Skocz do zawartości
Tomo.

[5vs5] TURNIEJ [ESL MAPS] - OGŁOSZENIA DOT. TURNIEJU

Recommended Posts

Witam, nie owijając w bawełnę przejdę odrazu do konkretów.

Z góry informuję że w tym temacie możecie się wypowiadać na temat turnieju, posty w innych tematach zostaną usunięte [są już zgłoszone].

Zacznę od dość kontrowersyjnego ostatnio tematu czyli serwera i organizacji.

Jeżeli chodzi o fakt że posiadam jeden serwer na którym rozgrywane są mecze, nie będzie ich więcej. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta, to nie jest wina tego że jest jeden serwer i tylko na nim są rozgrywane spotkania tylko wina jest ustalania terminów. Pierwszego dnia udało rozegrać się wszystkie spotkania bez problemu, w soobtę były umówione 2, czyli połowa i tak samo w niedzielę.

Rozumiem doskonale że nie każdemu pasowało i nie mam problemu o to, lecz pisanie że to wina organizacji serwera [jest 1] i proponowanie mi 20 innych nic nie da, ponieważ zdarza się może 1 sytuacja kiedy są 2 drużyny chętne na jeden termin. Więc ten temat ja uważam za zamknięty, za oferowanie pomocy [wypożyczneie serwerów] serdecznie dziękuję lecz nie tutaj widnieje problem.

Drugi fakt, opiszę tutaj dla reszty jak same mecze się rozgrywają bo jest wiele ludzi myslących że ustawiam jakiekolwiek mecze i wybieram wszystko tak jak mi się podoba.

Otóż, samo banowanie map jest bardzo proste, kilka drużyn już wie jak działa ten "system" i nikt nie narzeka, 

Wpisane do turnieju jest 6 map, ja losując numerki 1 i 2 [kapitanowie] oddaję w ręce kapitanów banowanie 4 map, na jednego kapitana wypada banowanie 2 map. Z pozostałych dwóch znów tworząc losowanie banuję jedną i grana jest ostatnia, więc nie dochodzi tutaj do żadnego ustawiania czy niczego podobnego.

Kolejną sprawą jaką chciałbym poruszyć są weekendowe rozgrywki [sobota/niedziela].

Mecze zostały odwołane z powodu że nie miałem dostępu do internetu, wielu z Was pisało że nie było ich bo jestem sam. Fakt bo jestem tutaj sam, niestety nie znalazłem osoby która nie bierze udziału w turnieju zainteresowanej tym aby mi pomóc. Także ten temat również uważam za zamknięty, mogę obiecać że jeżeli otrzymam zezwolenie kiedyś na kolejny turniej to będzie to ogarnięte zupełnie inaczej.

Kwestia rozgrywek - otóż opiszę Wam jak reszta spotkań będzie zoorganizowana.

Czekam tylko na przywrócenie mi dostępu do strony gdzie wypisane są mecze i w najbliższym czasie [prawdopodobnie za 24-48h] będą rozpisane WSZYSTKIE MECZE GRUPOWE.

Od tego momentu od Was zależeć będzie kiedy spotkania będą rozgrywane, to WY ustalać będziecie między sobą [kapitanowie] daty meczy a ja się do nich dostosuje ponieważ aktualnie mój czas jest praktycznie nieograniczony. Jestem w stanie nadzorować rozgrywki od godziny 16-6 rano więc nic nie stoi na przeszkodzie abyście wybrali jakąś godzinę.

Na samym dole tematu umieszczę listę kapitanów poszczególnych drużyn, na dniach rozpiska spotkań [kto z kim itp itd] i ja po prostu będę update'ować tylko konkretne godziny i daty.

Serwer - serwer jest już przygotowany do rozgrywek turniejowych według mnie w 100%, małą wadą jest odpalony AMX ale gdyby nie to nie byłoby możliwości wzięcia pauzy przez drużyny [ciężko to ogarnąć inaczej bez pluginów/skryptów itp]

Z tych informacji to wszystko, poniżej zamieszczane będą już tylko i wyłącznie WAŻNE ogłoszenia dot. turnieju.

OGŁOSZENIA

1. Mecz DreamTeam vs.omijamyac.dll zostanie powtórzony! Z powodu braku porozumienia obu stron co do wyniku, fakt faktem jest to również mój błąd bo serwer był źle przygotowany co do pierwszego turniejowego spotkania, dlatego ten o to mecz zostanie rozegrany ponownie. Jeżeli drużyna omijamyac.dll zgłasza sprzeciw, prosze kierować się do mnie na PW [jest konwersacja z kapitanami więc tam].
  2. Drużyna AsylumTeam zostaje wykluczona z rozgrywek z powodu korzystania z niedozwolonego oprogramowania podczas turnieju przez jednego z członków zespołu oraz ich mecz zostaje oddany walkowerem drużynie przeciwnej - nie wrzucili demek.
  3. Drużyna CreativeTeam oddaje swoje 3 punkty drużynie ATM z powodu nie umieszczenia kompletnych demek [2 x to samo]. Akurat dziwne że osoba "kierująca" grę nie ma demka.
  4. Drużyna vipnamiesiacTEAM zostaje wykluczona z turnieju [banicja gracza DISCO HEAT za używanie wspomagaczy].
  5. Drużyna Gimnazjum nr 2 w Sosnowcu rocznik 2004 zostaje wykluczona z turnieju z powodu banicji jednego z zawodników za korzystanie ze wspomagaczy oraz multikonto na forum [próbowanie ukrycia banicji i kontynuowanie rozgrywek w turnieju].
  6. Drużyna ProstaTaktyka oddaje swoje 3 punkty drużynie MamoNieBij za niewstawienie wszystkich demek do godziny 00:00 od momentu rozegrania spotkania [4h na 5 demek to tak mało?] Po rozmowach obydwu kapitanów, mecz zostanie powtórzony.

Jeżeli o czymś zapomniałem proszę o upomnienie mnie oznaczając mnie w temacie poniżej z konkretną informacją.

edit#1

Tabela na stronie

Ukryta zawartość

Zaloguj się, aby zobaczyć ukrytą zawartość
 została zaktualizowana. Na jej podstawie będą rozpisane spotkania które tak jak wspomniałem wyżej, WY BĘDZIECIE ustalać między sobą [kapitanowie].

edit#2

Na serwerze został wyłączony AMXX co skutkuje brakiem pauz w meczach. Niestety postanowiliśmy go wraz z @Vakos usunąć bo był sporo płaczu z tego powodu.

edit#3

Ukryta zawartość

Tak więc nadszedł czas rozpisania spotkań, lecz po dłuższym zastanowieniu nie mam co się męczyć póki co z tym, dlaczego? Bo i tak terminy ustalacie WY.

Sami dobrze ogarniecie według rozpiski grup z kim macie zagrać, jeżeli nie wiecie kto jest kapitanem i z kim musicie utworzyć konwersację na forum to zapraszam na PW.

Grupa rozgrywa mecze między sobą, dokładny termin [dzień + godzina] ustalacie między sobą [2 kapitanów] i dodajecie mnie do konwersacji na forum [wiad. prywatna]

WAŻNA INFORMACJA! 

Na rozegranie meczy macie maksymalnie 3tygodnie [grupy] potem w tydzień ogarniamy drabinkę [8 teamów więc 4 mecze potem 2 spotkania i znów 2 więc łącznie 8, myslę że w tydzień się wyrobimy]

Dlaczego tyle czasu? Otóż wiele osób nie chce rozgrywać turnieju w święta więc ustaliłem maksymalny czas rozgrywek grupowych, jeżeli jakaś drużyna nie dojdzie do porozumienia z inną i nie rozegrają spotkań do wyznaczonego czasu to po prostu mecz nie będzie brany pod uwagę i drużyna będzie posiadała tyle punktów ile zdobędzie w rozegranych spotkaniach.

