T I N A.

<span data-tooltip="" class="ipsBadge ipsBadge_green" id="anonymous_element_13">[PRZYJĘTY]</span>Podanie [FB Admin].

16 postów w tym temacie

1. Nick na serwerze - T I N A.
2. Ilość przegranych godzin na serwerze - 

DD2: http://www.gametracker.com/server_info/80.72.33.56:27610/top_players/?query=T+I+N+A.&Search=Search
FFA:  http://www.gametracker.com/server_info/80.72.41.214:27135/top_players/?query=T+I+N+A.&Search=Search
Wiadomo, niewiele. Nadrabiam po zmianie hostingu. :D
3. Wiek - 19... jeszcze. :)
4. Steam ID - STEAM_0:0:47126029
5. Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a - Różnie. Głównie całe wieczory, chyba, że mam dużo nauki, to wcześniej uciekam. :) 
6. Miałeś kiedyś u nas bana - Nie.
7. Umiejętność poruszania się po Facebook'u - 8,9/10?
8. Dlaczego miałbyś zostać Facebook Adminem - Robię sporo fajnych eventów na forum, fajnie byłoby je rozgłaszać na FB. Poza tym sporo przesiaduję na Face, co mi szkodzi przesiadywać i coś pisać na naszym FB :)

0

Moim zdaniem tak.

+Doświadczenie

+Znana

+Pracowita, pomysłowa

0

Na tak przyda się na Fb kobieca ręka plus to że sama może rozgłaszać swoje eventy może to przyniesie forum nowych członków :)

0

Obecnie mamy 3 FB aminów + ja i Oxygen więc nie wiem czy kolejna osoba jest potrzebna na stanowisko. Jednak z doświadczenia wiem, że raczej lepiej mieć więcej niż mniej adminów więc jestem mimo wszystko na tak, ponieważ spełniasz wymagania oraz rekrutacja jest otwarta więc nie ma powodu, żeby podanie odrzucić.

@edit

Czytając wypowiedź sNp o dziwo znalazłem tam trochę sensu i w sumie nie wiem jaką dać ocenę więc zmieniam swoją decyzję na neutralną, ponieważ jest kilka plusów, ale też spory minus opisany przez snapiego.

0

Hmmmmmmmm wydaję mi się że jesteś lubiana na forum i wcale to nie jest dziwne, uroda robi swoje i fajnie pogadać z kimś kto ma większy biust od sofcika :P. Pewnie po moje wypowiedzi bd FOCH na zawsze no ale nie boje się :) Kilka dni temu powiedziałaś nam "Adios Amigos!" . Następnie ni z gruszki przyszłaś cześć , cześć wszystko fajnie bez wyjaśnień . Mnie to raczej nie interesuje ale myślę że warto powiedzieć użytkownikom coś skoro tak nagle do nas powróciłaś, Bo jak ktoś inny by tak zrobił to uwierz mi że nie miał by szans w tym podaniu.   Po tym incydencie nie jestem w stanie Ci zaufać, przynajmniej po tak krótkim czasie, bo nie wiem czy jutro nie powiesz nam cześć. Ja jestem na NIE.

3

Jestem na Tak

+ Wymagania spełnione

+ Każdy ją zna

Moim skromnym zdaniem, nadaje się :) 

0

Neutral z powodu szybkiego odejścia. Snapi, a co mój biust Ci już nie wystarcza?? :D

@@Edit

No dobra, jestem na tak. Pan Bóg kazał wybaczać. :D

0

Hmmmmmmmm wydaję mi się że jesteś lubiana na forum i wcale to nie jest dziwne, uroda robi swoje i fajnie pogadać z kimś kto ma większy biust od sofcika :P. Pewnie po moje wypowiedzi bd FOCH na zawsze no ale nie boje się :) Kilka dni temu powiedziałaś nam "Adios Amigos!" . Następnie ni z gruszki przyszłaś cześć , cześć wszystko fajnie bez wyjaśnień . Mnie to raczej nie interesuje ale myślę że warto powiedzieć użytkownikom coś skoro tak nagle do nas powróciłaś, Bo jak ktoś inny by tak zrobił to uwierz mi że nie miał by szans w tym podaniu. Po tym incydencie nie jestem w stanie Ci zaufać, przynajmniej po tak krótkim czasie, bo nie wiem czy jutro nie powiesz nam cześć. Ja jestem na NIE.

Z tego co kiedyś czytałem na forach to dużo ludzi Cię zna z odejść itp ;-;

TheAngel, nie za bardzo sobie słodzisz ? Takie zachowanie mnie irytuje. Myślisz że jesteś najlepszym Adminem FB i tylko Ty coś robisz... Proszę Cię skończ z tym.

0

Jestem na tak mam nadzieje ze pomożesz mi i oxygenowi a to ogarnąć

0

Sofcik i shizowaty nie dawac dupy! Tak czy nie, wasz glos sie bardzo liczy ze wzgledu na wasze rangi. Nikt sie nie obrazi na wasze zdanie :P edytowac mi to

0

Każdy ma troszkę racji w tym co pisze. Jestem za tym aby była następna para rąk do pomocy (mam nadzieję, że nie będę żałował tego, tak jak to było z wcześniejszymi adminami FB), ponieważ TheAngel, Joker i ja robimy co możemy i jakoś to idzie z naszym FB :) Co cały czas razi mnie, a jak widać to jeszcze kilku innych użytkowników, że napisałaś na forum oficjalne pożegnanie, nie było Cię chwilę, później wróciłaś (dlaczego, wiedzą tylko nieliczni). Chciałbym aby każdy user forum mógł się dowiedzieć przyczynę Twojego powrotu, skoro pożegnanie było napisane oficjalnie :)

Ogólnie jestem za tym abyś dołączyła do grona adminów FB, ale chcę postu w dziale "przywitania" :)

0

Jestem na nie, spora część osób nie ma do Ciebie zaufania ze względu na Twoją ostatnią sytuację tutaj ;] Pozwól nabrać do siebie zaufania, a potem zobaczymy.

0

Moim zdaniem za szybko ;) za przeproszeniem odjebałaś,

i niestety to nie jest pierwszy taki raz, nie mówię akurat o tej sieci.

Ogólnie Twoja osoba mi podpadła i dlatego też, nie jestem

do Ciebie przekonany.

na Nie.

Jestem na nie, spora część osób nie ma do Ciebie zaufania ze względu na Twoją ostatnią sytuację tutaj ;] Pozwól nabrać do siebie zaufania, a potem zobaczymy.

zgadzam się z koleżanką

TheAngel, nie za bardzo sobie słodzisz ? Takie zachowanie mnie irytuje. Myślisz że jesteś najlepszym Adminem FB i tylko Ty coś robisz... Proszę Cię skończ z tym.

nawiązując do Twojej wypowiedzi, również się pod nią podpisuję ;)

0

Po naradzie okres próbny. Mamy nadzieję, że nas nie zawiedziesz.

0

Wiadomość Wygenerowana Automatycznie

Podanie zostało ZAAKCEPTOWANE
Jeśli się z tym nie zgadzasz prosimy o zgłoszenie tego posta, a Administrator bądź Moderator rozpatrzy go na nowo.

Pozdrawiamy:
Ekipa Pijemy-Rozrabiamy.pl

0

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.