Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Xena

odrzucony [Podanie] Xena

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: orzechowy
Steam_ID :  Posiadam lecz brak hasła ponieważ zapomniałem nie jeżeli będzie taka potrzeba to kupię .
Doświadczenie: Miałem swoją siec na której było 20 serwerów oraz Posiadałem Rangę Junior Administrator Na Wielu Forach więc Nie ma Problemu dla mnie w Pełnieniu Funkcji Admina.Co prawda są Admini lecz wydaję mi się że kolejna para rąk nie zaszkodzi :P 
Znajomość AMXX(1-5) : 5
Link do Twojego gametracker'a: https://www.gametracker.com/player/orzechowy/193.33.177.69:27015/

Czy byłeś banowany na naszych serwerach?: miałem robione ssy lecz nie było żadnego problemu z Unbanem 
Zapoznałeś się z obowiązującymi regulaminami?: Pewnie że tak 

Osoby niepełniące rang na serwerze COD 501, które wypowiadają się na temat danego kandydata mają obowiązek dodać do własnego postu link ze swoim GT z serwera.

Edytował/a przez Xena

Jestem na nie ponieważ ostatnio próbowałem się z tobą skontaktować 2mamy pisałem na say a ty nie odpisywales a admin niestety mosi to robić . proponuję się poprawić i złożyć za tydzień .

Jestem na tel podam gt jutro ?

Edit by -8Ball-:  https://www.gametracker.com/player/smerf %3A3/193.33.177.69:27015/

Edytował/a przez -8Ball-
Dodałem za ciebie bo zamknąłem temat :)

Tak jak pod poprzednim podaniem - Nie przyjmę kogoś, kto chcąc tą rangę afczy godzinami na spect - dzisiaj sam cię wywaliłem, ponieważ przez 3 mapy z rzędu siedziałeś na spect, i nawet nic nie odpisałeś - zresztą widać to na GT:

3 dni temu na 593 min tylko 7 fragów.

Wczoraj na 300 min 13 fragów.

Jak chcesz mieć szansę to graj i nie nabijaj sztucznie godzin na spect, bo nie na tym to polega :) 

• Winko 1

odrzucone.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.