Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Kapitan Panda

Śmieszek :3

6 postów w tym temacie

Twój nick: Mr.SooWa
Nick oskarżonego: (nikogo nie oskarżam, zwracam uwagę)
Powód: Uwagi do adminów.
Opis: Wchodzi mi kolega co 5 minut na serwer, drze się do mikro, obraża wszystkich dookoła (bez mutacji). Pomimo ostrzeżeń na y@, robi w kółko to samo. Jak ktoś wyżej postawiony wjedzie z takim banem to nic się nie dzieje. Ja taki wstawiłem, bo już nerwowo nie wytrzymuje, i lecę na uwagi do adminów. Także tak. ( z całym szacunkiem do wszystkich. Zgadza się, powód budzi niejakie negatywne odczucie, jak jest z tym problem to dajcie jakąś furtkę, typu dłuższe bany za notoryczne powtarzanie przewinień, albo nie oczekujcie,że przy banowaniu po raz 4 za to samo zachowam spokój... no sorry)
Dowody: http://bans.pijemy-rozrabiamy.pl/ban_list.php?bid=56985

0

Jak by to powiedziała pewna osoba: Co wolno administracji to nie tobie .... (żeby cię nie urazić :) )

o dajcie jakąś furtkę, typu dłuższe bany za notoryczne powtarzanie przewinień

Tak trudno napisać do opiekuna/właściciela/administracji? - Piszesz co i jak: gracz notorycznie łamie regulamin pomimo ostrzeżeń bla bla i osoba z którą piszesz pozwoli ci lub też nie :)

0

Napisałem to tylko po to, żeby wytłumaczyć, że nie wstawiłem tego bana, bo uważam, że jak ktoś jest młody, to powinno się go gnębić, jak co po niektórzy admini/ gracze robią, tylko z nerwów. "Co wolno administracji..." nawet na administracją musi być jakaś kontrola, jak pokażesz, że są tacy co łamią własne reguły, to daleko nie pociągniesz :)

Edytowano przez Kapitan Panda
0

Przyjacielu, jak jest właśnie taka sytuacja to zgłaszaj to do mnie, rozwiążemy problemy.

Jak grać notorycznie łamię punkt/y regulaminu, to zwiększaj czas bana. Tyle z mojej strony.

1

Teraz już wiesz, że następnym razem masz się spytać kogoś z administracji

0

Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Wyjaśniono

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami
Ekipa Pijemy-Rozrabiamy.pl

0

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0