Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
R e s p e c T

Skarga na Thwinki|Evil

Recommended Posts

Nick: R e s p e c T

Nick oskarżonego: Evil / Thwinki

Powód:Kradzież steam

Opis: Zmieniliśmy się steamem razem z Thwinkim on odemnie dostal steam z cs 1.6 a mi dal cs go. Wchodzę na steam jest cs go więc podziekowalem i cześć. Wchodze na drugi dzień, okazalo sie ze siadla karta graficzna w kompie wiec oddalem do naprawy . Tydzień później wchodzę na steam wpisuje poprawne pssy a tu pisze ze złe hasło, pisze do evila na fb , ten przeczytał i mnie zablokował(po tym już wiedziałem ze on go ukradł) Niestety Thwinki wiedziałem ze odszedles z NF i przyszedłeś tutaj wiec wiedzialem gdzie szukać

Ukryta zawartość

Zaloguj się, aby zobaczyć ukrytą zawartość
/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" />. Na serwerze wyzywalem go od złodzieji i straszylem tą oto skargą, evil się przeją jednak wiec odblokowal na fb i oddal passy. Więc teraz pomyślcie sobie masz konto to o ch*j ci chodzi, chodzi mi o to aby ukarać tego gracza / użytkownika. Tyle my się znali Thwinki, z 400 godz my przegrali razem a ty takie cos. Owszem napisalem ci ze jak oddasz to nie napisze skargi , lecz uznalem ze kradzież konta steam to nie byle co i chcialem aby gracze i admnistracja pijemy-rozrabiamy wiedziala jaki jesteś. Mógłbyś chociaż przeprosić ale ty nie wypierasz sie jakaś bajeczka ze konto koledze pożyczyles.... Proszę administracje o ukaranie Thwinkiego.

Dowody:

Ukryta zawartość

Profil użytkownika: http://pijemy-rozrabiamy.pl/index.php/user/15605-evil/

Edytował/a przez R e s p e c T

Mogłeś napisać skargę do supportu steam, oni mają dość duże pole manewru w tym temacie JEDNAK - wymiana i/lub sprzedaż konta steam to - jeśli dobrze pamiętam - łamanie ich regulaminu (na przykład :

Ukryta zawartość

więc wątpię by zareagowali, albo kare otrzymalibyście oboje.

I popraw dowody, gdyż link odwołuje do głównej strony imageshack, a nie do żadnego konkretnego pliku.

Edytował/a przez Maggio
  • Winko 1

Jak wrócę z kościoła dam ssy z rozmowy na fb xd

Dlatego kupuje się na allegro. Tam masz pewność, że otrzymasz w 100 % swoje konto, a jeśli nie to zawsze osoby prowadzące tą stronę pomogą.

Wypowiedź Policjanta dla allegro:

1. Jeśli dojdzie do oszustwa na aukcji internetowej poinformuj jak najszybciej administratorów ds. bezpieczeństwa i zgłoś się do najbliższej jednostki policji z kompletem danych: datą i numerem aukcji, przedmiotem aukcji, wylicytowaną kwotą, loginem sprawcy oszustwa,

jego danymi teleadresowymi, całą korespondencją z oszustem (zapisaną w formie elektronicznej, np. w formacie *.eml) i informacją o sposobie dokonania zapłaty.

2. Gdy kupujesz w internecie zachowuj dokumenty związane z transakcją: dowód przelewu na konto, korespondencję mailową, przez komunikator i sms.

Sprawami prywatnymi które załatwiane są po za PR.pl nie zajmujemy się (nie zablokujemy mu konta steam). Tak jak kolega wyżej napisał -> zgłoś się do  supportu steam.

+dowody nie działają

Ukryta zawartość

/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20">

• Winko 4

Ukryta zawartość

sory ze nie ba zippyshare ale teraz działa, mi nie chodzi o zablokowanie mu konta steam. Zeby pijemyrozrabiamy wiedzialo ze to oszust a administracja ukarala go tutaj poniewaz na tym forum mu zależy. Evil nawet nie masz jaj się wypowiedzieć, pozdro

To według Ciebie są dowody? Nic na nich nie widać

• Winko 1

Ukryta zawartość

sory ze nie ba zippyshare ale teraz działa, mi nie chodzi o zablokowanie mu konta steam. Zeby pijemyrozrabiamy wiedzialo ze to oszust a administracja ukarala go tutaj poniewaz na tym forum mu zależy. Evil nawet nie masz jaj się wypowiedzieć, pozdro

Tak szczerze - dla mnie to nie jest dowód niczyjej winy, a już tym bardziej tego o co oskarżasz Evila (to dość poważne oskarżenie chcąc niechcąc... Jest tam Twój monolog jeśli dobrze widzę - nie ma przyznania się do winy przez oskarżonego, ani nawet nie ma zwrotu pass'ów przez niego do Ciebie. 

summa summarum - dalej uważam, że dowodów brak - jeśli nie masz nic więcej temat nadaje się do zamknięcia (oczywiście decyzja należy do Administracji

Ukryta zawartość

/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" /> ).

Jeśli masz coś więcej najpierw kontaktuj się z supportem steam, a później tutaj.

Gdy dowodów będzie więcej możesz poprosić Administrację PR, aby temat otworzyć do ponownego rozpatrzenia.

• Winko 2

Na początku nie wchodziłem w link podany przez ciebie, ponieważ myślałem, że podasz bardzo oczywiste dowody, jednak to co zobaczyłem prawie mnie rozbawiło. 
Pozdrawiam

Ukryta zawartość

/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" /> 

• Winko 2

Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Brak dowodów/Brak zainteresowania ze strony autora

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami
Ekipa Pijemy-Rozrabiamy.pl

• Winko 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować