Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Panem.

odrzucony
[Podanie] Panem.

8 postów w tym temacie

Nick: Panem.
Steam_ID : 

0:1:28358001

Doświadczenie: Administrator potem opiekun serwera na 1 sieci przez rok. 
Znajomość AMXX(1-5) : 5
Link do Twojego gametracker'a: https://www.gametracker.com/player/Panem./193.33.177.130:27050/
Czy byłeś banowany na naszych serwerach?: Tak.
Zapoznałeś się z obowiązującymi regulaminami?: Tak. 

Osoby niepełniące rang na serwerze CS:GO Mod #2, które wypowiadają się na temat danego kandydata mają obowiązek dodać do własnego postu link ze swoim GT z serwera.

Edytowano przez Panem.
1

Ja jestem na TAK,

+wiek

+steam

+mikrofon, komunikatywny, kulturalny, na ts również często bywa

+widać go na serwerze dość często

Szanse dać można :) Moim zdaniem, z czasem to nawet i na opiekuna się nada XD

https://www.gametracker.com/player/they_talk_about_my_one_taps/193.33.177.130:27050/

0

Jestem na NIEEE

Fakt spełnia wymagania, steam, godz, wiek, ale jest osobą bardzo nie kulturalną, tylko ktoś go zabije to od razu wyzywa przez mikrofon, nawet otrzymał już bana za obrazę.

Nie widzę go w tej roli, spam co chwile na u@, że ktoś do paki nie zdążył dojść, i wypisuje na u@ co ja za admin, że nic kurwa nie robię tylko sobie gram. Przepatrzyłem na kompie zrzuty co robię, ale jak na złość jego nie zrobiłem żadnego, ale więcej przez mikro obraża i tak. Tyle na jego temat... Pozdrawiam 

3 godziny temu, al_va_ro napisał:

Moim zdaniem, z czasem to nawet i na opiekuna się nada XD

On opiekun?? to powodzenia życzę, 

0

Czekam na opinię pozostałych adminów. Nie chcę później słuchać pretensji jak zawsze.

1

Ja mu dam natural  , wymagania spełnione ale jak napisał [email protected] z kulturą u niego ciężko , nikt nie jest święty ale są pewne granice które on przekracza i w ostatni podaniu PoCoNaCo napisał tekst '' Nareszczie będzie admin który coś robi '' ciekawy jestem czy będzie taki kozak jak przyjdzie mu banować graczy , bo każdy ma dużo do powiedzenia jak nie jest w Administracji :)

1

Może gram od niedawna,ale wyrobiłem już sobie o tobie zdanie jak poprawisz kulturę to będę na tak :)

0

Mamy już 6 adminów, czyli sporo. 3 z nich się wypowiedziało i żaden nie jest na TAK. Coś musi być na rzeczy. Poza tym sama jakiś czas temu musiałam zablokować Cię na steam za śmieszne pyskówki w moją stronę. Prawie o tym zapomniałam, ale po takich opiniach moich adminów nie mogę przyjąć podania.

1

odrzucone.png

0

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0