Ja dostosuję się do każdego waszego terminu, ewentualnie gdyby coś naprawde mi wypadło i będę wiedział o tym wczesniej to po prostu nie zgodzę się na podany przez Was termin i przesuniemy to na inny dzień. Lecz nic nie planuje, nigdzie nie wyjeżdzam itp więc jestem dostępny codziennie od 15:00 - 06:00 :) Jedynym wyjątkiem są PIĄTKI gdzie od godziny 17-24 mnie nie ma. Bez wyjątków. W tym tygodniu tylko rozegrany będzie mecz powtórkowy ze względu na to że znajdę godzinę o 20:00 na meczyk więc to jest wyjątek nad wyjątkami. Więcej takich sytuacji nie będzie.

Listę rozegranych spotkań znajdziecie w temacie z raportami. Natomiast w tym temacie [poniżej] będę wklejał dokładne terminy spotkań abyście mieli do wglądu kiedy jest już "rezerwacja".

16.11.2017

16:30 : DreamTeam  vs. omijamyac.dll [mecz powtórkowy]

17.11.2017 [tego dnia jestem dostępny do godziny 17:00 i później od 00:00! mecz wpisany na 20:00 to wyjątek, tak więc wolne godziny to 15:00, 16:00 no i po 00:00]

20:00 : MamoNieBij  vs. ProstaTaktyka [mecz powtórkowy]

Edytował/a przez Tomo.
  • Piwko 1
  • Winko 4

??

@Tomo.Od kiedy do wzieca pauzy na serwerze potrzebny jest amx? Nie oszukujmy sie ze ta gra zupelnie inaczej wyglada na serverze z amxem a bez.

Edytował/a przez Eskalate

35 minut temu, Eskalate napisał:

??

@Tomo.Od kiedy do wzieca pauzy na serwerze potrzebny jest amx? Nie oszukujmy sie ze ta gra zupelnie inaczej wyglada na serverze z amxem a bez.

• Ukryta zawartość

• Ukryta zawartość

Ukryta zawartość

taki serwer przygotował Vakos. więc taki jest używany. nic nie mogę z tym zrobić bo nie mam dostępu do serwera.

Sorry ale nie widziałem jeszcze typowego serwera pod mixy/esl z amx bo z tego co widzę po swoich serwerach to nowy amx buguje cfg. Amx jest rzeczą zbędną i czasami nawet najlepszy serwer potrafi zepsuć . Na czysty serwer wystarczy wgrać 2 cfg nic wiecej 1. Esl.cfg ( z ustawieniami) 2. rr3.cfg (z restartem i napisem Live). Nadzorca gry wpisuje tylko 4 komendy

rcon_password bleblelb

rcon changelevel de_nuke......../de_dust2...

rcon exec esl.cfg

rcon exec rr3.cfg (gdy drużyny są gotowe i tyle nic wiecej bez żadnych zbędnych pluginów.

+ może jeszcze rcon sv_pausable 1  w przypadku przerwy

Widzę że już coś się ruszyło mam nadzieję ,że przebiegnie to sprawnie a co do osób do pomocy wystarczyło napisać były propozycje pomocy jeżeli by nawet trzeba było spoza turnieju nie było by najmniejszego problemu . Powodzenia

Edytował/a przez Warjatek
  • Wódeczka 1

Na serwerze bez amx gra sie zdecydowania inaczej i kolega wyżej rozpisał jak robić pauzę bez awx(chyba nie jest to takie trudne wpisywanie 1 komendy)

A to ze Vakos go przygotował takim, to myśle ze można porozmawiać i znieść AMX na czas rozgrywania turnieju :)

A co do pomocnika, to moze założyć temat i pomocnik sie znajdzie? Myśle ze znajdzie się muła osoba która pomoże sieci i moze byc dostanie odznakę pomocny ;)

A ja proponujebym by tomo dokonczyl sam dziela. Ja uwazam zee ogarniencie to, zrobi od teraz. A jesli wam tak nie pasuje to czemu sami niezaproponowaliscie turnieju i wszysykiego przygotowali. Czepiac sie potraficie a on musi laczyc gre z zyciem prywatnym. Za duzo osob tez nie moze byc wciagnietych w to.

• Piwko 2

@terapeuta002 Nikt się nie czepia, @Tomo.odwala kupę dobrej roboty i myślę że każdy nie pisze tego by mu dojebać tylko by pomóc/doradzić.

• Piwko 2
  • Wódeczka 1

Ale to ze na poczatku troche mu nie wypalilo to nie znaczy tak dalej bedzie. Ja bym dal mu jeszcze troche czasu i mysle ze on to ogarnie

Zgadzam się z @Pawelek xd . @terapeuta002nikt tu nie ma zamiaru absolutnie urazić @Tomo. bo stara się jak może to są tylko delikatne porady które zna się z własnego doświadczenia i każdy ma prawo wyrazić własne zdanie. @Tomo.jeżeli uraziłem Cie moimi postami to przepraszam

• Piwko 1
  • Wódeczka 1

Tez nie pisalem tego aby kogokolwiek urazic tylko wspomoc :). AMX na serverze to scierwo a SRV powinien wygladac tak jak @Warjateknapisal, kwestia  5ciu minut i sam swoj server niedawno stawialem w taki sposob zeby mozna bylo jakies sparingi zagrac

• Wódeczka 2

To drużynA Creative Team będzie miała Jeszcze mecze ?

Edytował/a przez NikePike

4 minuty temu, NikePike napisał:

To drużynA Creative Team będzie miała Jeszcze mecze ?

• Ukryta zawartość

• Ukryta zawartość

Ukryta zawartość

Tak, po prostu za brak demka oddaliście mecz  walkowerem. Resztę będziecie rozgrywać normalnie.

@Tomo.Prosiłbym O powtórzenie meczu z drużynOM(1) "ATM" gdyż nie wiedziałEM o tym że gracz Cukieras, Vortex zrobił blond(2) co do demek Zostanie na nich wymierzona kara 

Jeszcze raz proszę o powtórzenie meczu na Piontek(3) o godz 21:30 jeżeli drużynA "ATM" zgodzi się na powtórzenie to ja też się zgadzam. 

#Chapaj 

(1) Drużyną

(2) Błąd

(3) Piątek jeśli już.

1 godzinę temu, NikePike napisał:

@Tomo.Prosił bym O powtórzenie meczu z drużynom "ATM" gdyż nie wiedział o tym że gracz Cukieras, Vortex zrobił blond co do demek Zostanie na nich wymierzona kara 

Jeszcze raz proszę o powtórzenie meczu na Piontek o godz 21:30 jeżeli drużynA "ATM" zgodzi się na powtórzenie to ja też się zgadzam. 

• Ukryta zawartość

• Ukryta zawartość

Ukryta zawartość

mecz nie zostanie powtórzony. był rozegrany dobrze, za wasze błędy nie odpowiadam, wpis jest jasny że brak demka = walkower

• Piwko 1
  • Winko 1

Ogólnie to śmiechu warte to jest.

Źle ustawiony serwer, wygraliśmy mapę i mamy za przeproszeniem g**no do gadania. Co teraz? Przegramy mecz to również będziemy domagać się dogrywki bo amx będzie włączony. Kolesiostwo :)

Rozmawiałam z kapitanem Dream Team i powiedział, że rozumie naszą decyzję jak oznajmiłam, że nie chcemy powtórki:)

Cytat

1. Mecz DreamTeam vs.omijamyac.dll zostanie powtórzony! Z powodu braku porozumienia obu stron co do wyniku

Nie wiem co to za zmiany decyzji za plecami ale GL HF :)

kolesiostwo 100%

7 minut temu, TanczacaZBotami napisał:

Ogólnie to śmiechu warte to jest.

