Joker. ?!

<span data-tooltip="" class="ipsBadge ipsBadge_green" id="anonymous_element_13">[PRZYJĘTY]</span>[Podanie] Joker. ?!

12 postów w tym temacie

1. Nick na serwerze - Joker. ?!

2. Ilość przegranych godzin na serwerze - Tego nie rozumiem. Piszę podanie na Admina Facebook'a a mam podać przegrane godziny. No ale mniejsza. Proszę:

ODD2: http://www.gametracker.com/player/Joker.%20%3F%21/91.185.185.122:27035/

FFA: http://www.gametracker.com/player/Joker.%20%3F%21/91.185.185.122:27115/

3. Wiek - 15.
4. Steam ID - Brak.
5. Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a - Różnie, czasem gram ile popadnie a czasami mam mało czasu i godzinkę lub 2. :)
6. Miałeś kiedyś u nas bana - Nie raczej nie.
7. Umiejętność poruszania się po Facebook'u - 10.
8. Dlaczego miałbyś zostać Facebook Adminem - Skoro jest rekrutacja otwarta to chciałbym spróbować moich sił jako Administrator Facebooka. U paru Adminów FB zobaczyłem małą aktywność na forum, do tego jeszcze Adalik odszedł z sieci. Więc dlatego też piszę podanie.

0

Jestem za okresem próbnym. 

Jest wolne miejsce, więc można wypróbować go w tej dziedzinie. Ma 15 lat a to oznacza, że siedzi na FB :). Zaczynamy go poznawać. Myślę, że podoła temu zadaniu, jeżeli nie, można będzie przecież mu odebrać Facebook Administrator'a.

Pozdrawiam, GroupoN.

0

Można mu dać Okres Próbny.

0

Zwolniło się jedno miejsce, a zostały przyjęte dwie osoby więc myślę, że rekrutacja powinna zostać już zamknięta. Jeżeli nie to jestem jak najbardziej na TAK.

0

Zwolniło się jedno miejsce, a zostały przyjęte dwie osoby więc myślę, że rekrutacja powinna zostać już zamknięta. Jeżeli nie to jestem jak najbardziej na TAK.

0

Przyjętych zostało 2 nowych, 1 stary. Razem jest już 3 więc myślę, że jest to wystarczająca ilość. 4 adminów na facebooku to zdecydowanie za dużo. Nie potrzeba tam aż tylu ludzi do zarządzania.

0

Myślę, że można dodać jeszcze Jokera i zamykamy rekrutację, zobaczymy co te nasze "adminy" wytworzą :)

0

No to jestem na tak :) troszke z nami sieedzisz i mam nadzieje ze dorzucisz cos od siebie co wplynie na rozwoj sieci :)

0

Wiadomość Wygenerowana Automatycznie

Podanie zostało ZAAKCEPTOWANE
Jeśli się z tym nie zgadzasz prosimy o zgłoszenie tego posta, a Administrator bądź Moderator rozpatrzy go na nowo.

Pozdrawiamy:
Ekipa Pijemy-Rozrabiamy.pl

0

Szanowny Panie @Gothei, jeśli Pan zaakceptował podanie użytkownika @Joker. ?!, to proszę mu nadać uprawnienia na naszem profilu FaceBook :)

0

Wybacz mi :)

0

Proszę o kontakt gg

0

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.