Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
HEISENBERG ROGUSKY

odrzucona Serwer 5na5 ESL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Moja propozycja składa się z tego że pewnie każdy pro gracz który u nas zagościł tęskni za mixami/mieszańcami

Otóz sprawa jest prosta! 

Możemy założyc serwer 11/10 slotowy, gdzie będą odbywały się mieszańce. Wszystko będzie się odbywało za pośrednictwem ts.

TS.

Zakładamy kanał maksymalnie 10 osobowy który admin będzie otwierał na czas zapisów na mieszańca niżej będą podkanały CT/TT gdzie Channel admin bądź admin ts będzie przerzucał podczas wybierania składów. Dla spóźnialskich będzie też poczekalnia :)

Serwer.

Liderzy obu stron w pojedynku nożowym będą grać o wybranie mapy

- Wygrany - Wybiera mape

- Przegrany - Wybiera Stronę

Mecz będzie się składał z 2 15-rundowych połówek czyli z zasadami panującymi na esl

Po zakończonym meczu admin/ channel admin znów będą otwierać kanał maksymalnie 10 osobowy i kto pierwszy ten lepszy, oczywiście dla spóźnialskich nic straconego każdy może zagrać ponieważ ten który będzie najsłabszym ogniwem meczu będzie pauzował tak by rezerwowy też mógł wejść sobie na danego mieszańca.

Co wy na to? :)

Proponowane Mapy:

-de_mirage

-de_inferno

-de_cpl_mill

-de_dust2

-de_dust

-de_nuke

-de_train

-de_cbble

Edytował/a przez HEISENBERG ROGUSKY

fajny pomysł, podoba mi się. :D

• Winko 1

No fajny pomysł mi się podoba i zaciekawiłeś mnie, zobaczymy jak reszta użytkowników się wypowie i oczywiście administracja :) 

Pomysł jak najbardziej na tak :) Ciekawa sprawa :D I już jest serwer "MIXOWY" może wystarczyłoby go tylko odpowiednio przygotować  :pies:

Jeżeli chcesz sb zagrać to zapraszam do klanu ;)

Jeżeli nie to zapewne klan niekiedy robi jakieś meczyki między sobą  to można zagrać z nimi jak brakuje osób

Myślę, że godnym i obecnym odpowiednikiem pomysłu są turnieje, które ta sieć organizuje:)

Pomysł sam w sobie jest dobry.

Mamy serwer do MIXÓW także to nie będzie problem udostępnić go do tego rodzaju rozgrywek (o ile w tym czasie nie będzie treningu/sparingu Klanowego)

Co do mieszańców, jest to świetna sprawa. Często gram mieszańce. Myślę, że to nie problem postawić serwer i pogadać z Administracją TS'a żeby zrobili strefę przeznaczoną dla ludzi grających mieszańce. Źle opisałeś troszkę.

Na Początek zawsze się gra nożówke 1 vs 1

- Wygrany wybiera jako pierwszy (wybieranie jest w systemie 1 - 1)

A co do wybierania mapy/strony to nie ma czegoś takiego na mieszańcach. Zawsze jest wybierana mapa przed startem nożówki.

Oraz co do kanałów na TS'ie, to wystarczy 1 główny i 4-5 pod kanałów.

Zazwyczaj wygląda to w ten Sposób:

Zbiórka (główny)

-TT

-CT

-Czekam na slota

-AFK

Co do map, Ode mnie jest taka propozycja:

-De_dust2

-De_nuke

-De_train

-De_tuscan

-De_inferno

-De_mirage

(Jeżeli chodzi o mapy Cbble oraz cpl_mill, według mnie są to mapy niegrywalne, na mieszańce niezbędne są te mapy, które podałem wyżej.)

Podsumowując, jestem na TAK! Zawsze jest to jakieś urozmaicenie.

@Rajczu. Mylisz się, nie jest to w żadnym stopniu odpowiednik turniejów. Jest to coś zupełnie innego. Na turniejach masz wszystko zorganizowane, z wyprzedzeniem czasowym. Natomiast na mieszańcach jest pełen spontan i kompletna losowość. Polecam Ci zagrać kiedyś takiego mieszańca i zauważysz kilka kluczowych różnic między mieszańcami a turniejem zorganizowanym.

Edytował/a przez arenik

Wiem o co chodzi, jednakże na takim serwerze nie będzie dużego ruchu. Na ten mniejszy ruch radą służą turnieje. Takie moje zdanie:)

Napewno przy dobrej reklamie znajdzie się paru dobrych wyjadaczy :) 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.