Źle ustawiony serwer, wygraliśmy mapę i mamy za przeproszeniem g**no do gadania. Co teraz? Przegramy mecz to również będziemy domagać się dogrywki bo amx będzie włączony. Kolesiostwo :)

Rozmawiałam z kapitanem Dream Team i powiedział, że rozumie naszą decyzję jak oznajmiłam, że nie chcemy powtórki:)

Nie wiem co to za zmiany decyzji za plecami ale GL HF :)

kolesiostwo 100%

• Ukryta zawartość

• Ukryta zawartość

Ukryta zawartość

nic Ci nie da domaganie się o powtórkę spotkania z powodem "amx włączony" bo będzie i tak jak na każdym kolejnym spotkaniu.

kolesiostwo? jest w ogóle takie słowo? 

jakie zmiany decyzji? ja po prostu po weekendzie napisałem to co mialem zrobic podczas weekendu lecz mój internet mi na to nie pozwolił.

skoro twierdzisz że dochodzi tutaj do jakiegoś ustawiania spotkań to prosiłbym o jakieś dowody bo wyczuwam tu nutkę oskarżania bezpodstawnego :) 

A jest powtórka o inny czas XD

Śmiechu jest to wszystko warte.

Owszem jest takie słowo - cieszę się przynajmniej czegoś Cię mogłam nauczyć. ;)

Czekam na odp w sprawie terminu bo chcemy skończyć to przedstawienie.

@ TanczacaZBotamiSkoro na ts'e przed meczem byliście tacy pewni zwycięstwa to nie powinna sprawić Wam problemu ta powtórka :) Dodatkowo tylko nasze spotkanie było w złych warunkach przeprowadzone w porównaniu do innych odbytych meczy. Na ts'e wywyższałaś się i również na Twoim nagranym demku widać co pisałaś na team say'u o nas więc zagrajmy mapę nr 2 na normalnych zasadach i zobaczymy co z tego wyjdzie. Mam wrażenie, że Twój płacz jest oznaką słabości i obawy, ponieważ boisz się, że przegrasz z takimi "gównami" jak to mówiłaś na turnieju. Nie chodzi nam tu o zemstę tylko o grę fair play, bo z tego co wiem, dowiedzieć się w piątej rundzie, że jest live.. W razie kolejnej naszej porażki będzie ona chociaż, jak wspomniałem - na normalnych zasadach i wtedy dopiero będziesz mogła być z siebie dumna, chociaż nie ma co się cieszyć z takich statystyk, którymi mogłaś się pochwalić pod koniec pierwszej połowy meczu :hrhr:

• Piwko 4
  • Winko 2
  • Wódeczka 3

Mam rozumieć, że teraz jak chcę zagrać kolejny mecz tej fazy grupowej to muszę sam wszystko załatwiać z kapitanem drugiej drużyny i potem info dać Tobie @Tomo.? Czy pojawi się wkrótce kolejny terminarz?

5 minut temu, ezovsky legend napisał:

Mam rozumieć, że teraz jak chcę zagrać kolejny mecz tej fazy grupowej to muszę sam wszystko załatwiać z kapitanem drugiej drużyny i potem info dać Tobie @Tomo.? Czy pojawi się wkrótce kolejny terminarz?

• Ukryta zawartość

• Ukryta zawartość

Ukryta zawartość

ja przygotowuję konkretną rozpiskę [kto z kim] a wy ustalacie już później między sobą kiedy. bo ten terminarz co był udał się tylko w piatek. w resztę połowa przesuwała. więc to nie ma sensu. szczególnie że jedni chcą w tygodniu a drudzy nie, nie bede w to ingerować. ustalicie sobie terminy sami.

Okej, więc kiedy można liczyć na terminarz drugich spotkań grupy? Bo mnie już dopytują napaleńce kiedy mecz kolejny. ;D

W niedziele wszystkie mecze by się rozegrały. Zrób rozpiskę grupową taką jak wcześniej, a jak komuś nie będzie pasowało to godzinę lub dzień Sobie przesuną

Ale jest małe pytanko, nie którzy pracują w tygodniu a nie którzy mają wolne w tygodniu. Beda jakies wymagane przerwy pomiędzy meczami? Czy jest możliwość ze jedna drużyna zagra swoich pięć meczy w pięć dni a druga zagra swoje pięć meczy w trzy tygodnie? Będą informacje o jakis potencjalne przerwach pomiędzy meczami? lub do kiedy muszą mecze być ukończone? 

ustalę termin ukończenia wszystkich spotkań, jeżeli jakieś drużyny nie zdążą po prostu będą miały bilans taki jaki mają do terminu.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się