Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Xena

odrzucony [Podanie] Xena

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: orzechowy
Steam_ID :  Posiadam lecz brak hasła ponieważ zapomniałem nie jeżeli będzie taka potrzeba to kupię .
Doświadczenie: Miałem swoją siec na której było 20 serwerów oraz Posiadałem Rangę Junior Administrator Na Wielu Forach więc Nie ma Problemu dla mnie w Pełnieniu Funkcji Admina.Co prawda są Admini lecz wydaję mi się że kolejna para rąk nie zaszkodzi :P 
Znajomość AMXX(1-5) : 5
Link do Twojego gametracker'a: https://www.gametracker.com/player/orzechowy/193.33.177.69:27015/

Czy byłeś banowany na naszych serwerach?: miałem robione ssy lecz nie było żadnego problemu z Unbanem 
Zapoznałeś się z obowiązującymi regulaminami?: Pewnie że tak 

Osoby niepełniące rang na serwerze COD 501, które wypowiadają się na temat danego kandydata mają obowiązek dodać do własnego postu link ze swoim GT z serwera.

Niby poprawiłeś swoją aktywność na serwerze, ale i tak dalej nabijasz sobie godziny na spect. Jestem na nie. 

Jestem na Nie:
- GT
- Nie widziałem Cie ani razu na serwerze 
- Steam
+ Doświadczenie
+ Znajomość 

Jestem na nie:

-Gt dalej nabijasz na spec po dostaniu kicka za afka wbijasz i pograsz może mape a później afk kilka map

-Steam

-rzadko Cię widuje jako aktywnego gracza 

+ Doświadczenie

W każdym podaniu piszesz ze kupisz Tego cs na steam kup i złóż podanie ?

Jestem na nie 

Gt nabijanie

Nie ma kontaktu 

Na Plus doświadczenie 

Chapaj :D,

Osoby niepełniące rang na serwerze COD 501, które wypowiadają się na temat danego kandydata mają obowiązek dodać do własnego postu link ze swoim GT z serwera.

• Piwko 1

Jestem na Nie.Widzę że ci zależy,ale nie o to tu chodzi.Coś tam grasz wejdziesz na chwile  zagrasz i wchodzisz na spect.Niema z tobą wogóle kontaktu.Miałeś swoja sieć serverów ,masz doświadczenie i dobre rozeznanie w takich tematach i dziwię się że robisz takie podstawowe błedy.GT sztucznie nabite przecież gracze to widzą ,ja z resztą też.

https://www.gametracker.com/player/jaca/193.33.177.69:27015/

Edytował/a przez jaca
  • Piwko 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.