Skocz do zawartości

Recommended Posts

Napisano (edytowany)

Nick: MATIYO
Steam_ID : posiadam, ale gram na nosteamie 
Doświadczenie: jestem już długo adminem na dd2#3
Znajomość AMXX(1-5) :4
Link do Twojego gametracker'a: 

Ukryta zawartość

Zaloguj się, aby zobaczyć ukrytą zawartość

Czy byłeś banowany na naszych serwerach?: nie
Zapoznałeś się z obowiązującymi regulaminami?: oczywiście

Dlaczego ja na admina? Jestem adminem na innym serwerze, sporo osób mnie zna i nie było skarg na mnie (chyba). Przerzuciłem się ostatnimi czasy na 4map, jednak na tym serwerze malo gram, ponieważ PRAWIE nigdy nie ma admina, a ludzie grający tam łamią regulamin co chwila i muszę korzystać z innego serwera. Wiem, że moje GT jest bardzo słabe, ale potrzeba adminów na tym serwerze. Będę sporo grywał w najbliższym czasie. Miałem nadrobić godziny i wtedy złożyć podanie, ale poproszono mnie abym złożył teraz.

Osoby niepełniące rang na serwerze 4Maps #2, które wypowiadają się na temat danego kandydata mają obowiązek dodać do własnego postu link ze swoim GT z serwera.

EDIT: Piszecie, że jest na tyle adminów na serwie: Michall 24 MINUTY w przeciągu 7 dni, BIALY 12 minut, everston 4 DNI od rząd brak aktywności, yohohama 5 DNI pod rząd brak aktywności. Z ekipą na DD2 mamy ponad 2,3 razy więcej godzin od was w przeciągu tygodnia (tyle samo adminów). Poza tym opiekun PEJTER POPROSIŁ MNIE O ZŁOŻENIE PODANIA, bo nie ogarniacie (może potwierdzić). Komentując innych na źle, najpierw upewnijcie się, że jesteście lepsi. Aaaa i jak wyżej napiane mam, posiadam steam, ale nie używam. Jak będzie trzeba mogę grać na nim, na DD2 jakoś nikt problemów nie robi ani nie wiem do czego ma mi się przydać steam jeśli chodzi o adminowanie.

Luki w GT spowodane są tym, że gdy wchodzę na serwer i nie ma admina ludzie wyzywają,, nie robią celów mapy, rzucają flesze swoim na respie. Zniechęca to do gry i wybieram inny serwer, który jest pilnowany i zasady nie są łamane, a na moim przewodnim dd2 jest admin pilnujący i mogę zagrać na innym serwerze.

Można zamknąć temat.

Edytował/a przez MATIYO
odpowiedz na posty
  • Piwko 1

Jestem na NIE

-gt nawet nie ma min.

-steam

+doświadczenie

Jestem na tak :

-Gt (ale nadrobisz)

+doświadczenie 

+potrzeba adminów

+ ogarnia 

Napisano (edytowany)

-gt (grasz dopiero od ok. tygodnia dodatkowo dziurawe)

+amx

+doświadczenie

+kultura

Obecnie na nie, ze względu na gt.

Edytował/a przez Drizzt

Neutral, powody:
- pierwszy raz cie widzę,

- GT nie zadowala, 

- steam, 

+ wiek,

+ znajomość AMXX,

+ nawet całkiem podanie. :)

• Piwko 1

-gt

-steam

+doświadczenie

-lecisz na kolorki

Na Nie!

Chapaj :D,

Osoby niepełniące rang na serwerze 4Maps #2, które wypowiadają się na temat danego kandydata mają obowiązek dodać do własnego postu link ze swoim GT z serwera.

Jestem na NIE, mamy łącznie 6 adminów (ja już dzisiaj wracam) więc wydaje mi się że z takim GT twoje podanie jest bez sensu, co innego jak by był 1/2 adminów. Doświadczenie może i masz, ale na duży minus to że grasz na NS.  Patrząc na GT z DD2 zastanawiam się czy  nawet dałbyś radę ogarnąć 2 serwery na raz. A co do kultury, mikrofonu, zgłaszania nie jestem w stanie się wypowiedzieć, ponieważ nigdy Cię nie widziałem.

Edytował/a przez Bialy ;)
  • Piwko 1

Na nie 

nadrób wymagania 

steam 

Chapaj :D,

przyjete.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.