Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Misiu. ♥

Szybka Rekrutacja AntyCheat 3/3

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania:

* Minimum 16 lat.
* Wykazywać się aktywnością.
* Nie mieć na koncie żadnego ostrzeżenia.
* Posługiwanie się poprawną polszczyzną.
* Umiejętność odróżnienia skill'a od cheat'a.

Podania składamy w tym temacie według poniższego wzoru!
Ilość wolnych miejsc: 3
Wybranie zostanie trzech najbardziej obiecujących kandydatów, wyniki ogłosimy w sobotę.

Nick:
Coś o sobie:
Doświadczenie:
Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat:
  • Winko 7

Nick:Quinn

le czasu dziennie spędzasz na forumKilka godzin, często sprawdzam forum

Coś o sobieNazywam się Bartłomiej a moje drugie imię to Michał. Jestem opiekunem zm+exp już ponad 3 miesiące. Sprawuję się dobrze w tej roli. Nigdy nie było na mnie żadnych skarg itp. Mieszkam w województwie lubelskim. Nie będę się tu rozpisywał, bo i tak wiem, że nie przeczytasz tego @Misiu

Doświadczenie: Z rangą AntyCheat  nie mam, chcę je zdobyć, demko potrafię rozpisać, screeny sprawdzić czy nie były przerabiane. Mam szósty zmysł, specjalnie do cheaterów. Myślę, że powinienem dostać szansę.

Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: Aktualnie jest jedna albo dwie osoby w AC, przydałoby się więcej, bo próśb o ub jest dużo. Zaczyna się okres letni, ciepło na dworze, mniej ekipy na forum, więc prośby o ub będą wisiały kilka godzin. Ja zazwyczaj siedzę w domu, przed komputerem i mógłbym ogarniać te prośby o ub.

Minimum 16 lat. jest

Wykazywać się aktywnością. Jest
Nie mieć na koncie żadnego ostrzeżenia. Jest  
Posługiwanie się poprawną polszczyzną. Jest
Umiejętność odróżnienia skill'a od cheat'a. Jest  

• Winko 1

Nick: Whisper
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: 3-4h
Coś o sobie: Mam na imię Bartłomiej, mieszkam na wsi. Moja przygoda z CS'em zaczęła się kiedy miałem 11 lat.
Doświadczenie: Potrafię rozpoznać czy SS były modyfikowane. Na demku, również potrafię rozróżnić, czy gracz gra z doplaczami, czy też bez.
Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: Zawsze chciałem pełnić tą funkcję, jako że jest taka możliwość postanowiłem, że złożę podanie.

• Winko 4

Nick: @Puchatek
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Jak mam wolne to od rana do wieczora.
Coś o sobie: Mam na imię Nikodem, rocznikowo mam 17 lat i mieszkam w małym mieście niedaleko Krakowa. Jak większość osób wie, jestem Adminem DD2#3 i ciesze się, że mogę adminować na najlepszym serwerze w Polsce, jak i TOP1 DD2 na świecie.
Doświadczenie: Niestety nigdy nie posiadałem takiej rangi. Jedynie jak miałem [email protected] na innej sieci, to zaglądałem w prośby o UB, sprawdzałem ss'y, jak i demka. Myślę, że z czasem bym się wszystkiego nauczył.
Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: Chcę pomóc aktualnym AC w rozpatrywaniu próśb o UB. Również chciałbym się czegoś nowego nauczyć i spróbować swoich sił jako AC.     

• Winko 4

Nick: BlUzGaJaCy BoTeK!

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Nawet jak jestem w pracy od 16 do 8. Praktycznie cały czas z przerwami na sen.
Coś o sobie:Kulturalny, Dokładny,Rozwijający się,Rzetelny,Uczciwy,Koleżeński z zasadami Chłopak o imieniu Piotr.
Doświadczenie:Tylko w adminowaniu. Kiedyś nie pomyliłem się co do "maf katonufer" czy jakoś tak.
Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: Wydaję mi się,że mam ten szósty zmysł. Umiem odróżnić "skill" od "cheata" chociaż jesteśmy tylko ludźmi. I chciałbym pomóc kolegom. Wykazać się nie tylko jako admin.

• Winko 2

Nick: 21:37
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: 4-5h , czasami jeszcze dłuzej
Coś o sobie: Mam na imię Kacper, mieszkam w małej miejscowości niedaleko Łodzi , uczęszczam do drugiej klasy technikum infromatycznego.

Interesuje się sportem i Cs'em
Doświadczenie: Myślę ,że portafie rozpoznać czy ss'y zostały przerobione czy też nie , mam spory staż w grze cs 1.6 oraz CS:GO
Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: Chce pomóc ekipie AC jak i również samemu się rozwijać.

Minimum 16 lat. +
Wykazywać się aktywnością. Do oceny
Nie mieć na koncie żadnego ostrzeżenia. +
Posługiwanie się poprawną polszczyzną. +
Umiejętność odróżnienia skill'a od cheat'a. +

• Winko 1

Nick: @TPS

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: 4-5h

Coś o sobie: Mam na imię Damian, mieszkam we Włocławku, województwo kujawsko-pomorskie. Gram w csa już dobre 7 lat. Interesuje się sportem i ćwiczę k1 już trzeci rok.

Doświadczenie: Nigdy nie byłem w grupie AC, lecz myślę że dałbym rade. Odróżniam cheata od skilla, po sprawdzeniu screenów wiem czy są modyfikowane, czy nie. Demka też potrafie dobrze rozpatrzyć.

Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: Mało AC, dużo screenów do sprawdzenia, oraz zgloszeń. Nie raz gracze muszą czekać parę godzin, żeby AC sprawdził ich screeny. Jestem często na forum, więc myślę że bym pomógł.

• Winko 9

Nick: Dejman

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: dużo, praktycznie cały czas :)

Coś o sobie: jestem uzależniony od csa i demek 

http://pijemy-rozrabiamy.pl/index.php/topic/46660-wywiad-d3iman97/

Doświadczenie: wysokie, miałem nie raz rangę w stylu "blacklist, ub team", wiem z czym to się je :), odróżniam najpospolitsze czity, czy to bh (skrypt i przeróżne cuda), rzeczy typu sety, sgs i wiele więcej

Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: pomoc jest potrzebna, doświadczenie mam, a chciałbym się pokazać z dobrej strony  :wink:

//rezygnacja z podania 

Edytował/a przez Dejman.
  • Winko 2

Wyniki zostaną podane dziś w godzinach popołudniowych.

• Winko 3

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.