Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
BEFEUERTENHUREN

Witam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie wszystich użytkowników forum. Jestem tutaj nowy na waszych serwerach zacząłęm grać dopiero dzisiaj. Widziałem reklamę waszej sieci u kumpla na GG dlatego stwierdziłem że fajnie będzie jeszcze raz wrócić do CS'a i pograć z normalnymi ludźmi, ogólnie serwer bardzo fajny, ale bardzo szybko wyłapałem bana na wejscie. Co prawda mój skill nie jest już taki jak był, bo w CS'a juz długo długo nie grałem, wcześniej była to platforma STEAM, były osiągniecia na ESL czy innych śmiesznych ligówkach typu Allplay. Niestety CS 1.6 upadł a CS:GO nie siada mi tak bardzo i nie odpowiada mi gra, też prawde mówiąc nie mam czasu zbytnio na gry, na 1.6 będę teraz wchodził w wolnym czasie, ogólnie chwile na serwerze pograłem i podoba mi się serwer. Miła atmosfera panuje i to jest wlasnie to czego oczekuje na serwerach. Mam nadzieję, że przyciagnie to uwagę innych graczy przysłowiowego "kantera" i będziemy mogli cieszyć się grą w szerszym gronie. Jak na razie czekam na UB ze strony administracji, gdyż jestem graczem sprawiedliwym, pewnie niektórzy myślą dlaczego nie gram na STEAM skoro go miałem i zarzucą mi że jestem "cziterem", akurat nie jest tak, STEAMA po tym jak przestałem grać oddałem koledze ponieważ chciał grać, a było mu szkoda funduszy na wyżej wymienioną platformę. Niestety teraz głupio tak odbierać to co kiedyś podarowało się komuś innemu tak? Jak to mówią "kto daje i odbiera ten się w piekle poniewiera" Z tego co pamiętam często byłem banoway na serwerach publicznych mimo że bardzo mało grałem na takich serwerach, tak jak mówię więcej grałem lig typu ESL czy ALLPLAY albo klanówki. Mam lekkie doświadczenie w grafice i informatyce, więc gdy byłoby trzeba z czymś pomóc to bardzo chętnie jeśli tylko znajdę czas - pomogę. Jeżeli jest ktoś chętny mogę robic avatary na forum, jak ktoś będzie chciał oczywiście. 

Może teraz coś o sobie delikatnie napiszę, żeby się jako tako z wami zapoznać.

Mam na imię Patryk, mam 18 lat. Do szkoły jako tako teraz nie chodzę z tego powodu że czeka mnie wyjazd za granicę i prawdopodobnie zamieszkam tam, gdzie na pewno udam się do jakiegoś collegu czy coś. Interesuję się Piłką Nożną, gram w piłkę już 10 lat, niestety teraz nie trenuję z powodu kontuzji (naderwane więzadła boczne i ponaciągane ścięgna) czekam na rehabilitacje ze strony klubu i zobaczymy co będzie dalej z moją pasją. Interesuję się także informatyką i grafiką tak jak już wyżej pisałem.

Chyba tyle wystarczy jeżeli chodzi o mnie, mam nadzieję, że bedzie nam się dobrze współpracowało.

Witam Jeszcze Raz Wszystkich!

Hej :)

• Winko 1

Czołem, hej

Siema :)

Siemaneczko, zapraszam również na DD2#3 :D 

Cześć :)

Siemankoooooo :) Wbiajaj na DD2#1

Siemanko !

Cześć :)

Siema

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.