Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Barwinek

odrzucony [Moderator] Barwinek

Recommended Posts

Imię: Jakub.
Coś o sobie: Od września rozpocząłem naukę w 2 klasie gimnazjum. Mieszkam w województwie świętokrzyskim, w Skarżysku-Kamiennej. Uczę się poza szkołą programowania w C ++, oraz w przyszłości będę celował w inne języki, typu Java/HTML. Interesuję się informatyką i planuję pracować w przyszłości w pracy o podobnej tematyce. Jestem sympatyczny, asertywny oraz potrafię się posługiwać językiem polskim.
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Uwielbiam spędzać czas na forum. Mogę być i 12 godzin.
Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?: Moją przyszłą pracę jako Moderator, wyobrażam sobie jako długą oraz ciężką, ale dobrze wykonywaną robotę. Na moją decyzję wpłynęły osoby, które są już moderatorami. Przy okazji, chciałbym pomóc przy forum, zawsze chciałem zajmować się forum, po prostu lubię to robić.
Co swoją osobą możesz wnieść na forum?: Porządek oraz pomoc aktualnym moderatorom.
Dlaczego Ty?: Mam doświadczenie w organizacji forum, potrafię się posługiwać narzędziami. Jestem spokojny, stanowczy. Często tworzyłem fora, gdzie bawiłem się w pseudo-sieci cs'a 1.6.

* Minimum 16 lat. - Nie spełniam.
* Spędzić na forum minimum 10 dni. - Spełniam.
* Posiadać 100 sensownych postów. - Spełniam.
* Wykazywać się aktywnością. - Spełnione.
* Nie mieć na koncie żadnego ostrzeżenia. - Spełniam.
* Posługiwanie się poprawną polszczyzną. - Spełniam.
* Mile widziane doświadczenie związane z obsługą Forum. - Spełniam.
* Bardzo dobra znajomość zasad gry oraz bardzo dokładna znajomość regulaminu ogólnego forum. - Spełniam.
* Posiadanie naramiennika minimum 

Ukryta zawartość

Zaloguj się, aby zobaczyć ukrytą zawartość
- Nie spełniam.

Na potrzeby podania mogę wysłać osobą chętnym na PW, link do fora, które sobie robię z nudów. ;)

Ukryta zawartość

Zaloguj się, aby zobaczyć ukrytą zawartość

• Winko 2

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować