Skocz do zawartości

Recommended Posts

-Imię: Paweł
-Nick: Siwucha
-SID: STEAM_0:0:2423174
-Doświadczenie w prowadzeniu serwera: W przeszłości właściciel takich serwerów jak GO:MOD, Paintball, opiekunem będę pierwszy raz :D
-Znajomość AMXX* (0-5): 3
-Ile godzin jesteś w stanie poświęcić dla serwera: Dużo, na serwerze gram dość sporo jak i dużo dnia spędzam na forum
-Napisz coś o sobie: Hmm taki sobie Paweł przeżywszy 27 wiosen :D, interesuje się sportem, tatoo oraz graffiti :) jestem, a taką mam nadzieje pomocną osobą  :), cierpliwym, stanowczym, spokojnym, nie szukającym zwad pochmurnym czasem zwariowanym typem ;D  jeśli ktoś chciał by o mnie więcej wiedzieć a nie ma tego tu napisane zapraszam na TS,steam,pw :)
-Jakie zmiany chciałbyś wprowadzić na serwerze?: To proste, pomoc obecnej administracji serwera w rozwijaniu go na lepsze, czasu mam sporo pomysłów także myślę że przydałbym się :). P.s. wiem że mam wiele rang ale nie pisał bym tego podania gdybym nie dał sobie rady, myślę że dobrze wykonuje swoje obowiązki i tak tez będzie tym razem :). Pozdrawiam Siwucha.

W podaniach o stanowiska forumowe mogą wypowiadać się tylko użytkownicy posiadający rangę na forum inną niż użytkownik, lub jakikolwiek zielony naramiennik.

• Piwko 7
  • Winko 1
  • Wódeczka 2

Jestem na TAK :D

Steam

Miał już własny serwer

Aktywny na serwerze

Chęć pomocy

Amx

• Piwko 1

Nie za dużo tych adminów już masz ? Dasz rade ? 

Jestem za okresem próbnym jak podołasz :)

• Piwko 1

Gość do bólu komunikatywny. Słucha, daje się wypowiedzieć do końca, a gdy przyjdzie jego kolej, nie wciska nikomu swoich racji. Decyzje podejmuje w oparciu o wydarzenia i ogólną opinie, a nie przez to, czego on sam chce. Paweł potrafi pojąć, że czegoś się nie da zrobić/teraz jest to niemożliwe i potrafi cierpliwie czekać, aż nastąpi moment, w którym możliwość realizacji czegoś zaistnieje.  Moim zdaniem jest to jeden z najlepszych kandydatów na to stanowisko. Obowiązki admina wykonuję tak, jak się tutaj tego oczekuje. Gracze go lubią i szanują. Mam nadzieję, że już niedługo będziemy mogli współpracować, powodzenia! o7

• Wódeczka 1

Jestem na TAK

+ Pomocny

+ amx

+ miał własny serwer

• Piwko 1

Pisałem już to raz, i napiszę drugi :D Jest to odpowiednia osoba na to stanowisko :) Miał już swój serwer, także doświadczenie sporawe. Tak jak @3oda K.R.U. napisał jest komunikatywny, ma otwarty umysł oraz masę pomysłów których nie zrealizuje haha. Co do słuchania, często siedząc na ts, muszę po kilka razy do niego mówić... Lubią go gracze jak i wiślacy, choć sam jest za Cracovią :D Zdecydowanie na Tak. Więc może bez zbędnych ceregieli dacie mu już tego opiekuna, bo wszyscy wiemy że go dostanie :waching:

• Wódeczka 1

Jesteś komunikatywny i otwarty, jak pisali wyżej. Jesteś ogarnięty, wiek masz odpowiedni, ale nie brakuje CI polotu, więc też +

Jeśli nie zaniedbasz pozostałych rang, to jestem na TAK i wierzę, że razem z "trzy"odą wyniesiecie ten serwer wysoko. Powodzenia i wytrwałości.

• Wódeczka 1

Jestem na TAK:

-Steam

-AMX

-Dużo spędza czasu na forum i na serwerze

-Pomocny

-Kulturalny

-Własne serwery

• Wódeczka 1

Jestem na tak

+Wiek

+Steam

+Podanie

+Pagon

• Wódeczka 1

Na chwilę obecną nie widzę przeciwwskazań. Powody zostały podane wyżej, więc nie widzę sensu kopiować ich od poprzedników. Ode mnie tak.

• Wódeczka 1

+Steam, wiek, pagon, amxx, bez zbędnego gadania daje tak. :)

• Wódeczka 1

Na tak:

+pagon

+steam

+wiek

+Jesteś dostępny

+Miałem przyjemność z Tobą rozmawiać i wydajesz się ogarnięty. Powodzenia o7

• Piwko 1

Skoro obecny opiekun pisze o Tobie pozytywnie, to myślę, że zasługujesz na to stanowisko. Wymagania co do podania spełniasz wszystkie, dlatego masz również i moje tak.

• Winko 1

Wymagania spełnione a jako członek ekipy adminów go moda #2 wiem że dasz sobie rade ze swoimi obowiązkami , adminów jak i opiekuna serwera . Pewne TAK

• Wódeczka 1

Okres próbny, masz swoje odpały i nie zawsze się potrafisz dogadać z każdym. 

Jestem na Tak :D
Da się z Tobą normalnie pogadać,masz poczucie humoru (zwała z Daxiego xD), doświadczenie, czas i chęci do pracy.

przyjete.png

• Piwko 1
  • Wódeczka 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.