Wulkan

przyjęty
Opiekun DD2 #3

9 postów w tym temacie

-Imię: Szymon

-Nick: Wulkan

-SID: STEAM_0:1:3685258

-Doświadczenie w prowadzeniu serwera: Brak.

-Znajomość AMXX* (0-5): 2-3 z czasem mam nadzieję, że nauczę się pisać własne pluginy.

-Ile godzin jesteś w stanie poświęcić dla serwera: 2h+ dziennie zapewniam, że serwerowi poświęcę tyle czasu ile będę tylko mógł, oczywiście nie zapominając o forum.

-Napisz coś o sobie: Mam na imię Szymek (ksywa od gimnazjum Wulkan), mam 20 lat i mieszkam w Żorach (woj. Śląskie). Z zawodu mechanik samochodowy, jednakże bez powołania. Interesuję się muzyką (rap) dawniej pisałem własne utwory, lecz z czasem jakoś przeminęło z wiatrem. W Counter Strike'a 1.6 gram już 6-7 lat i nie zamierzam przestać przez najbliższe drugie tyle.

-Jakie zmiany chciałbyś wprowadzić na serwerze?: Chciałbym przede wszystkim pomóc dla zaico1.png Misiu. ♥ w dalszym rozwijaniu się serwera, a mianowicie: nowe rs'y, konkursy, skiny, różne "nowości", ulepszenia itp. Starał się będę wyłapywać bugi, kontrolował pracę i aktywność adminów. Decyzje o rozpatrzenie podań/propozycji nie będę podejmował sam, lecz patrzył będę w szczególności na wypowiedzi graczy i adminów, ponieważ to nie mój serwer, tylko nasz wspólny.

12

Sporo pomaga jako Admin.

15873573_1215278731919784_87619306029322

4

Doświadczenie zawsze można nabyć jeśli ktoś ma ambicje i chęć pomocy, to kiedyś musi być ten pierwszy raz. Odnośnie pisania pluginów to niestety muszę cię zmartwić ale z dnia na dzień tego się nie nauczysz czasami edytowanie pluginu sprawia problem a co dopiero jego napisanie :)

1

Wiek +

Pagon +

Ogarnięty +

Kultura +

Pomysły na serwer +

W sumie x5 +   Na TAK 

FFjDK1T.jpg

Kappa

6

Na Tak

+Wiek

+Ogarnięty 

+Chęci

+Aktywność

1

Chłopak gra codziennie i to nawet sporo. Jest ogarnięty, nie daje się we znaki innym (No, chyba że da im słusznego bana :v). Wiem, że zgłasza wszystko złe, co wyłapie na serwerze do opiekuna serwera. Ma chłopak swój wkład w rozwój serwera i ten dzień musiał nastąpić! Jestem na TAK! 

1

Jestem na tak. Chłopak dużo gra, jest chętny do pomocy. Dużo pisał do mnie na u@ żebym mogła posłuchać odgłosów natury. Takiej osoby potrzebujemy.

1

Rowniez jestem na TAK.

- Jest aktywny
- Pomocny
- Nie sprawia problemow
- Potencjal na dobrego opiekuna tez jest

Mysle, ze jesli dostanie szanse to z czasem bedzie tylko lepiej ... :joł:

1

przyjete.png

3

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.