FanatykCS

Opinia o mnie v2

5 postów w tym temacie

Na początku wakacji napisałem prośbę o opini o mnie. Teraz kończą się wakacje i chce zobaczyć czy zmieniłem się na lepsze czy na gorsze :D

FanatykCS

- Opinia o osobie (wraz z argumentami):

- Opinia o rangach które pełni (wraz z argumentami):

- Ogólna ocena w skali 1-10

0

Opinia o osobie (wraz z argumentami): BDB+ - cały czas beka, ale jak czegoś ktoś potrzebuje, to pomagasz :D
Opinia o rangach które pełni (wraz z argumentami): Nic dodać nic ująć w kwestii GO MOD'a i FP :)
Ogólna ocena w skali 1-10 : Mocne 2/10 :v 9/10

1

FanatykCS
- Opinia o osobie (wraz z argumentami): Pracowity i bardzo pomocny.. dlaczego? Dlatego iż bez żadnego ale pomógł mi i innym na CS:GO MOD
- Opinia o rangach które pełni (wraz z argumentami): Jako adminaFB akurat nie widzialem go w akcji lecz jako admin CS:GO MOD sprawuję się świetnie :)

- Ogólna ocena w skali 1-10 (Człowieka tak się nie ocenia..) Jesteś zaje*isty my friend xd Powinno się liczyć zdanie o danej osobie a nie jakaś liczba ;p

1

- Opinia o osobie (wraz z argumentami): Najlepszy , zawsze pomagasz i wspierasz <3
- Opinia o rangach które pełni (wraz z argumentami): no na go mod jako admin radzisz sobie dobrze ;*
- Ogólna ocena w skali 1-10  :Jak dla mnie jesteś ZAJE***TY i nie zmieniaj nic ! ! !

1

- Opinia o osobie (wraz z argumentami): Miły, uczynny, pomocny :)

- Opinia o rangach które pełni (wraz z argumentami): Bardzo dobry admin GO MODa :) 

- Ogólna ocena w skali 1-10: Mocne 9 :) 

1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.