Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Mykmyk

zbanowany [Zgłoszenie] "LEON" STEAM_ID_LAN

Recommended Posts

Nick wrzucającego: Mykmyk

Data i godzina: koło 21

Nick podejrzanego: LEON

Serwer: DD2#1

Rodzaj cheata / co w regulaminie łamał gracz: wh/esp, aimlocki, 16bit

STEAM_ID/IP: LEON" 2993 STEAM_ID_LAN

Dowód - link do demka/ssów:

Ukryta zawartość

Zaloguj się, aby zobaczyć ukrytą zawartość

Czasy podejrzanych akcji:

3:32 - Prefire z M4 na kolesia idącego z długiej

5:00 - Kolejny perfidny prefire. Strzelił zanim model się pokazał. Nie znam nikogo kto by miał taki refleks.

5:43 - Strzelał normalnie na środek, a gdy oddał strzał to celownik momentalnie odbija lekko w bok strzelając przez ściane, a przecież celował w szparę.

5:45 - Kolejny przeciwnik. Niby oddal normalny strzał ale na zwolnieniu można zobaczyć jak celownik natychmiast odbija lekko w góre i w rezultacie strzał podszedł wyżej

12:24 - raczej nie miał prawa widzieć przez smoke przeciwnika - 16bit

14:12 - Znów wali przez smoke nie widząc przeciwnika

23:55 - Nowa runda kolejny kill przez brame na środku i celownik poszedł minimalnie w góre.

Typ gra bardzo podejrzanie i wielu graczy posądza go o czity. Lecz najbardziej uciażliwe są jego strzały przez smoke. Pozdrawiam.

Wiem, że święta itp ale mozna wiedzieć kiedy AC rozstrzygnie sprawę?

Edytował/a przez Mykmyk
  • Winko 1

Nie jest zabroniona konfiguracja samouka w cfg i 16bit, chyba że ja o czymś nie wiem, jeśli tak to mi pokażcie taki pkt w regulaminie. Celownik mi sam ucieka haha aim

Ukryta zawartość

/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" /> to zależy od czułości myszki chłopie. Gram dużym dpi i czułości w grze podajże 3.2 albo 4.2 co powoduje podczas strzału przesuniecie celownika czasem. Mykmyk widzę że na forum masz mnóstwo odznak to bardzo fajnie ale zagłęb się w tematy takie jak choke loss ex interp i wtedy będziesz wiedział że te czynniki mają pływ na to czy kula trafia tam gdzie celujesz i z jakim opóźnieniem. Ss miałem robione kilka razy i tam widać że mam problem z loss. Na pewno spotkaliście się sami wiele razy z tym że celujecie prosto w głowę a kula nie wchodzi albo celujecie w klatkę a kula trafia w głowę. Mój cfg modyfikowałem kilka miesięcy testowałem, wprowadzałem zmiany po to żeby wszystko działało jak najlepiej a nie po to żeby ktoś mnie oskarżał o brednie mówiąc że celownik mi ucieka jak bym miał aima xD nie znasz się na tym kolego. Ja też wszystkiego nie wiem ale uczę się ciągle jeśli chodzi o csa. Skoro już tu piszę to prosiłbym o wyjaśnienie dlaczego loss mi skacze tylko na tym servie, fps czasem spada 80-100 choć komputer jest wysokiej klasy? może ktoś pomoże ? ustawienia cl_upderate po zmianie na 74 poprawiają trochę loss ale znów czas dotarcia kuli w czoło pacjenta wydłuża się a ja chciałbym zyskać każdą ms w strzelaniu bo czasem to decyduje przy strzale z awp kto zginie. Podkreślam że problem jest tylko na waszych serverach, może gdzieś po drodze ode mnie do was na jakiejś serwerowni są zakłócenia? będę wdzięczny za pomoc.

Dobra w kwestii aima sie moge mylić ale strzelasz zdecydowanie za szybko i walisz przez smoke jak glupi. Mi też skacze choke i loss ale nie mam takich rewolucji jak ty.

po prostu boli was że gram na 16 bit i was biję. Przyłóżcie się do swoich cfg, po testujcie  i też będziecie widzieć lepsze efekty. Nie robię nic co jest zakazane.Nie mam żadnego czita, macie zresztą tu jakiś system banujący czity a gram już tyle i jakoś nie miałem bana żadnego, ss zawsze wstawiałem od razu i wszystkie czyste. Czasem nabiję fragów a czasem mi nie idzie zwyczajnie jak każdemu. dd2 gram od jakiś 6lat, znam tą mapę jak swoją kieszeń i wiem gdzie mogę złapać więcej fragów wiem gdzie można skanować gdzie zaczaić się. Strzelam za szybko ? to co walę po ścianach ciągle ? bez jaj człowieku raczej za późno bo bym was wszystkich wybił gdybym miał wh bez problemu. czemu skoro mam wh to tak mało zabijam tych graczy lecących z respa na b ? są gracze którzy mają lepszy refleks np justik albo vico

Ukryta zawartość

co to jest ? a mówiłem że ktoś gra na moim ip  mam niby bana który jest nie na mnie

Ukryta zawartość

• Winko 2

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować