Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
Tomo.

[5vs5] TURNIEJ [ESL MAPS] - LISTA DRUŻYN / TERMINARZ SPOTKAŃ / INFORMACJE DOT. SPOTKAŃ

Rekomendowane odpowiedzi

• Dodano drużyny zapisane w turnieju, wyjątkiem jest jeszcze jedna drużyna która dodana zostanie jutro ze względu że łatwiej rozgrywać turniej będzie w kompletnym składzie 24 drużyn.
  • Już jutro czyli 05.11.2017r wstępna tabela grup, wszystko na osobnej stronie aby nie zaśmiecać tematów.
  • Temat z raportami meczowymi zostanie utworzony już w najbliższym czasie, zostanie podany tam dokładny wzór według którego kapitan drużyny która wygra spotkanie będzie musiał wysłać raport.
  • Serwer do gry jest już postawiony! Przeprowadzamy ostatnie testy, wyszukujemy błędów. Zostanie dodany system pauz, ale o tym dowiecie się już jutro w tym temacie :) 
  • Kanały na serwerze TS3 zostaną stworzone w najbliższym czasie.

• Piwko 9
  • Winko 1
  • Wódeczka 2

• Rozlosowano grupy, do wglądu TUTAJ (klik)
  • Jeszcze dziś konkretne informacje dotyczące spotkań oraz wstepna rozpiska.
  • Mecze rozgrywane będą od środy.
  • Piwko 4
  • Wódeczka 1

• Wstępna rozpiska spotkań w grupach już dzisiaj! Oczywiście terminy mogą być zmienione ze względu na narzucenie ich przez moją osobę, a jak wiadomo nie mogę Wam układać życia. Wszystko znajdzie się na stronie którą podam wraz z uzupełnieniem informacji.
  • Serwer turniejowy już jest! Ostatnie testy i poprawki, do Waszej dyspozycji będą 3 przerwy po 1minucie [dla drużyny], czyli łącznie 6 pauz w trakcie spotkania.
  • W tym samym momencie, kiedy podane zostaną wstępne informacje dot. terminarzu spotkań udostępnie Wam KONKRETNE informacje na temat systemu banowania map przed spotkaniami. Jak wiadomo, do wyboru jest 6 map a rozgrywki w grupach są prowadzone w systemie BO1 więc trzeba zbanować 5map - więcej informacji już dziś.
  • Kanały na serwerze TeamSpeak 3 będą w najbliższym czasie i do pierwszego spotkania będzie aktywny kanał dla osób chcących dowiedzieć się czegoś na temat turnieju.
  • Piwko 5

Witaj, bfg. z tej strony. Nasz skład też tak ładnie wypiszesz jak tam u góry resztę? :D@Tomo.

1 godzinę temu, Damian Laskowski napisał:

Witaj, bfg. z tej strony. Nasz skład też tak ładnie wypiszesz jak tam u góry resztę? :D@Tomo.

tak tak

• Piwko 2

• Weekendowa ROZPISKA SPOTKAŃ! - KLIKNIJ TUTAJ -   Jeżeli jakimś drużynom nie odpowiada termin spotkania proszę o kontakt poprzez prywatną wiadomość. Proszę również o dodanie do konwersacji na forum poprzez prywatną wiadomość kapitana drużyny przeciwnej. Czyli: Organizator+Kapitan#1+Kapitan#2 ma być w rozmowie, aby łatwiej rozwiązać problemy z godziną i datą.
  • Wiem, miała być rozpiska na dłuższy okres lub do końca rozgrywek, lecz chcę zobaczyć jak to przebiegnie w pierwszej fazie spotkań, ile będzie zmian terminów itp itd. Bo bez sensu jest robić rozpiskę na np. 2 tygodnie jak i tak każdy będzie grał kiedy indziej. Dodatkowo jeżeli są drużyny chętne zagrać później niż są wypisane godziny to prosze o kontakt. Również z dwoma kapitanami i konkretną informacją. Ja jestem w stanie siedzieć nawet do 5 rano więc wszystko zależy od Was :) 
  • Dlaczego mecze od weekendu? Bo w tygodniu mam teraz mało czasu ze względu na sprawy prywatne. Dlatego w weekend pierwsze spotkania.
Edytował/a przez Tomo.
  • Piwko 1
  • Winko 3

Gitara :D

aż się doczekać nie mogę :killer:

Powodzenia GL HF !

Dawno nie widziałem tak dobrze zapowiadającego się turnieju, widać, że prowadzony przez kompetentną osobę. Wszystko jest dopięte jak na razie na ostatni guzik, informacje przekazywane nam są rozłożone tak, żeby wszystko było dla nas zrozumiałe. Szata graficzna jest nietuzinkowa, terminarz i podział na grupy na osobnej stronie - świetny pomysł. 

GL HF!

Edytował/a przez ezovsky legend
  • Piwko 3
  • Wódeczka 1

Czas dla MegaWibracji, pasuje perfekcyjnie. Do zobaczenia.

GL HF

• Piwko 1

Powodzenia :):) 

GL HF 

u nas sobota napewno odpada zreszto kto w weekend nie pije:D uzgodnimy co i jak i damy znac:) reszcie powodzenia

• Piwko 1

1 godzinę temu, SpizganySkurwiel napisał:

@Tomo. A Banowanie map ? Będą jakieś informacje ?

w czwartek będzie o banowaniu i systemach dostępnych dla was. 

Fajnie się zapowiada wielkie propsy dla Ciebie @Tomo. za organizacje :D 

GL HF 

Bez_nazwy.png

Edytował/a przez LoLuz
  • Piwko 1

Dzień dobry, proszę o usunięcie mnie z drużyny SilentAim<3 ponieważ kapitan odszedł z sieci, ja prawie wg nikogo nie znam, nie było żadnych sparingów ani trenowania to po prostu nie ma sensu żeby się osmieszyć xD, przepraszam za kłopot i życzę wszystkim miłej i najwazniejsze czystej gry :)

• Piwko 2

59 minut temu, *Siwucha* napisał:

Dzień dobry, proszę o usunięcie mnie z drużyny SilentAim<3 ponieważ kapitan odszedł z sieci, ja prawie wg nikogo nie znam, nie było żadnych sparingów ani trenowania to po prostu nie ma sensu żeby się osmieszyć xD, przepraszam za kłopot i życzę wszystkim miłej i najwazniejsze czystej gry :)

Również proszę o to samo. :) 

• Piwko 1

1 godzinę temu, *Siwucha* napisał:

Okej.

Wykluczam całą drużynę z rozgrywek. Tym oto sposobem mamy równe grupy :) 

Dziękuję za informacje.

• Piwko 2

• Oficjalnie drużyna "SilentAim<3" zostaje wykluczona z rozgrywek turniejowych. Dziękuję @ *Siwucha* oraz @qdFCkj8.pngLoLuz za informację. Tym samym niedzielne spotkanie między "ATM" a "SilentAim<3" zostaje odwołane. Dzięki temu każda drużyna przez weekend zagra jedno spotkanie.
  • Przez sytuację powyżej zwalnia się termin Niedziela godz. 17:00 więc zespoły zainteresowane przeniesieniem spotkania zapraszam do wykorzystania okazji.
Edytował/a przez Tomo.
dodanie ważnej informacji
  • Piwko 3

21 minut temu, Damian Laskowski napisał:

@Tomo. nie rozpisałeś u góry naszej drużyny ;( oj Ty oj Ty!!

bo nie mam pliku .psd do grafiki a kurde nie chce zajmowac sobie czasu taka drobnostka :D 

Gimnazujm nr 2 w Sosnowcu - MegaWibracje /// Niedziela, 18:00 

Nie będziemy mieli składu, dopiero po 19. Przeciwnikom pasuje godzina 20?
@Strzałeczka

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.