administracji bo tak jak mówisz mało czasu jest a później okres świąteczny :) 

• Winko 1

W święta wszyscy będą zajęci i chcieli spędzić czas z najbliższymi, a nie grać jakieś turnieje. Jak tydzień przed tego się nie skończy to turniej za szybko się nie skończy + potem ferie styczniu to dużo osób wyjedzie gdzieś ;p

13 minut temu, MixMen napisał:

W święta wszyscy będą zajęci i chcieli spędzić czas z najbliższymi, a nie grać jakieś turnieje. Jak tydzień przed tego się nie skończy to turniej za szybko się nie skończy + potem ferie styczniu to dużo osób wyjedzie gdzieś ;p

Nie każdy ma ferie w styczniu :pies: 

Co do turnieju to szkoda by go "kończyć" w taki sposób.. Bo naprawdę jest potencjał, dużo drużyn, chęć grania, niestety nic nie wiadomo z Tomo :v Może ktoś inny się podejmie "Dokończenia" turnieju.

Ja po szkole w tygodniu mam czas na luzie, w weekendy mogę być o każdej porze(Do dogadania oczywiście) , jeśli potrzeba pomocy w siedzeniu na serwie wiecie gdzie mnie szukać.

• Piwko 2
  • Wódeczka 1

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.