Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
SennY

odrzucona Początkowe przechodzę przez graczy

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowany)

Siema. Od jakiegoś czasu gracze się skarżą na bugowanie się kiedy kończy się możliwość przejścia przez gracza. Jak dla mnie powinno się to usunąć, bo nie jest to potrzebne. Pomaga to tylko przy strzelaniu z respa awp,ą. Sam osobiście się już tak kilka razy zbugowalem i nie dało się wykonać celi mapy. Oczywiście wybór należy do większości osób.  Pozdrawiam ;)

Edytował/a przez SennY

Jeżeli przenikanie zostanie usunięte, częściej niż o zbugowaniu, będziesz słyszał "blokujesz mnie..!" po wyjściu z respa. Jestem za tym żeby zostało tak jak jest :wink:

Z tym masz rację, ale już jest to. Wiecznie blokowanie na anarchii w trupie i tam gdzie jest trochę wąsko więc nic się by nie zmieniło tak naprawdę. Sama dobrze wiesz , że jak jest server full to wyjść z anarchii od strony tt jak lecą granaty , to jest cud żeby nie dostać bloka. 

Nie sądzę ,że konieczne jest usunięcie tego. Dodane to zostało z powodu własnie tego ,że ciągle się gracze skarżyli na blokowanie :)

Mi osobiście to przeszkadza, ale jak pisałem wyżej , to głos należy do większości ;)

Nie ma opcji! Z respa będziecie wychodzić całą mapę, po to jest to 15 sekund przenikania po to żeby wam było łatwiej wyjść z respa. 

odrzucona.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.