Skocz do zawartości

Recommended Posts

Napisano (edytowany)
-Minimum 16 lat +
-Spędzać dużo czasu na forum +
-Posiadać minimum 40 sensownych postów. +
-Wykazywać się aktywnością (patrz pkt. 2 i 3) +
-Bardzo dobra znajomość zasad gry oraz bardzo dokładna znajomość regulaminu ogólnego forum +
-Bardzo dobra znajomość pluginów oraz innych dodatków do CS +\-
-Nie mieć na koncie żadnego ostrzeżenia +
-Podczas pisania postów, musisz je pisać z zachowaniem zasad polskiej ortografii +
-Musi być to osoba, która ma już admina na danym serwerze, którą znam już jakiś czas i mogę jej zaufać +
-Wymagany pagon minimum  

Ukryta zawartość

Zaloguj się, aby zobaczyć ukrytą zawartość
  +

-Imię: Bartek
-Nick: K.M.S
-SID: STEAM_0:0:4013633
-Doświadczenie w prowadzeniu serwera: Doświadczenia nie posiadam zbyt dużego, potrafię wgrać na serwer mapy, czy rsy - mam nadzieję że obecny opiekun pokaże mi wszystko. 
-Znajomość AMXX* (0-5): 3
-Ile godzin jesteś w stanie poświęcić dla serwera: Ostatnio miałem małe problemy z internetem i niestety nie dało się grać, ale już jest wszystko naprawione więc myślę że, 2-3 godziny w tygodniu. 4-5 Weekend. 

-Napisz coś o sobie: Mam na imię Bartosz - mam 19 lat mieszkam w mieście Płock województwo Mazowieckie. Jak na razie uczę się, w tym roku kończę szkołę zawodem "Mechanik Pojazdów Samochodowych". Interesuję się muzyką, sportem(enduro), no i oczywiście mechanikom. Również co mnie bardzo interesuje to samochody ciężarowe, jestem na etapie robienia prawa jazdy na te cudne maszyny. Dużo czasu spędzam przed komputerem, gram w różne gry typu Counter Strike, ale również gry Survival też są bardzo fajne. Raczej to już wszystko. 
-Jakie zmiany chciałbyś wprowadzić na serwerze?: Na samym początku, chciałbym "odciążyć" obecnego opiekuna, każdy wie że samemu nie jest łatwo ogarnąć serwer. Ten serwer nie potrzebuje zmian, jednym problem który był(co mam nadzieję się teraz zmieni) czas realizowania propozycji zaakceptowanych na forum. Chciałbym żeby np: Round Soundy były wraz z pierwszym dniem miesiąca tak jak to jest na innych serwerach, wraz z obecnym opiekunem postaram się o to. 

W podaniach o stanowiska forumowe mogą wypowiadać się tylko użytkownicy posiadający rangę na forum inną niż użytkownik, lub jakikolwiek zielony naramiennik.

Edytował/a przez K.M.S
  • Winko 8

Znam tego pana bardzo dobrze i ode mnie masz tak

Ukryta zawartość

/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" />

-miły

-sprawiedlwiy

-ogarnięty.

Ja również będę na tak.

- Długo grasz na serwerze, jesteś rozpoznawalny to jest wielki plus.

- AMX, jak napisałeś nie znasz najlepiej, ale to nie jest trudne nauczyć się go.

- Zachowujesz kulturę.

- Dobrze pełnisz rolę admina.

- Zachowujesz się poważnie, chociaż czasami rzucisz jakimś żarcikiem

Ukryta zawartość

Niby spełnia wszystkie wymagania, ale ostatnia aktywność na forum to tylko posty w temacie "Urodziny"
Więc NEUTRAL

Oczywiście że tak! bardzo dobrze znam, myślę że sprawdzi się w tej roli.

+ Bardzo dobrze rozpoznawalny na serwerze

+ Ogarnięty

+ Pagon

+ Aktywny

+ Wiek

+ Da się z nim dogadać bez problemu!

Ogarnięty

Pagon

Chęć niesienia pomocy

Jestem na duże TAK

Ukryta zawartość

Jak niektórych adminów #2 znam tak Ciebie w ogóle.

Przede wszystkim SIEDZI CODZIENNIE NA TS3, to duży plus. Jak jest cały czas "pod ręką" łatwiej i szybciej jest załatwić pewne sprawy. Piszę to, bo nie raz muszę czekać cały dzień, aż jakiś opiekun mi odpisze. Wymagania spełnia. W głowie oprócz dupeczek coś tam jeszcze ma

Ukryta zawartość

/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20"> Wydaje mi się, że dobrze będzie sobie radzić. Jestem na tak.

• Winko 1

Zaryzykował bym mimo wszystko. Dziś jako jedyny gracz DD2 #2 zgłosił mi, że serwer pada co mapę i pośrednio pomógł w rozwiązaniu tego problemu. Gdy go o to poprosiłem monitorował serwer pod kątem crashy. Na szczęście nic nie ujawniono.

• Winko 2

Jestem na TAK

Miałem okazję kilka razy z tobą rozmawiać.Podczas tych rozmów odczułem wrażenie że jesteś bardzo dojrzałą osobą jak na swój wiek.Tak jak moi przedmówcy dużym + jest to iż siedzisz dużo na TS3 dzięki czemu w łatwy sposób można się z tobą skontaktować.Myślę że sobie poradzisz z tą funkcją.Życzę Ci powodzenia.

Jestem na tak

Ukryta zawartość

- Pomocny

- Doświadczenie

Ja bym mu dał szansę.

Na tak. Miałem okazję z Tobą już rozmawiać, tak jak wspominał @xArgonaRx można było odczuć, że jesteś dojrzałą osobą i nadajesz się na te stanowisko. Spełniasz wszystkie wymagania, jesteś aktywny na serwerze i masz doświadczenia. Nadajesz się na te stanowisko; jestem na TAK

Mimo, że nie gram na DD2 miałem okazję grać z nim kilka mixów u Sebka :v

Ogólnie kolega ogarniety, kulturka jest. Jestem na TAK

Ukryta zawartość

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.