SniperForFun

Usunelo mi skiny..

12 postów w tym temacie

Wbilem na server, zalogowalem sie i zauwazylem ze mi usunelo kose,potem na nastepnych mapach zauwazylem ze mi usunelo skiny do ak,m4,glocka,scouta i usp.Prosilbym o oddanie moich skinow -,-

0

Na jakim serwerze to było ?

0

No na go mod 2..

0

Mam rozumieć, że grasz na serwerze regularnie i wiesz, że niedawno odświeżaliśmy skin'y. Podczas tego procederu mogły Ci owe skin'y poznikać, albo zamienić się na inne. Jeżeli jednak skin'y, o których piszesz zbierałeś po tej małej "renowacji", to chciałbym zobaczyć jakiekolwiek dowody na posiadanie w/w rzeczy. 

0

Skiny mi usunelo z 1-2h temu wiec watpie ze to przez rennowacje.Skad mam zabrac dowody ze je mialem? Screenow chyba robil nie bede.

Edytował/a przez SniperForFun
0

Miesiac temu byly wgrywane nowe skiny. Jesli nie.masz dowodow np screenow to nie odzyskasz juz skinow bo tak to by mogl kazdy sobie napisac ze stracil skiblny i zrobil by sie z tego wielki burdel.

0

Tak napewno to sobie wymyslilem i chce was oszukac na skiny xD.Troche logiki nie tracilbym tu czasu aby odzyskac skiny ktorych bym nie mial.

Jak nie wierzycie macie demka i sobie zobaczcie + do tego pare osob moze potwierdzic ze mialem.

Edytował/a przez SniperForFun
0

Od czasu gdy Poprzedni opiekun poprawił/naprawił znikanie kluczy i skinów nie było takiej sytuacji bo wcześniej działy się cyrki , i mam uwierzyć że po takim czasie komuś coś zniknęło...? może kolega nie zauważył że po ostatniej jak to napisał @3oda K.R.U. "renowacji" listy skinów się pozmieniały , skiny się poprzestawiały i jeden utracił coś albo zyskał . Albo robisz z nas debili albo z siebie bez dowodu za takie pisanie powinien być ban ,bo to podchodzi pod wyłudzanie skinów :) Pozdrawiam 

Edytował/a przez Lucyfer92
0

To banujcie, i tak tu skoncze gre bo mi skiny usunelo. Pozostale oddam komus,Nie pozdrawiam

0

Placzesz o te skiny jak bys je kupil ale nie kupiles wiec nie rozumiem, pamietajmy ze to tylko gra i gramy dla pryjemnosci. Jesli chcesz odejsc to twoja sprawa ja bym sie nie denerwowal o takie gupoty i gral bym dalej ;) 

0

Hmmm jakby ci usunelo skiny ktore zbierales miesiac i w jednym dniu ci usunelo polowe to niewiem czy bys nie plakal :).Dla ciebie moze glupota ale ja tu gralem w 50% dla skinow ktore mi sie podobaly i na innych go modach ich nie bylo i dlatego tu zaczalem grac.Grac dalej? Po co jak moze sie to zdarzyc 2 raz i znowu strace i bede ,,plakal"

0

Skin'y już od bardzo długiego czasu nie ginęły ludziom. Brak dowodów na posiadanie - temat zamykam.

0

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.