Olciak

Skarga

5 postów w tym temacie

Twój nick:Olciak

Nick oskarżonego:Vakos

Powód: Odrzucenie podania za nic i warn

Opis: Złożyłam podanie na grafika zostało ono odrzucone i rozumiem z jakiego powodu ale to nie o to chodzi ,po 3 dniach złożyłam podanie na admina i pan vakos odrzucił ze względu na punkt w regulaminie i dał mi warna tylko widocznie się pomylił bo ja dokładnie czytałam regulamin punkt :

Jeśli Twoje podanie zostało odrzucone bądź zamknięte z powodu braku wzoru, następne możesz napisać dopiero po tygodniu (wcześniejsze podanie będzie skutkowało warnem).

​ i owszem mógłby mi odrzucić jakbym złożyła na tą samą rangę czyli na grafika a ja złożyłam w całkiem osobnym dziale na admina a w regulaminie pisze jasno i wyraźnie ,że gdybym złożyła w przedziale mniej niż 7 dni na to samo ;)

Dowody:

​Ps .Ja tak  zrozumiałam ten regulamin i większość osób z którymi o tym gadałam jak nie mam racji to proszę mi to wyjaśnić ;)

Edytował/a przez Olciak
2

Wiem tam złożylam podanie nie potrzebnie na dd i żałuję bo to była pochopna i nie przemyślana decyzja to ci potwierdze Ale na builder gram naprawdę sporo bo prawie całymi dniami , i znam tam prawie wszystkich i wiem jak pomagać i dlatego złożylam podanie a to że złozyłam na dd to ci przyznam było błędem

Ps . Dalej jestem przy swoim zdaniu ponieważ to nie jest ten sam serwer i dział;)

Edytował/a przez Olciak
0

Jeśli Twoje podanie zostało odrzucone bądź zamknięte z powodu braku wzoru, następne możesz napisać dopiero po tygodniu (wcześniejsze podanie będzie skutkowało warnem).

Widzimy tu słowo podanie, a nie zrozumiane według Ciebie podanie na jedną rangę.

Jeżeli tak bardzo chcesz posiadać 1234123 rang na forum i wyglądać jak tęcza to niestety, ale musisz zmienić forum.

30520_3776d40d2c4a5e6b4773cd0f0db04058.g

3

Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Skarga niesłuszna.

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami
Ekipa Pijemy-Rozrabiamy.pl

0

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.