Rajczu.

przyjęty
Opiekun - 5maps

11 postów w tym temacie

-Imię: Kuba
-Nick: Rajczu.
-SID: Brak.
-Doświadczenie w prowadzeniu serwera: Od strony technicznej (pluginy itd.) praktycznie zerowe. Od strony zarządzania trochę jest.
-Znajomość AMXX* (0-5): 2
-Ile godzin jesteś w stanie poświęcić dla serwera: Moje zaangażowanie w rozwój serwera będzie raczej takie jak widać obecnie. Od jednej godziny, do pięciu - sześciu dziennie (luka w gt jest spowodowana zwolnieniem). W ciągu ostatnich dwóch miesięcy przegrałem około 15 tys. minut, co daje średnio 2h dziennie.
-Napisz coś o sobie: Na imię mi Kuba, pochodzę z okolic Łodzi. Zainteresowania dosyć klasyczne - sport i muzyka. Za miesiąc rozpoczynam studia - finanse i rachunkowość na Uniwersytecie Łódzkim. Poza cs'em, który jakby nie patrzeć towarzyszy mi przez pół życia, większość czasu spędzam z dziewczyną i korzystam z życia. :)
-Jakie zmiany chciałbyś wprowadzić na serwerze?: Niektóre zmiany pośrednio już wprowadziłem (porządek z mapami oraz adminami). Oprócz tego drobne poprawki, które sam zaproponowałem jednak od dłuższego czasu zwlekają z realizacją. Również do renowacji musi pójść serwerowy roundsound. Potem już tylko przypilnować, by wszystko pełniło swoje funkcje jak należy równolegle budując porządną kadrę adminów do końca. :)

EDIT: Żeby nie było wątpliwości, od ostatniego resetu mam najwięcej zabić na serwerze.
EDIT2: To jak będę gospodarować czas za miesiąc zależy tylko ode mnie. Równie dobrze mogę napisać, że za tydzień zaczynam liceum i też ktoś uzna, że skończy mi się czas wolny.

EDIT3:

Twoje doświadczenie w zarządzaniu serwera jest nijakie ponadto od koleżanki wyżej możemy się dowiedzieć że za miesiąc idziesz na studia a z tym idzie brak wolnego czasu na opiekę serwera.

Widać, że Wasze komentarze są przemyślane i z przyczyny.. nawet nie przeczytałeś dokładnie mojego podania skoro tak stwierdzasz. I jeszcze raz powtarzam, to, czy będę mieć czas zależy tylko i wyłącznie ode mnie, a nie od tego, co myślicie. Idąc Waszym tokiem myślenia 3/4 ludzi z tej sieci serwerów nie powinno sprawować swojej funkcji, ponieważ mają pracę/szkołę/obowiązki domowe.

Edytował/a przez Rajczu.
4

Jestem na TAK:

+chęci

+doświadczenie

+wiek 

+ogarnięty

+ kulturalny

+można się dogadać  

Powodzonka :)

1

Gracza bez steama na admina jeszcze można przyjąć, ale na opiekuna? Trochę nie bardzo... Dodatkowo za miesiąc zaczynasz studia i skończy się czas wolny.

Edit

@@Miętowa., inna sytuacja by była, gdyby kolega w przeszłości już sprawował funkcję opiekuna.

3

Witam. Poprzednik jak się nie mylę też był bez steama a mimo tego opiekuna posiadał. Owszem za nie długo studia się zaczynają ale pierwszy miesiąc myślę, że będzie jeszcze luzny. W tym czasie może znajdzie się jakiś lepszy kandydat na opiekuna..  :wink:

0

Twoje doświadczenie w zarządzaniu serwera jest nijakie ponadto od koleżanki wyżej możemy się dowiedzieć że za miesiąc idziesz na studia a z tym idzie brak wolnego czasu na opiekę serwera.

0

Jeżeli znajdziecie opiekuna, który nie będzie chodził ani do szkoły, ani na studia, ani do pracy to spoko :3 Są mniej odpowiednie osoby na stanowiskach opiekuna. Ty wydajesz się bardziej odpowiedzialną osobą, jestem na tak.

1

@Rajczu. naprawdę  odnajdzie się jako opiekun :) Jest "oddany" serwerowi oraz swojej obecnej posadzie.

Tylko pamiętaj, jeśli dostałbyś się twoje obowiązki będą większe i wymagały troszeczkę więcej uwagi.

Jestem na tak.

0

MMM no jestem na TAK wszystko co chciałem napisać to już zostało napisane przez innych  ;D  

0

Proszę o odpowiedź co z zakupem steam'a?

Potrzebujemy na stanowiska wprowadzać osoby z którymi kontakt nie będzie uzależniony od pisania do siebie listów na gg/pw tylko kontakt steam/ts3.

0

Steam będzie kupiony w miarę możliwości jak najszybciej. Już od dawna się przymierzam, jednak brakowało szczególnej motywacji. Tak, czy tak będzie.. mogę obiecać, że maksymalnie we wrześniu. A na ts3 to jestem chyba częściej, niż mnie potrzeba, także myślę, że przynajmniej na tę chwilę kontakt jest.

0

przyjete.png

0

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.