Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
xArgonaRx

odrzucony Opiekun FFA

Recommended Posts

Witajcie!

Na wstępie chciałbym życzyć całej Administracji jak i pozostałej społeczności Pijemy-Rozrabiamy wesołych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

-Imię: Sebastian

-Nick: xArgonaRx

-SID:STEAM_0:1:98685098 mam nadzieję, że z powodu awarii Steam źle nie pokazuje SID`a

Ukryta zawartość

Zaloguj się, aby zobaczyć ukrytą zawartość
/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" />

-Doświadczenie w prowadzeniu serwera: Posiadałem 2 serwerownie oraz kilka pojedynczych serwerów, także myślę że doświadczenie mam spore.

-Znajomość AMXX* (0-5): 3, lecz uczę się powoli pisania pluginów.

-Ile godzin jesteś w stanie poświęcić dla serwera: Jestem w stanie poświęcić przynajmniej 1h dziennie w tygodniu oraz 2h dziennie w weekendy, ale zazwyczaj więcej.

-Napisz coś o sobie: Tak jak już wyżej zauważyliście mam na imię Sebastian, lat 18.Mieszkam w Grudziądzu jest to województwo Kujawsko-Pomorskie. Uczęszczam do Zespołu Szkół Budowlanych i Plastycznych. Interesuje się bardzo informatyką, jednakże nie tylko ale i między innymi Militariami z okresu II Wojny Światowej (Czołgi).

-Jakie zmiany chciałbyś wprowadzić na serwerze?:Jako opiekun chciałbym nie tylko pomóc w rozwojowi sieci/serwera, jednakże też pomóc [.member=takos].Serwer dobrze prosperuje jednak trzeba mieć oko na niego wypatrywać błędów i  je naprawiać. Chciałbym, także pomóc w rekrutacji adminów na serwer. Mam nadzieję że dostanę taką szansę i pokaże, że warto było ją mi dać.

To by było na tyle z mojej strony. Pozdrawiam Administracje i jeszcze raz Wesołych Świąt

Ukryta zawartość

Edytował/a przez xArgonaRx

Godzinka w tygodniu na serwer to troszkę mało mi się wydaje.

Ukryta zawartość

Ukryta zawartość

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować