Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
NOT CHEATER :3

[Skarga] Czarnulka

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:NOT CHEATER :3
Nick oskarżonego:Czarnula

SID oskarżonego:-
Powód:Brak reakcji
Opis sytuacji:Pan K3iman obraża graczy, a Pani Czarnulka nie reaguje, widać, że 'Cytat: Liże mu dupsko' 

Dowody (demko lub ss):http://www36.zippyshare.com/v/kNaLOKuY/file.html
http://www36.zippyshare.com/v/ZvbeAhQF/file.html

• Piwko 1

Padłem... :japierdole2:

Dostałeś odpowiedniego bana za odpowiednie zachowanie ostatnio - i teraz stałeś się Strażnikiem Teksasu?

Wybacz, ale na Twoich screenach nie znajduję znamion przestępstwa, czy nawet wykroczenia...

@ K3IMaN aKa $hootinG. /k/- jest tutaj wystarczająco długo by wiedzieć co mu wolno a co nie

@Czarnulka.- adminem też nie jest od wczoraj i też wie co i kiedy robić.

Czepiasz się dla samego czepiania.

EDIT

3 minuty temu, NOT CHEATER :3 napisał:

Ale nie obchodzi mnie to ile tu są XD, czyli dlatego ze gra tutaj dlugo to moze obrazac?

Gdzie Ty widzisz obrazę na tych screenach?

Poza tym, równie dobrze mogłeś sprowokować całą sytuację i wyciąć screeny tylko tak by pasowało Tobie.

Widziałem jak się zachowujesz na serwerze - widziałem też jak się zachowujesz na forum, Twój język i bany za kulturę.

Poczekajmy na decyzję Opiekuna.

Edytował/a przez Maggio
Vakos,

Pan Maggio jest jakoś spokrewniony ze skargą, że się wypowiada? :>

• Piwko 1
  • Winko 2

Ale nie obchodzi mnie to ile tu są XD, czyli dlatego ze gra tutaj dlugo to moze obrazac?

Jednorazowa akcja wymiany słów pana o nicku "zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz" z panem o nicku "K3IMaN aKa $hootinG". Jakbym miała banować za takie teksty wszystkich graczy to już dawno wraz z połową serwera byś nie pograł. Nie mam zamiaru znosić Twoich humorków na serwerze, celowych teamfleshy, po których piszesz "sr", a później masz pretensje, że dostałeś bana, a przecież PRZEPROSIŁEŚ... :) To nie piaskownica. 
PS. Cytuję 'nie płacz :* ', proszę zachować dla siebie lub kolegów z klasy. 

• Piwko 3
  • Wódeczka 4

Ok może i @K3IMaN aKa $hootinG. /k/ źle postąpił mówiąc do innego gracza "Ściśnij wory" lub "Zamknij mordę ". Chciałbym jednak zauważyć że adresat wziął to na żarty gdyż widać jak się śmieje z tego. Tak wynika z Twojego wycinka z konsoli. Adminka będąc na serwerze ma kilkunastu graczy do ogarnięcia. Podstawowe pytanie Czy zgłaszałeś obrazę gracza na [email protected] bo od tego to właśnie jest? Jednym słowem mogło to przemknąć w trakcie gry. Gracze się znają i tak zwanie robią sobie żarty. Przeklinanie jest dozwolone na serwerze. Myślę że nie warto z każdą pierdołą pisać skarg na amdinów. Wystarczy że zgłosisz im na [email protected] a oni na pewno będą reagować. Co do @K3IMaN aKa $hootinG. /k/ proszę o rozsądne dobieranie słów , natomiast myślę że w tej sytuacji @Czarnulka. jest niewinna .

• Piwko 5

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.