Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Maggio

Admini serwerów

Recommended Posts

Często zdarza się, że użytkownicy forum grający jednocześnie na Naszych serwerach szukają szybko admina danego serwera.

Moją propozycją jest dodanie dodatkowego okna po prawej stronie, zaraz pod Administracją Forum Online, gdzie będą pokazani dostępni Admini Serwerów. Wtedy wiadomo kogo bezpośrednio wywoływać, jeśli szukamy admina konkretnego serwera.

Zdaję sobie sprawę, że czasem Adminów Serwerów jest Online mnóstwo i te okno kończyło by się gdzieś koło HydePark'u.

Ale jest możliwość ograniczenia ilości wyświetlanych adminów do np 1/2 z konkretnego serwera, lub po prostu tak jak w przypadku innych okienek możliwość zwinięcia tego okna do paska, gdzie w tym pasku może być np liczba dostępnych na forum adminów

np

Admini Serwerów Online (4) +

klikamy na plusik i pokazuje nam adminów jakich serwerów mamy na forum aktualnie dostępnych.

Wiem, że to podobne do funkcji say:/zglos, ale z tego co pamiętam (pewności nie mam) nie na wszystkich serwerach jest funkcja /zglos, jeśli się myle a @ uzna mój pomysł za zbyt zbliżony do działania tej funkcji to temat jest do zamknięcia.

Po prostu często czytam na AB - "czy jest admin xxxxxx serwera" - teoretycznie na samym dole forum łatwo zobaczyć kto był dostępny w ciągu ostatnich kilku minut, ale wiem też że ludzkość jest leniwa i nie chce się niektórym scroll'ować na sam dół strony, a niektórzy wręcz nie wiedzą, że tam gdzieś w samych czeluściach Tartaru, na dnie naszej strony głównej jest możliwość sprawdzenia kto był dostępny przed chwilą (chyba, że logował się anonimowo)

pozdrawiam

Grzesiek

• Winko 3

Zbędne.

Mamy opcję /zglos i jeżeli admin nie wbija to znaczy, że go nie ma lub nie może wbić.

2 sprawa tak jak pisałeś na samym dole widać kto jest aktywny i jeżeli komuś nie chce się przesunąć paska w dół no to sory

• Winko 1

Jak dla mnie, również zbędne.

Bardziej już zrobić w działach na każdym serwerze nowy temat z tytułem "Admini DD2 #1" itd.

Podajemy nick admina oraz kontakt GG/Steam

Ukryta zawartość

Zaloguj się, aby zobaczyć ukrytą zawartość
/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" />

Jestem na nie, 
Nawet, gdyby wyświetlało się okienko pop-up z listą adminów w czcionce o rozmiarze 72 to i tak ludzie pisaliby na Ab, że potrzebny admin na ten i ten serwer. Widać to doskonale po tym jak pytają czy jest ktoś z wyższej administracji, a przecież okienko jest tak blisko. 
Jak komuś jest serio admin potrzebny to napisze na /zglos lub poszuka go niżej. 

• Winko 1

Jestem na nie ponieważ jest na każdym serwerze opcja /zgłoś .

Rozumiem - dziękuje za wypowiedź wszystkim - rozumiem argumentację i w sumie się z nią zgadzam. 

Ukryta zawartość

Temat nadaję się do zamknięcia

Ukryta zawartość

Edytował/a przez Maggio

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować